Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na něco jsem se chtěla holky zeptat a už zase nevím na co...:-D, to jsem celá já :-D , jo a honza se potajnu ptal kamarádky, ať se mě nenápadně zeptá (dokážete si to představit, jak se mě ptala nenápadně :-D), jaká kytička se mi líbí :-D, tak jsem začaly hledat a pak mu řekne, zhruba kterou a bude to pro mě pak veliký překvapení :-D, ten je sladkej :-D jo a už vím co jsem chtěla...vedoucí mi říkala, že prej na svatbu jsou daný dny dovolený, nevíte kolik? jestli jsou to dva nebo jeden den? :-N já se ji ptát zatím nechci, v práci to ví jen jenda :-N ostatní se to dozví až časem...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: pro snoubence jsou to dva dny, pro rodiče a svědky jeden den.jen nevím, jak je to u rodičů a svědků, když je svatba v sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
glumbi: tak to je fajn, do práce půjdu jen jeden den....protože 5 a 6.7 je státní svátek....no to bude ještě zajímavý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
glumbi: Tak to je fakt dobrý :-D Já jsem se dneska večer pustila do výroby jmenovek, je to pěkná piplačka, ale výsledek myslím stojí za to, přece nebudu platit 7kč za jednu.
Odpovědět
Hezke nedelni rano, nevesty! :-) Tak mi dnes odesel pritel do prace, tak jsem zustala doma se psem sama. Ale co, udelam si hezky odpocinkovy den sama pro sebe. I kdyz mam par veci, ktere cekaji, az se udelaji, ale nevim, jestli se do nich dnes pustim. Co muzes udelat dnes, odloz na zitra, ze? 8-) zuzi: tak Ti preju, at Ti ty jmenovky jdou od ruky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red:. ahojky :-), tak to se máš fajn, když jsem sama doma já, tak se těším, jak si dám relax :-D, ale ještě se ani jednou nezadařilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si holky představte, že mě dneska ráno honza řekl, jestli bychom nemohli mít obřad jinde, než v malý obřadní síni, že jsou obřady hezky i ve velký gotický síni.....paní na matrice ze mě asi brzy zešediví!!!! tady jsou odkazy: http://www.virtualtravel.cz/jihlavska... - velká gotická síň I. http://www.virtualtravel.cz/jihlavska... - velká gotická síň II. http://www.virtualtravel.cz/jihlavska... - klasická obřadní síň http://www.virtualtravel.cz/jihlavska... - a malá obřadní síň. tzv. kaplička, tady je to předběžně domluvený....mě z něho jednou picne :-)
Odpovědět
myska84: nahodou je hezke, ze se taky zajima, ne? :-) Navic Ti zavidim to misto, co Ti navrhuje pritel, je to fakt moc hezke, budes si kazdopadne pripadat jako nevesta. Ja mam veskere zamky v okoli celkem daleko, takze se musim spokojit s obradni sini. I kdyz nevypada spatne, tak na zamek to proste nema. A to misto, ktere Ti navrhl pritel, se mi moc libi. Proste budes princezna. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.: tak to jsem každopádně ráda, že se zajímá, na začátku o tom nechtěl ani slyšet ]-(. ještě se matrikářky poptám, datum jdeme 100% zamluvit v půlce listopadu. mě se líbí i ta kaplička, ale tam je prej málo místo (já tam osobně ještě nebyla) a asi bychom tam cca 40 lidí nenarvali a jen pár svatebčanů byi sedělo, ale to vím jen od kamarádky :-). ale přiznám se, že i nad tou gotickou siní jsem taky přemýšlela :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to je krááásný. mě osobně se líbí ta klasická, ale i ta gotická je moc hezká :-) super, že se začal zajímat ;-) zuzi: co jmenovky? já nejdřív chci objednat oznámení a až podle nich dělat jmenovky. máme ho vybraný, ale nevím, jak bude ve skutečnosti vypadat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzi: až je budeš mít tak je vyfoť a dej na kukačku do alba :-) jsem zvědavá :-D teda holky mě zase chytaj mateřský pudy :-N ...
