Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: no, přesně tak to je...
Odpovědět
Profilova fotka
mid: podle toho jak moc chceš zkoušet, ale dá se to v jeden den...většinou se musíš objednávat, ale tak hodka by ti měla stačit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ja za chvilku vyrazim po hodne dlouho dobe na babinec - s kamoskama na vinko, tak se docela tesim. Milacek bude doma, coz me stve, posilala jsem ho ven s nejakym kamosem, ale nechce se mu. To je co? JIna si stezuje, ze ji chlap chodi do hospody a u nas je to naopak :-N
Odpovědět
lenca: Tak to je dost smutný :-( ani svatba v kostele nikomu nezaručí doživotní lásku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:my se sice nebudeme brát v kostele,já věřící jsem,ale vnímám Pána Boha všude kolem nás a do kostela nechodím.Myslím si,že upřimná modlitba je lepší než 10 odříkaných otčenášů,viděla jsem na mších plno lidí,kteří chodí do kostela pravidelně,ale při modlitbách jsou duchem úplně jinde a vše jen naučeně odříkávají,či zpívají.A protože si myslím,že Bůh miluje všechny,dostane Tvůj známý odpuštění i bez kněze.Pokud se staral o své děti,miloval je a učinil sebe a svou druhou ženu šťastnými a ze srdce věřil v Boha,v jakém hříchu tedy žil?Není na světě plno horších hříšníků?Jak tedy církev rozlišuje hříšníky...holky,já tady nechci rozpoutávat nějakou horlivou debatu,ale jak píše lencaca-některé věci prostě nepochopím!Máří taky žila v chříchu a dostala odpuštění.Nikdo nejsme bez chyby.Ale já jen opravdu nerozumím jak církev škatulkuje hříšníky.
Odpovědět
Já spíš nechápu, proč by mu měl někdo odpouštět, ať žije jak chce, je to jeho život :-| Kolik manželství ze 100 vydrží na celej život? Promiňte, ale občas si tu přijdu jak v nějaký sektě...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bylo dobry!!! To je pravda, nezalezi jestli v kostele anebo nekde jinde se oddas.. Ja mam znamej tolik co se bralo v kostele a rozvedly se...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to tak...je to "hloupé" rozlišování...hlavně si to rozlišují, jak chtějí..ale nerozčiujte se, ta debata začala úplně o něčem jiném a to o církevním rozvázání manželství...
Odpovědět
teda holky??? Jsem zase něco napsala, že?? Už se radši do takové debaty nebudu pouštět! Jsem chtěla říct jen, že před bohem je manželka prostě ta první, a hotovo!! :-) bosi:Proč v sektě?? :-o Já se nesnažím něco někomu vnucovat, prostě jsem to napsala jak je to!Někdo má svatbu v kostele, někdo na zámku, a další ať ji má třeba v tramtárii!
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: klid, nic si z toho nedělej;-) nemylsím, že bys něco rozpoutala...
Odpovědět
Zdravim vas holky. :-) Koukam, ze se tady rozpoutala bourliva diskuze. Lencaca: tohle vubec neres, kazda z nas mame svuj nazor na tyto veci a ty, ktere k tomu neco napsaly, napsaly jen svuj nazor. Urcite nikdo nikoho z niceho neobvinuje, takze je to urcite v pohode. ;-) Ja jdu ted s pritelem do jednoho obchudku se svatebnim zbozim, tak snad koupim aspon nejake malickosti. Treba perlicky na vyvazky a ubrousky. Na organzu (budu potrebovat cca 30 metru) zatim nemam penize. Tak snad koupim aspon neco. :-)
Odpovědět
Ahoj hoky, koukám, že vás tu moc není, teda spíše vůbec nikdo. Já prostě nechápu náboženství, ale to je jedno. Nebudu se už o tom vyjadřovat, mě to děsně rozčilujue, když někdo nemůže odejít, když najde štěstí a lásku jinde. Život je krátkej na to, abysme ho žili s někým s kým si už není co říct. lenca: Promiň, já tě nechtěla nějak rozhodit, prostě jsem jen naznaboh nebo jak se to píše... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
A jinak jsem dneska byla na svatbě své kamarádky, moc jí to slušelo, i když už je v 7. měcíci těhotenství. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) jsem tu asi též správně,svatbu máme 2.července. :-)
Odpovědět
Ne, nerozhodila jsem se, jen mě to trošku zarazilo :-N A jaký měla šaty, to už musela mít velkký bříško, ne?? Bylas i na hostině??Vykládej, inspirovala jsi se?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak mi včera koukali v obchoďáku na snubáčky a pořád se nám nejvíc líbí ty,co máme v albu :-) A zašli jsme si do kina nejdřív s mamčou na M.Jacksona(no úžasnej mazec aj slzička mě ukápla :-) ) a potom s přítelem,mamčou a tchýní na film 2012 no a efekty výborný,ale jinak je to typickej americkej film,docela mě to zklamalo.
