Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Všechny vás zdravím a klaním se. My máme termín 17.7.2010 a nemám vyřízené celkem nic. Zatím koukám všude možně na internet a porovnávám. Ale jak jsem přečetla tady vaše příspěvky tak některé by jste se mohli vdávat za 14 dní. My máme předběžné zamlouvenou restauraci na hostinu, také jsme byli na matrice a požádali jsme své svědy, zda souhlasí s břemenem svědka.
Odpovědět
Profilova fotka
pustek: Bud klidna, ja taky jeste nemam celkem nic, jen hostinu, a to taky ciste predbezne, obrad a fotografku, to je vse :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno;-) petru: to je mi moc líto! myslíme na Tebe! pustek, vítej:-D stejné datum máme...no, já jsme včera pokročila tím stylem, že mám zajištěnou kadeřnici;-) a hlavu zamotanou, byla jsem rozhodnutá nechat si svatební šaty ušít a teď co jsem včera vyzkoušela na zlepšení nálady, tak jsem zmatená jak lesní včela..málo co mi sedí přes prsa a tak mám strach, že když mi něco příjde, a nebude to sedět, tak co pak s tím...ach joooooo....
Odpovědět
Profilova fotka
pertusew: Myslim na Tbe, drz se!
Odpovědět
Ahoj dívky! petrusew:je mi to moc líto, upřímnou soustrast! Myslím na tebe mavo: díkec, pak se na to kouknu a zkusím to sem hodit. Jsi moc hodná ;-) Jinak holky, dnešní noc byla nejdelší a nejhorší pro mě za 5 let. Jak jsem tady byla na beremku, tak kolem sedmé večer, malá spala vedle mě na gauči, většinou usíná u televize po večerníčku! Za chvíli slyším divný zvuky a Lucinka se mi vleže dávila zvratky, holky nikomu to nepřeju zažít, jsem v tu chvíli nevěděla co dělat, jen jsem ji chytla převrátila a úplně všechno bylo pozvracený. A pak to začalo, neudržela v sobě vůbec nic, v kuse s malýma přestávkama(mezi kterýma se pokoušela usnout) zvracela a zvracela, ani v sobě vodu neudržela. A tak to bylo až do čtyř do rána, a od čtyř zase jsme lítali na záchod s průjmem.Bylo to hrozný. Ráno jsme šly hned k doktorce a ta tam samozdřejmě nebyla, dovolená na horách. Jsem myslela že mě raní!! Tak jse s malou doma, leží u pohádky, vypadá bídně, hlavička ji bolí, kupila jsem ji coca-colu, tak uvidíme, něco od bolesti jsem jí taky dala. Ach jo, je to hrozný když vidíte jak se trápí to malý tělíčko ;-( :-( jinak vítám nově příchozí!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: snad bude mala v poradku a byla to jen nejaka slabost treba z jidla, doufam, ze to neni nic vazneho.
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: jestli budeš mít čelenku tak bych ten závojík už asi nedávala... jinak jsi náááááááádherná, ale to už jsem ti psala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Moc Ti to slusi, padnou Ti jako ulite a jestli muzu pridat nazor, tak ten zavoj bych uz taky nedavala :-)
Odpovědět
holky moc díky, doufám že jsem vybrala dobře, jen mě mrzely ty krajkový, ale fakt mi byly velky, vzadu mě to trčelo, ale byly to horký favoritky. Jinak Lucinka je už lepší, začíná dostávat barvu, pije hořký čaj a papká piškotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: Leni, tyhle jsou pěkný ;-) k těm krajkovým by třeba pěkně nevypadalo to "bolerko" ;-) To je dobře, že už je Lucince líp... já si neumím představit co bych dělala... já bych asi hned vyšilovala a někam jí vezla ještě večer.. zvládáš to skvěle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: mooc Ti to sluší;-)! jen hezky holky uzdravujte!
