Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( jé jé asi jsem neměla psát ta www,omlouvám se,jsem tu chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky : Ja to mam taky komplikovane.. Svadbu vyrizuji na dalku z Irska.. takze vse prez maily, volani a tak.. Je to opravdu slozite a nejvetsi strach mam z toho ze to pak tak narychlo nebude podle mych predstav..;-(
Odpovědět
Profilova fotka
hezké předsváteční pondělí;-) zdravím po víkendu všechny a taky nové nevěsty ;-) Jinak víkned fajn, rychle utekl, ještě že je zítra svátek a budu mít miláčka jen u sebe a zítra slavíme pětileté výročí :-D
Odpovědět
Taky přeju hezké pondělí. :-) adiurban: tak tohle Ti nezávidím, na dálku je vždy vše komplikovanější. Mně stačí, jak těžké je některé věci zařídit z Prahy, natož pak z Irska. Ale věřím, že to nějak zvládneš a pak bude ten den super! ;-) Mně teď odepsal jeden pán na hudbu, že už má obsazeno, takže zase musíme hledat dál. :-( Dneska jsem měla opravdu "super" ráno. Fénovala jsem si vlasy, ať v práci nevypadám jako příšera, jenže v tom mi najednou fén bouchl v ruce a vyhodil pojistky v celém bytě. Normálně jsem měla štěstí, že se mi nic nestalo, držela jsem ten fén v tu chvíli v ruce a bomba to byla celkem velká. Ufff. Jenže se mi nepodařilo nahodit pojistky zpět, takže snad to půjde na hlavním jističi. Bohužel ale nevíme, kde je, takže až příjde přítel ve tři z práce, tak se na to mrkne sám, ale jestli nic nenajde, tak bude muset volat správci bytu a ten není každý den v Praze. Achich. Super ráno, co? A nejhorší je, že nám nejde tím pádem ani lednička, takže se nám asi všechno zkazí. :-S
Odpovědět
Jinak holky - už jen osm stránek a jsme na čísle 200. ;-) To jsme šikulky, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: jejda, to je ráno... :-( snad bude odpoledne vše ok! jj, jsme šikovné pisatelky;-) k jakému číslu se my dostaneme, až ty přípravy začnou fakt naostro..;-) jestli se toho v mém případě dočkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka

adiurban: z toho si nic nedelej - ja to vsechno planuju odsud ze Zelandu (v CR budu az 3 tydny pred svatbou a zenich jen 2)- ale diky vsem SUPER babam tady na Beremku se to da zvladnout :) Fakt timto velke diky vam vsem a Beremku - zatim jsem nemusela poverit nikoho z rodiny nebo znamych a uz mame termin, zamek, hostinu a dj zamluvenyho :) adi fakt se to da :)


Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak vás konečně po týdnu pořádně zdravím...minulý týden byl hektický doufám, že to teď bude lepší. Chci se vás zeptat na radu, jestli nevíte, kde se dají dobře koupit talíře? Potřebujeme nějaký nový pěkný, od babči sme dostali šílený, ty chceme prodat a pořídit nový, ale nikde sem nenarazila na ty co se mi líbí.. ? a glumbi: tebe jsem se chtěla zeptat, jestli je potřeba se do kleinodu a nevěsty objednávat na zkoušení nebo můžu přijít jak se mi to bude hodit?
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě potřebuju pomoct se stuhou na vývazky :-( 5mm atlasová bordo nebo vínová... neviděli jste jí někde? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mam jeste jeden hacek... Mam male mimco 5 mesicu takze nemam cas porad sedet na netu.. Jinak bohuzel to budu muset zvladnout.. Jinak ja mam taky hotel, termin, boty uz zamluvene.. tedka cekam na odpoved na Dj. Jinak LENKANZ mas pravdu holky tady na beremese mi taky hodne pomohly. hlavne ty ktere uz mely uz svatbu. Z jejich zkusenosti a doporucenich.. Jinak holky uz mate predstavu o barve svatebni tabule???
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-) mavo:ohledně těch talířů-já nádobí nakupuju v Ikei a jsem fakt maximálně spokojená! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: tam se mi taky líbí, zrovna o víkendu sme byli na nákupu a i když domek ještě nestojí, máme hrnce a skleničky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale ty talíře co se nám líbí tak nemají.... museli bysme koupit jiný hezký.. ale problém je, že máme hluboký a sháníme k nim mělký
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi: Tak jsem ty salony v jeden den stihla :-) Chci Ti ještě jednou moc poděkovat - šaty mám nakonec z Maggie :-) Vybrané šaty v Kleinodu a přístup personálu v Nevěstě totálně vyhořel!
Odpovědět
Profilova fotka
mobidik: a ajké šatičky to vyhrály?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: Maeleih :-) Úplně jiný typ, než jsem chtěla, ale prý mi slušeli nejvíce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: do Kleinodu se musíš objednat do Nevěsty ne...
