Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro red.miky predchozi zprava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že jsme tady na tom s výběrem šatů podobně :-) Toho mého bylo taky těžké přesvědčit, že si chci svatební šaty vybrat sama, byl strašně zklamanej, že nemůže jít se mnou - když byl do teď zvyklý pomáhat mi vybrat každičký kousek hadříku :-) Hold pověry a tradice ctíme všechny :-) No nedalo mi to a na obrázku jsem mu je nakonec ukázala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adiurban: a o jaké hudně uvažujež? Živou hudbu, DJ...Holky, co si myslíte, že je lepší? Já pořád uvažuju...DJ je schopen zahrát všechno na co si vzpomenete a když to bude i komentovat, tak to může být sranda..ale kapela je kapela..tady se akorát bojím, aby hráli hezky...ale hudba bude určo omezená, všechno zahrát neumí nikdo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem mu taky pod nátlakem ukázala fotky a on se do jedněch úplně zamiloval a jiný nechce abych měla...blbý je, že si je pořád pamatuje :-D mobidik: my budeme mít kapelu, přijde mi to takový lepší...jasně všechno nazahrajou, ale je to takový osobnější, teda aspon podle mě. někomu vyhovuje to a jinýmu tamto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: neboj, ikdyž si je pořád pamatuje, na tobě je nepozná..Určitě se mu v nich budeš líbit stokrát víc! :-) No jo, s kapelou je to dilema...Taky bych asi raději volila živou hudbu, ale trochu se bojím no - aby nezpívali falešně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si našla kapelu, ketrá má na stránkách spoustu ukázek, takže víme jak hrajou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik má lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
mají 4 standartně a občas 5
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jde.. to může být už slušná kapela... Já viděla naživo kapelu ve 3 - no nebylo to sice nic extra, ale špatné to taky nebylo...Jenom nemám moc ráda, když je jen jeden člověk za klávesy - to vypadá divně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo...ještě když je to starší pán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus nevěsty,tak jsem vás za dnešek dočetla a jdu se mučit hodinu na cyklouška(cyklotrenažer...aby nedošlo k nedorozumění :-D ) Jinak k te hudbě,my máme Dj.kapelu osobně neznáme a když jsem na pár svatbách viděla nebo spíš slyšela tu hrůzu,raději volím Dj.Ale tím neříkám,že všichni hrajou mizerně,naopak kapela je určo osobitější.Dj může být taky pěkný packal-výhoda je,že neodpočívá :-D
Odpovědět
Čauvec holky, tak mám doma katalog snubáků a řeknu vám, že to bude fakt dost těžký vybrat z tama jen jeden pár!! :-( Je jich tu děsně moc a spousta hezkých, jenže já nevím jestli tam chci nějaký kamínek, jestli bílé zlato nebo žluté, jestli s červeným zlatem! Je to děs!!Ale musím pochválit přítele, zaškrtal jich dvacet, já z těch 20 vybrala 13 co se líbilo i mě, pak to doplnila i těmi co se líbili jen mě a jsme na 16!!Takže zítra tam zajdu a zjistím ceny a bude vylučovací metoda! NAvíc přítel říkal, že hlavně aby se líbil mě, že on ho bude nosit ve vyjímečných situací, aby ho neztratil, má dosti zátěžové zaměstnání!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky ja padim do cvica, pak na Vas kuknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a já jsem zase tady;-) ale jdu zase pryč a zjistit od bráchy jeho číslo rukavic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, album pořád řeším s adminima...a zatím nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co se zatím řeší, myško?
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem psala ikarulce a ta asi není na příjmu tak jsem dneska psala domika007 a ta mi napsala, že o ničem neví a že se zeptá ostatních adminů, že se mi ozve :-(. a 100% jsem si jistá že jsem to album nesmazala...
Odpovědět
Holky já jsem nadšena z těch prstýnku!!Zjistila jsem, že paní u nás ve zlatnictví má ty prstýnky o 900,- levnější než jsou na internetu ty samé z kolekce :-D Hned jsou penízky ušetřeny!!A za vyrytí do prstenu chce 3,- za písmeno a to se mi taky nezdá moc ;-) Myska:to se určitě vyřeší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: ty jo tak to je fajn :-), a za kolik je máte?...vyřeší ale pokud to dopadne tak, že budu muset založit nový album, tak se na to už vykváknu....
Odpovědět
Profilova fotka
všechno bude v okeju, holky! já bych tak něco chtěla taky obhlížet, ale nemám čas;-( ale objednala jsem miláčkovi kvalitní rukavice, tak doufám, že ho budou hřát stejně jako mě hřeje jeho láska!;-)
Odpovědět
myska:nejlevnější mezi favority je 3328 za dámský, pánský tak nějak taky! Nejdražší je za dámský 5646, ale toto jsou internetové ceny, paní je má opravdu o 900 levnější!!Tyto ceny co uvádím jsou za favority co jsme si vybrali(15 párů). A teď už jen vybrat opravdu ten pravý, jinak jich tam je až kolem 500kousků, některý nic moc, druhý zas nádherný
Odpovědět
Zdravim devcatka moje. Dnes mam spatnou naladu, tak snad se to v prubehu dne zlepsi. Vcera jsem se s pritelem trochu nepohodla, tak ted spolu moc nemluvime, ale doufam, ze se to zase zlepsi. Musi! Zase to bylo kvuli penezum, coz je vzdy tema, kvuli ktereho se obcas pohadame. Jo a jeste obcas kvuli psa. Ach jo a to ma zrovna dneska svatek a my se spolu nebavime. Jenze jsme oba tvrdohlavi a jen tak se druhemu neomluvime. I kdyz by se omluvit mel on, ne ja. Ale co se da delat. :-(
Odpovědět
myska84: doufam, ze se ten problem s tvym albem brzy vyresi a to tak, abys ho nemusela delat znovu, ale aby se ti zase nekde objevilo. Je to fakt divne, ze to jen tak zmizlo a je mi jasne, ze bys tezko sve album schvalne smazala a pak se divila, kde je. Takze drzim pesti! ;-) lencaca: tobe moc zavidim, ze uz vybiras prstynky, my i kdybychom chteli, tak na ne ted proste nemame penize. Skoda. Ale preju ti, at si vyberes ten spravny a takovy, ktery kdyz das na prst, hned budes vedet, ze je to ten pravy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka

lencaca: Ahojky, muzes mi prosim poslat do IP link na tu webovku na prstynky? Nevis nahodou jak dlouho jim trva to ryti? diky

Mejte se tu krasne holky - ja jdu drtit - v patek mam zkousku a jeste jsem toho polovinu ani neprecetla - pa a drzte mi prosim - budu to potrebovat papapa x

Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Teda tady to dneska nejak vymrelo nebo co. Kdepak jste holky??? Jinak koukam, ze prispevek od mysky byl smazany adminem, coz moc nechapu. Co se stalo mysko nase? Nejdrive Ti znicehonic zmizi album a ted mas i smazany prispevek? Je to nejake zvlastni. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
doufám že to bude zase smazaný, nový album z příprav svatby si zakládat už nebudu....
Odpovědět
Profilova fotka
Caute holky jak dneska je?
Odpovědět
Ahoj holky, zdravim nový tváře. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?