Odpovědět
ahoj holky,konečně pátek, v práci mám strašně stresu...fuj... Včera mi přítel řekl, že nám jeho máma koupila šerpu na auto s nějakýma srdičkama a porstýnkama, tak jsme se kvůli tomu hned pohádali... Já si tam chci dát podle svýho, co mě se líbí a ne co se líbí budoucí tchýni, samozřejmě přítel byl na její straně, že místo abych byla ráda, že si vymejšlím...no děsný... přitom mi odsouhlasil, že si tam dáme plyšový želvičky... ach jo, já si chci svatbu udělat sama (jako výzdobu) a ne aby se mi do toho někdo pletl...navíc ona se budoucí tchýně takhle plete do mnoha věcí... :-( lencaca: to je super ty šaty, taky bych už chtěla mít :-) a taky bych ti doporučila bez závoje, bylo to lepší, a určitě nějaký pěkný vyčesaný drdol, máš pěkně dlouhé vlasy, tak to půjde jedna báseň. Jinak doufám, že malé už je líp, taky si vůbec nedokážu představit, co bych dělala, asi bych ji hned vezla na pohotovost... Tak holky hezký víkend!!! 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lencaco, budeš nádherná nevěsta...mít tvoji postavu taky vybírám :-) Ten závoj bych asi nevolila, zdá se mi to už moc, ta čelenka je přece jenom dost dominantní, tak ji nech pořádně vyniknout. Holky, děkuji vám za projev soustrasti. Jsem z toho dost špatná, ale babička říkala, že děda by si přál, abych měla krásnou svatbu a abych se na ni těšila. Pohřeb bude příští týden v pátek. To si myslím, že pro mě bude to nejtěžší. Dnes jseme pomáhali uklízet u babičky, já se s tím pořád nemůžu srovnat. Ale čas plyne a dědeček by si nepřál abych se takhle trápila.
Odpovědět
petrusew:Děda v ten velkej den bude s tebou, bude na vás koukat a těšit se s Vámi. Chce to čas, vše přebolí a zůstanou jen krásné vzpomínky.
Odpovědět
petrusew: drž se! Já to nechci nikdy zažít... Jenže život je holt takový 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte dievcata, dlho som tu nebola, ale mozem petrusew povedat, ze ju uplne chapem. Moj starky zomrel pred 2 tyzdnami v sobotu.. najprv som myslela, ze je po svadbe tento rok.. ale to preboli. riesila som to s mamkou a ona to berie skvele, ze by starky nechcel, aby som to rusila. Zvladnete to aj vy..
Odpovědět
Profilova fotka
Petruško, je mi to líto, hlavně se drž. Můj děda umřel už pred dvěma lety, ale pořád mi chybí, ale vím, že se na mě kouká ze zhora a je se mnou pořád. stejně tak bude i tvůj. navždycky bude v tvém srdci... lencaca: stráááášně ti to sluší :-) vítám nové nevěsty ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, včera jsem se dozvěděla že se budu vdávat, i když to není zatím ještě oficielní, tak už začínáme zařizovat...zatím máme jen představu,ale jak koukám na Vás,asi by jsme sebou už měly hodit....můžete mi prosím poslat nějaké odkaty na stránky o svatbach?předem děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
asteria: tak gratuluju a vítej nevěsto.. nevím, co přesně si za stránky o svatbách představuješ? Myslím, že tahle je super a najdeš tu všechno co potřebuješ.... ??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, děkuji moc. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holčeny,tak konečně máme ve všem jasno...svatba nakonec bude :-) , tento víkend to jdeme oznámit oběma rodičům....a ve středu jdeme kouknout na něký volný termín..konečně se to pohnulo a musím říct,že vzhledem k průběhu je to super...jo a taky jsem vysadila HA :-) No vypadá to že miláček potřeboval na všechno čas.. ;-) A zdravím nové nevěsty