Odpovědět
Profilova fotka
mobi: paráda, nádhera;-) budeš krásná nevěstinka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si právě objednala korunku,tak až dorazí,hodim fotku do alba ;-) Jinak jsem si objednala tu co mám v albu :-)
Odpovědět
Dobrý večír děvčata, tak já jsem si právě objednala lampiony přání, zatím jen deset, 5 bílých a 5 fialkových. dohromady i s poštovným 399,-, což si myslím není moc, ne?? Možná časem ještě objednám dalších 10, ať jich je víc(vypadá to kouzelně, když je hodně), ale to až podle financí, teď před vánoci to rozhodně nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: :-) taky budeme po novém roce objednávat.Sestřenka je na svatbě hromadně vypouštěla a vypadalo to kouzelně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tak sme jeli v šest na oslavu narozenin drahýho, jeho dvojčete a jeho kamaráda... od půl sedmý jsem tam čuměla do stolu, řídila jsem tak sem nepila... zato drahoušek si dopřával dost a když ke mě před půl hodinou přišel co sem nabručená a řekla sem mu, že si mě celej večer nevšímá a nudim se.. tak mi ten hňup řek, proč sem nejela v těch půl sedmý domu... tak sem se sebrala a odjela hned a sama a je mi úplně jedno jak se těch 12km bez autobusu dostane domu!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Zdravím vás holky. lencaca: to je opravdu dobrá cena, mohla bys mi poslat do IP, kde jsi je za tak dobrou cenu sehnala? Uvažuju o nich totiž taky a 10 kusů by mohlo stačit. ;-) Ale asi taky až po Vánocích. mavo: bobku, tak to Ti vůbec nezávidím, mně dneska ráno taky ten můj trochu naštval, ale to zase přejde. Ale kdybych byla v Tvé kůži a on mi řekl tohle, tak bych udělala to stejné, co Ty. Jsem zvědavá, co Ti dnes řekne, pak se pochlub. Jestli to bude typický chlap a bude dělat mrtvého brouka, nejlépe tak, že se bude cítit ukřivděně a uraženě a nebo jestli přijde a omluví se Ti. Dej pak vědět. Ale stojím za Tebou. Jo, když se baví chlap, tak je mu svět okolo úplně ukradený, hlavní je, že se baví on. Ale když se stane, že se on nebaví, tak musí jet všichni domů nebo to těm ostatním znepříjemní. Mám pravdu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.: tak ho přivezla domu švagrová... v jednu ráno... šla sem mu otevřít, neměl klíče... a pak blil až do dvou a já to po něm uklízela (bydlíme u našich tak sem po něm nechtěla nechat bordel) a řvala na něj, že je nezodpovědnej ožralej debil :-D a brečela u toho... a i ho budila ať si jde po sobě uklidit ale nic.... byl tuhej... ještě sem ho vyhazovala ať si jde lehnout do obýváku a nic... ráno vstal, nic neříkal.... akorát se pak zeptel jestli nevim kde má mobil (do teď se nenašel a stál přes 13 tisíc!!! ) ... takže asi tak... sem ráda, že šel do práce, protože koukat se na něj tak ho asi zabiju!!! A věř, že chuť na svatbu mě včera večer opravdu přešla.
Odpovědět
mavo: achich, tak tohle Ti opravdu nezávidím. :-( Znám podobné situace a příjemné opravdu nejsem. Že my ženské jsme tak hodné duše, že? I když jsme na ty naše polovičky vždy tak hodné, i když jsme na ně naštvané. Už vidím, jak se o nás takhle starají, kdyby na nás byli naštvaní. Nechali by nás tak a ještě by měli blbé kecy. Jsem tedy zvědavá, co Ti řekne, až se vrátí z práce. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mobi: no super...jsou krásný, nemáš fotku? mavo: to dobře dopadne, to jsou prostě chlapi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:já mysli,že něco obdobného jsme zažila každá :-D Můj drahý šel včera na "jedno"(před 3 rokama přestal skoro uplně pít,je u vojáků a měl něco s játrama)no ale tak jednou do roka se do toho obuje,takže si to vybral včera.Já nešla,páč mám zase chřipku.No a přišel v půl 4 ráno ]-( protože "probírali komunisty" a jen mě pak stačil v ložnici říct,že je jako v pohodě,protože zuby si zvládnul vyčistit a usnul jak špalek :-D A ráno to samo odnesla třeštící hlavička. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a už padlo rozhodnutí...na svatebku pojedem na Santorini :-)
Odpovědět
Ahojky kde si budete půjčovat šaty? Jste někdo z okolí Nymburka nebo Praha - Východ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja se taky hlasim mam termin 24.07.2010 a nemuzu se dockat :-p :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?