Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aliw: shodnu se s holkama. 4. ti sluší z těch, co jsi zkoušela, nejvíc :-)
Odpovědět
hannasyr: a jejda, tak to je mi moc lito. :-(
Odpovědět
red.miky: no pritelova babicka, nejhorsi je, ze na jare to byla ta prvni a ted i druha... predstava, ze me to jednou ceka taky, nic moc, ja mam porad babicky obe dve a pocitam s nimi i na svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz mam babicku jen jednu a s tou urcite pocitam. dedecka mam taky jen jednoho a ted me porad zlobi - vyhrozuje, ze uz tady nebude, az se budu vdavat. ale ja verim, ze jo, to tak rika vetsina starych lidi. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: už máš vybrané a zamluvené nějaké ty šaty, co jsi zkoušela? Jsem si právě prohlížela tvé album a být na tvém místě, tak se snad ani nedokážu rozhodnout - jsou úžasné! :-) Sa Bella, Rebecca a ty další ti fakt seknou! Já jdu na první zkoušku teď v sobotu do dvou salonů, tak snad nějaké z těch, co bych chtěla vyberu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,dík za odpovědi na "kvíz" :-D Odpověděla jsem kamarádce stejně jako vy ;-) hannah:to je mi moc líto,já už mám jen jednu babičku |-| Ale i tak věřim,že ostatní dostanou v nebi propustku a budou na naší svatbě s náma :-) mobidik:tak si ten zkoušecí den pěkně užij a ať najdeš svoje vysněné šaty ;-)
Odpovědět
hannahsyr: no, ja mam nastesti porad obe babicky, ale uz jen jednoho dedecka. Ten muj, ktereho jsem mela ze vsech nejradeji, uz tady nejakou dobu neni. Zemrel mesic po sve mamince, pred peti lety. Teda, ten cas leti. Nejvice me to mrzelo, ze tady neni, kdyz jsem mela ted v rijnu promoce. Vim, ze by byl na me pysny, vzdy se ve mne videl. Bohuzel je to zivot a my s tim nic nenadelame.. :-( Ale utesuju se vzdy tim, ze je tam nahore a dava na nas vsechny pozor. ;-)
Odpovědět
Jinak vam musim holky rict, ze vam to v tech svatebnich satech moc slusi, fakt! Uz se tesim, az si pujdu zkouset saty i ja. ;-) A ten nas den D si pak poradne uzijeme. Jen aby nas ti nasi zenisi poznali, kdyz budeme takove princezny a hezky ucesane a namalovane. ;-)
Odpovědět
Ahojky, vdavam se 31. cervence 2010 :) Pomalu uz shrnuju vsechny informace, jako kde a co, protoze to utece velmi rychle. Neni tady nekdo ze zlinskeho kraje?
Odpovědět
Profilova fotka
mireckak vítej;-) tak já opět hlásím návrát ze školy, ještě že zase až ve středu;-) ty jo, tak moc to letí :-S souhlasím s red: moc vám to ve svatebních šatkách sluší;-) já ještě musím zjistit situaci v jednom saloně a uvidím..šla bych zkoušet, ale není čas;-( to je krize..
Odpovědět
Ahoj holky :-) lera: Manželství pro mě znamená totéž co pro holky. Konečně budu patřit k někomu koho miluju a společně budeme vychovát naše zlobivý dětičky, teda doufám, že nebudou moc zlobivý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, pro dnešek se loučím, jde se tančit :-D pac a pusu;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky,teda vy jste se rozepsaly!! Jinak co se týče otázky: Manželství pro mě znamená cit, láska, rodina!Jistota!!Není to jen papír na něco, spousta lidí si to myslí, znám několik párů co říká, že na sebe nepotřebují papír!Jenže mě třeba mrzí že můj partner a naše holčičika mají jiné příjmení, malá už se na to vyptává a ve školce mi říkají příjmením, které není bohužel moje, ale vyvracet jim to nebudu, je spousta rodičů co žijí na psí knížku a učitelky si nemůžou pamatovat příjmení maminek. tak to možná bude znít blbě ale i to je malinký důvod naší svatby, chci prostě být kompletní rodinka se vším všudy!!A věřící holky mi dají za pravdu, že pokud s někým žijeme a máme s ním dítě, tak žijeme ve hříchu, a tak nám bohužel pan farář ani malou nepokřtil ;-( , on si nebude dělat hřích, když bude křtí dítě v nesezdané rodině A jak se jinak máte???