Odpovědět
lenca: Měla takový, no víš co hodim je do alba, mám tam její fotku, ale pak ji hned smažu, abych nedostala vynadáno... :-D Byli jsme jen na obřadě, ten byl teda takovej dost krátkej, ale hlavně když jim to bude klapat. Na hostině byla jen rodina, chtěli jen malou svatbu, jedno dítě už má, druhý na cestě, starosti s bytem, no nedivím se. :-| Ale moc jí to slušelo i s tím bříškem a že už ho má veliký :-)
Odpovědět
Profilova fotka

fifista: vitam - taky to mame 2. cervence - kde to planujete?


Odpovědět
fifista: taky Tě tady vítám. :-) bosina: taky se Tvé kamarádce nedivím, že tu svatbu po obřadu měla jen v rodinném kruhu. Ono jedno dítě už mít a druhé na cestě, musí to být náročné. Ale zase je hezké, že měla svatbu s oběma dětma. ;-) A popravdě, v dnešní době je super výběr i svatebních šatů pro nastávající maminky. Jinak já jsme si včera konečně sehnala špendlíky s perličkou na konci do vývazků, pár balonků a nějaké ty ozdobné kamínky na stůl. Chci se vás tedy holky rovnou zeptat, jestli nevíte, jak to udělat, aby mi ty balonky vve svatební den visely ve vzduchu. Vím, že když je pouť, tak na to mají speciální bomby, ale nevím, jestli se to dá sehnat i pro domácí použití. Jo a taky mě ještě napadlo, že by mohla být sranda, kdybychom nechali pár balonků napustit heliem. :-N Jako takové zpestření večera. ;-) U nás v rodině jsou lidi pro jakoukoliv srandu a stačí mi, když to třeba v televizi lidi zkouší a ty jejich hlasy jsou fakt vtipné. Co myslíte, není to blbé? A pokud ne, opět stejná otázka - kde se to dá sehnat. Připomínám, že jsem z okolí Frýdku-Místku a Havířova, takže nevím, jestli by se to dalo sehnat i tam někde. Moc díky za rady!
Odpovědět
Profilova fotka
red:my jsme o héliu taky přemýšleli,že by nám jako světkové k večeru mohli o nás něco říct co si daj krapet hélia a dá se to sehnat na internetu v obchodech s karnevalovou témetikou ;-)
Odpovědět
redmiky: já si teda myslím, že aby ti ty balonky poletovaly ve vzduchu tak je musíš mít napuštěný heliem. Vím, že se prodává speciální party set(na internetu je najdeš pod karnevalovou tématikou). na to helium co u toho je napustíš asi do 50 balonku. Pravda, je to trochu dražší- kolem 1000,- a více!
Odpovědět
lera1 a lencaca: jee, holky moc díky za tipy! Jste moc hodné! Já jsem věděla, kde se zeptat. ;-) Teď jsem se jen tak rychle koukla na net na to helium a je pravda, že je to celkem dost drahé. Já jsem chtěla jen pár balonků, ale uvidím. Za tu srandu to podle bude stát. Uvidím tak měsíc před svatbou, jestli budou nějaké penízky a jestli jo, tak hurá do toho. :-)
Odpovědět
Jo, minulý týden, když jsme zajišťovali restauraci, tak jsme jedním tahem zvládli i objednat koláče na výslužku. Trochu jsem byla překvapená, že se dává výslužka i kadeřnici, to mě třeba vůbec nenapadlo. Teda aspoň u nás se to tak prý dělá. Ještě že to vím, byla by ostuda, kdybych kadeřnici nic nedala, co by si o mě pomyslela, že?
Odpovědět
Profilova fotka
RED.MIKY: no to asi jo..;-D Dava se vsem.. hudebnikum a fotografovy prej aj jidlo.. No nevim... Jinak jakou restauraci jste si vybraly? Ja jsem z Karvine ale budu se vdavat Na Ostravici..
Odpovědět
adiurban: my jsme nakonec našli restauraci v Šenově u Ostravy, je to tam hezké. Ale brát se budeme asi v Havířově na Zámku, i když jsme slyšeli, že i v Šenově na radnici je to hezké. Tak nevím. Uvidíme. Chtěla bych to vidět, ale jelikož ještě do poloviny ledna bydlíme v Praze, tak je to komplikované. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kolik budete objednávat koláčků a zákusků + - ?(i s vyslužkou)
Odpovědět
lera1: tak přesně to nevím, protože tyhle věci řeší více moji rodiče. Z mojí strany to bude cca 500 koláčů a kolik zákusků, tak to ještě nevím. Ale koláče nám bude péct mamčiná teta a dostala i kontakt na dobrou cukrářku, tak se za ní brzy zastaví. My jsme s rodičema domluvení tak, že hostinu a obřad nám platí oni a my si zajišťujeme zbytek. Ale i onen "zbytek" je celkem dost nákladný (šaty, fotograf, hudba).
Odpovědět
Ahoj holky, taky planujeme svatbu v cervenci a to 17.7.10. uz vsechno planujeme, teda ja.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu jen sem hodit info že zítra jdeme na matriku potvrdit datum a svědky
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer holky, musím říct,že jsem moc mile překvapená jak jste mě mezi sebe pustili ;-) Jste milé :-) red.miky - moc děkuji ;-) ;-) lenkanz - http://www.dvur-mice.cz/index_cz.php?... ,obřad bude venku v altánku a hostina též na tomto místě,povídej a Vy,kde to plánujete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?