Odpovědět
Tak pár jich mám hotových, ale došlo lepidlo, takže pokračování až příští víkend, ale vyfotím je aspoň pro ukázku, jsem zvědavá, co na ně řeknete. A když už jsem u toho, tak plejsknu i svůj zásnubní a snubní prstýnek :-D Ale hodím je sem až zítra, kabel k foťáku mám v Praze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou dusickovou nedeli, slecny! Asi Vas cele nedoctu, jen Vas chci pozdravit a pochlubit se. V patek jsme se uz byli domluvit s panem fararem a vypada fakt fajne, byl hrozne prijemny a mily a pozitivni je, ze na "skoleni" mame prijit az v dubnu. Jsem rada :-)
Odpovědět
zuzi: urcite to pak vyfot, at mame nejakou inspiraci. ;-) myska84: tak materske pudy ja uz mam dlouho, pritel chce mimi uz dlouho, ale ja cekam, az budeme mit po svatbe, pak to necham osudu. Ono to totiz nepujde hned, ale bude to chtit cas, tak cim driv zacneme, tim vetsi sance bude. Snad. :-) Nasi kamaradi maji prave rocni holcicku a ta je uplne zlata, strasne hodna, fakt super. Takze kdyz jsme u nich, tak ty moje materske pudy jsou o to silnejsi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky ;-) Včera přijela sestřenka,která je v 5 měsíci a když jsem viděla bříško a pak svýho přítele jak užasle kouká na 4D dvd,kde je mimi v bříšku fakt úžasně vidět,tak mě to tak dojalo!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zpátky z chalupy :) těch 13 dětí je fakt náročný hlídat :-( od 6 do 18let... hrůůůůza... musím teď doma pomoct mamce sundat žaluzie, umýt okna a tak :( tak nevím kdy vás stihnu dočíst :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...tak já už zase marodím, včera jsem přestala mluvit :-D jenom šeptám a vydávám neidentifikovatelný zvuky. jinak si hledám práci, jsem na živnosták a když půjdu na mateřskou, tak bych neměla žádnou, snad něco najdu. taky mě honěj mateřský pudy, kolem mě je skoro každá těhotná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska. a kde to teda bude? Mě už přišli lampionky :) jsou super... těším se až je rozbalím a až je budeme pouštět :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: super :-) kolik jich máte?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: všechny ty místnosti jsou přímo na radnici, takže změnit místo by neměl být problém :-), ale stejně si myslím, že zůstaneme u tý "kapličky" glumbi: to u mě ani ne, ale na druhou stranu si říkám, že počkám a už jen z toho důvodu, že kdyby se zadařilo, tak se vdávám a rodím v jedem měsíc....takže jsme se domluvili s honzou že před svatbou se začneme snažit...a necháme to zatím osudu, než počítat plodný dny, protože vím jak by to dopadlo :-)... a ahoj ostatním holkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: 10, 5 bílých a 5 červených :) a teď v týdnu by mi měl přijít cylindr .)
Odpovědět
Ach jo, holky, me tak stve, ze porad nemame jisty zadny termin. Musime pockat do noveho roku. :-( Uvazuju totiz, ze bych si zkusila udelat vlastni svatebni oznameni, jenze jelikoz jeste nemame zamluveny termin, tak je to ted zbytecne a stejne je to i se snubakama. Par se mi jich libi a i kdyby se nejaky libil i priteli, tak si stejne jeste nemuzeme dovnitr vyryt datum, kdyz to nemame jiste. Takze jeste musim pockat dva mesice, i kdyz moc dobre vim, ze to rychle utece. ;-)
Odpovědět
Já jsem původně ty lampiony ani nechtěla, ale ta cena na aukru mě "překecala" :-D Aspoň budeme mít pro svatebčany překvápko, sice jen pro ty nejbližší, ale i ostatní se budou mít na co koukat. My máme objednaných 8 bílých a jeden červený pro nás, ať je mezi ostatními k rozeznání.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak nakonec asi budu červencová "zase" jsem dneska mluvila se švagrovou, asi o mimi přijdou(doufám, že ne) byla už v nemocnici a není to dobrý :-(
Odpovědět
ahoj holky!! glumbi:to mě moc mrzí, je to smutné, ale třeba to dobře dopadne!!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to mě moc mrzí :-(, doufám že to dopadne dobře lencaca: ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ať jí to dobře dopadne... a jestli je to ještě ze začátku tak se to povede podruhý...
Odpovědět
glumbi: taky me to mrzi. Jedna moje kamaradka byla taky tehotna a bohuzel to taky nedopadlo dobre. Samozrejme to nebylo nic prijemneho, ale po case rekla, ze to tak proste melo byt a nez aby to dite bylo treba postizene, tak je nakonec dobre, ze to tak priroda vyresila sama. Proste plati, co se rika - prvni dva mesice jsou opravdu rizikove a proto se nevyplati o tehotenstvi nekomu rikat nez uplyne ona doba dvou mesicu (samozjrejme pritel by to vedet mel). Treba to jeste dobre dopadne a kdyby nahodou ne, podari se to znovu. Musi!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?