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no tak to je fakt suuuuuuuuuper :-) mám z vás radost :-) hlavně z toho tvého, že si ujasnil a všechno vstřebal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : děkuju moc..taky to byly nervy :-) no a teď už se do toho opravdu můžem pustit naplno...máme už vybranou i restauraci kde chceme oslavu,tak tam jen zajedem a domluvíme se...s paní už jsem mluvila a neměl by v tom být problém a podmínky mají taky perfektní :-) ....no a fotografa už máme taky vybraného,jen ho zamluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:Holka ani nevíš jakou mám radost!!!To je super zpráva!!! :-D Jinak já vysadila HA před měsícem,měsíčky me v normálním termínu nepřišly a tak jsem vyzkoušela na radu mé kosmetičky osvěcěný trik-svařák s acylpirinem a rukama přiloženýma na podbřišek(to taplo a energie ve vlastních rukou je zázrak) a druhý den se měsíčky dostavily!!! :-D Takže účinná a navíc i dobrá medicína zabrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : děkuju já mám taky radost...teda tuhle medicínu si budu muset napsat,řekla bych že ji budu taky potřebovat a zní to velice dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky dobrou zprávu :-) nevím jestli kila jdou dolu na to jsem se nedívala, ale cítím se líp a smrsklo se mi bříško :-D páč už přes týden pravidelně jím, nepřejídám se a cvičím :-) lera: a neměly bysme se radovat že nepřišly než přišly? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn,cítit se dobře je základ...já si půjdu ke "švagříčkovi" půjčit rotoped a začnu taky trošku cvičit :-) chtěla jsem ho už v listopadu,ale to mi ho nechtěla "tchýně" půjčit že prý na něm bude jezdit no a ve výsledku na něm neseděla ani jednou....baba no a s těma měsíčkama nevím nevím..my si budem dávat pozor ty 3 měsíce jak doporučuje doktor a pak se uvidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: aby si pak na svatbě nebyla ve 3 a nebylo ti špatně.. na svatbě byla mým rodičům.. a mamka si ze svatby nic nepamatuje jak jí bylo chuděře zle :-D když s těma cvičícíme nástrojema doma to je takhle vždycky... my máme doma takovou malou posilovničku, ale moc se tam nechodí... prostě se doma nedonutím :-/
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:ze jo :-D holky jinak o vík.jsme byli s Tomáškem na Lipně,dohodnout to ubytko a hostinu a....naprostej propadák!!!Uplně se mě svírá srdíčko z toho zklamání.Ubytování na tom bylo asi to jediný pozitivní.2x jsme tam večeřeli-holky to si neumíte představit co to bylo za šlichtu!Tomik si dal jidlo za 170Kč a třeba rýži mu na talíř prinesli ještě ve tvaru sáčku(upřesním-jen čtvrtku z celého sáčku)ale je fakt,že tohle nás spíš pobavilo :-D já měla sýrové špagety,o chuti se nebavím,to bych vám ani nepopsala,ale vypadalo to,jako když už to nesedlo někomu předemnou a vyprázdil si žaludek :-S chtěli jsme flašku dobrého bíleho vína,tak číšník šahl na lednici,kde měli vystaveno par různoroných kousků vína,ani nám nedal ochutnat,řekl 220 a postavil nám to na stůl(podotýkám,že majitelé seděli hned za náma,takže viděli všechno)a v neděli,když jsme rozebírali svat.hostinu,tak na nás hodili takovou cenu za raut,že se nám protočili panenky.A podle toho co jsme tam jedli celý víkend za blafy se obávám,že by polovina hostu z jejich svíčkový či rautu zkončila se salmonelou v nemocnici!A hlavně ten přístup!Jednali s náma jak s hadrem! Ale dobrá zpráva je,že je na světě pořád hodně úžasných lidí a díky nim budem mít nakonec opravdu krásnou svatbu!!!já to ještě nebudu prozrazovat,ale brzy se vám pochlubim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! areviv: Moc gratuluju, super zprava! Ja se v jidle porad snazim hlidat, i kdyz jsem o vikendu hresila - vikendy jsou nejhorsi vec na dietu ]-( Cvicit chodim porad, no moc doufam, ze jeste neco pujde dolu, nez budu zkouset |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?