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: já jsem taky věřící a shodou náhod se u našich známých řešilo to stejně se křtem - jsou nesezdaní, ale jen proto, že se ten kluk rozvedl (ne jeho vina) a čekají na rozvázání církevního sňatku a pak se chtějí vzít a mají malé, ale náš pan farář ho pokřtít nechtěl, přitom jsou fakt praktizující...kluk se naštval, šel za děkname a ten mu řekl, že to nesmí farář odmítnout, že to dítě emůže za tu situaci a že jestli ho nebudou chtít pokřtít u nás, tak mají přijít k děkanovi a on malé pokřtí.... jinak i pro mě manželství znamená lásku, úctu, věrnost- no prostě manželský slib;-) ten pocit, že jsme jen miláčkova a on je jen můj a nikdo nás navzájem už nemůže oddělit! Moc se na ten pocit těším :-)
Odpovědět
mysicka: Takže rozvádět se můžou i když jsou lidi oddaný v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: rozvádět se můžou, je to složitější, ale jde to. není to jako u soudu, kde přijdeš a za pět minut jsi rozvedená ;-) hádka už je zažehnána, ještě včera jsme na sebe byli protivní, ale já jsem mu to pak všechno večer řekla, že nemůžu za jeho problémy v práci a mrzí mě, když je pak protivnej doma...tak snad už to bude v pohodě. mobidik: budu mít rebbecy. líbí se ženichovi, tak mu udělám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: dobrá volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mobidik: děkuju...a kam půjdeš zkoušet ty?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Jdu do salonu Kleinod a Nevěsta. Šaty mám vybrané přes internet, u většiny mi potvrdili, že je mají, tak snad vyberu...A pak už snad vytvořím i nějaké to Album příprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bys měla....já byla v obou taky a ani v jednom to nebylo ono až v maggii, ale třeba máš jinej styl a padnou ti...v kleinodu je dobrý, že když je budeš mít jako třetí, tak ti zůstanou,
Odpovědět
Profilova fotka
Takt jo? :-) Hele, tak moc děkuji za info, ti dám potom vědět, jestli jsem na tom byla podobně :-) Ale ráda už bych měla vybráno...Teď jdu juknout na ten salon Maggie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě hlavně trošku vadí na nevěstě a kleinodu, že ty šaty jsou všechny tak nějak na jedno brdo...proto jsem hledala něco jinýho, co nemá každá druhá nevěsta, ale fakt, je že jejich šaty jsou slušivý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurnik glumbi, tak teď jsi mě fakt nahlodala.. a to jsem si myslela, že už mám jasné typy! :-) V Maggie jsou opravdu ty šaty jiné - a jak to tak vypadá, máme i podobný vkus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako mě se líbí šaty z kleinodu, z nevěsty se mi nelíbily ani jedny. ale je to značka, kterou mají skoro všechny salony a koukni třeba kolik nevěst mělo šaty co jsem si zkoušela: hermos . to mě prostě vadí. ale je fakt, že pro svatebčany je to ta jediná nevěsta, ale jde i o pocit. ale určitě tam zajdi, třeba si vybereš
Odpovědět
Profilova fotka
Zajdu - fakt moc díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele glumbi, a jak dlouho jsi tak strávila v jednom salonu? Já jen jestli to stihnu oblítat všechno v jeden den :-)
Odpovědět
glumbi: Mockrát děkuju za vysvětlení, nebyla jsem si jistá, každej říká něco jinýho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a zase mizím :-). asi si vás budu jen pročítat a občas přidám příspěvěk....mě to mrzí ale... glumbi: prostě mi smazaly album....
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jj, rozvádět se můžou, ale pak je to tam tak, že nemůžou ke svátostem, ale když se to církevně rozváže, tak v poho;-) myska: nás to teda taky mrzí! :-(
Odpovědět
Ahoj holky!! Co se týče rozvodu církevních manželství, tak to jsme dneska zrovna řešili na faře! Ono to rozvést jde, státně, ale církevně jste pořád manželé až do smrti, a to i za předpokladu, že máte jiného partnera. To by jste musely zažádat na biskupství o církevní rozvod a to vám ještě možná nedovolí, jen při určitých vyjímkách!!Prostě před bohem jste slíbily věrnost až do smrti, a pokud se rozvedete, pořád jste před bohem manželé!! Je tu právě taková situace, že jeden pán od nás z dědiny měl svatbu v kostele, rozvedli se a on se oženil znovu(před bohem je ale jeho manželka ta první). Teď ovšem umírá(podotýkám, že je to velice mladý člověk) ;-( . A pan farář mu nemůže dát rozhřešení, protože žije ve hříchu(bohužel není schopen se ani vypovídat, není při smyslech). Je to moc smutné a já s tím nesouhlasím! Chápu, že hřešil, ale že se nemůže vyzpovídat před smrtí a požádat o rozhřešení???S čím pak ten člověk umírá?? :-( Je mi ztoho do breku, protože ty dotyčné znám, jak jeho,1manželku, 2 manželku, děti!!určité věci prostě nepochopím, ale asi tak mají být! ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?