Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
mate
Odpovědět
No Fulnek mám docela z ruky, ale díky za tip, jezdíme přes něj sem tam do Prahy, takže se tam možná zajedu kouknout. Nějaké pohodlné bych potřebovala. Já jsem z Hlučína. Fotit nám bude Petr Wagenknecht.
Odpovědět
ja myslela zeje z prahy..
Odpovědět
Je z Ústí nad Orlicí. Ale působí v rámci celé ČR.
Odpovědět
ahata to jsem netusila a mate ho na cely den? a kolik si bere pokud nevadi ze se ptam...jinak ja ty boty kupovala rovnou jaxem si objednavala saty, akorat nevim co se zavojem..
Odpovědět
Já jsem si byla vybírat šaty včera, ale boty na boty jsem koukala zatím jen zběžně. Máme ho na zatím domluveného na 8hodin a vychází to na 9800kč i s dopravou.
Odpovědět
hm..tak to tednvim jestli je hodne nebo dobre:-) a jakou kolekci mas? jakou znacku?
Odpovědět
Já bych řekla, že na to, jaké jsem od něj viděla fotky, tak je to skvělý. Na fotografovi jsem nechtěla šetřit, přece jen je to památka na celý život. Mám šaty Maggie Sottero - Jovi, fotku mám v albu.
Odpovědět
Ahoj holky, tak si předtavte, že jsem se včera tak nasr..., ]-( jak dlouho ne!!Nevím jestli jsem vám to psala, ale chystaly jsme se jít večer na večeři ke známým co jim přijela návštěva z ciziny a ti nás chtěli vidět, tak nás pozvaly! No pro měě to skončilo totálním fiaskem. Jsem měla nakrajíčku se nerrozbrečet!! A ten můj pipin se mě ani nezastal, až teď ráno, ale na to mu prdím, já to potřebovala hlavně večer!!Člověk se pekl se speciálním řezem(omlouvám se, ještě jsem nenapsala ten recept, napravím to) a ségra, kterou jsem poprosila ať mi ho podrží v autě, protože jsem řídila, udělala BLÉÉÉ, co to je??Jsem říkala, že Mozartovi řezy a je v tom panák Bayleis(nevím teď jak se to píše :-N ). A ona , že to jí nechutná, že jsem měla udělat něco jinnýho! HOlky, mě vám to v tu chvíly tak zamrzelo!Člověk nad tím strávil 3hodiny a onna toto, a navíc si skoro nikdo nedal!Ach jo!! ;-( ;-( No a pak ty narážky, jako co ta svatba, kdy si maj kuppovat šaty atd. Pak nějakej chytrák začal o předsvatební smlouvě, říkám že jako na co, vždyť stejně nic nemáme, krom auta a ějakých úspor, a prej aby se nedivil, až se budem rozvádět a já ho oškubu. No tak to už bylo na mě trochu moc, a tak to bylo celej večer a můj chlap, jelikoš pil tak mě vůbec nebránil a jen se blbě tlemil!!Možná to bylo tím, že jsem nepila a řídila a neměla hladinu v krvi jak oi a proto mi to nepřipadalo tak vtipné!Jenom si na to vzpomenu a už mi stoupá krevní tlak! Já je mám všecky straaašně moc ráda, n ;-( :-( edám na ně dopustit, ale toto bylo moc
Odpovědět
To chapu, to je tak na moji povahu toto...
Odpovědět
Hezkou sobotu vam preju holky! :-) Tak jsem si dnes byla koupit dve taftove stuhy, abych si zkusila vyrobit vyvazky. Tak jsem zvedava, jestli mi to pujde. Pokud ne, tak si je proste koupim. Ale pokud se zadari, tak budu mit ze sebe dobry pocit. Prece jen nejsem uplne nejsikovnejsi. ;-) Vcera jsme se s pritelem dohodli (no, spise jsem to prosadila ja, haha), ze chceme mit svatbu v kombinaci cervenobila nebo smetanove-vinova. Tak uvidime, jak to nakonec dopadne.
Odpovědět
mě hlavně děsně naštvala ségra, protože ví prd co to dalo za práci upéct ten řez, mám spoustu dalších jiných věcí na práci, ale řekla jsem si, že když jsme pozvaní, že je slušnost něco donýst! A ona mi to takhle zhatí, to fakt hodně zamrzí, no a pak už jsem měla tu blboou náladu. ale já jí to ještě řeknu, osamotě, že mě děsně zklamala, a až ona něco upeče, tak jsem zvědavá mě by ani nenapadlo, říct někomu bléééé, i kdyby to bylo sebevíc hnusnější, ale víš, že ten člověk to děůlal rád a pro někoho s láskou,to už příště radši nic neudělál, půjdu do cukrárny koupím harlekýna a na všechny se vyprdnu, tak a je to
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lencaca: u nás se taky řeší předsvatební slmouva....ale nevím jak to nakonec dopadne, protože to není zase tak jednoduchý, a už si to nepamatuju, ale jednou jsem to tu psala :-). a určitě to bylo dobrý ;-) a byli hloupí, že neochutnali :-)
Odpovědět
lencaca: bobku, to je mi fakt lito, ze to takhle dopadlo. Moc dobre chapu, jak Ti asi bylo, ja totiz taky rada pecu a hlavne teda pro druhe, protoze sladke jidlo moc nemusim, takze zakusky a tak delam jen pro sve okoli. A je pravda, ze i kdyby se mi neco nelibilo nebo by mi to nechutnalo, tak nereknu bleee, tohle se nedela, i kdyz jsou to rodinni prislusnici. A hlavne nemam rada, kdyz nekdo neco nezkusi a rovnou rekne fuuj. Achich, nemas to fakt jednoduche. :-| Ale ver tomu, ze my bychom si urcite daly. Ze jo holky? ;-)
Odpovědět
Mně tohle jednání přijde taky pěkně nefér. To bych teda neudělala ani cizím lidem, natož vlastní ségře. Přece jen i snaha se musí ocenit a říct rovnou, že tohle určitě není dobrý a ani to nezkusit to uže je fakt až neslušný. Kašli na ně! Já jsem docela výbůšná povaha a tohle by u nás rozhodně nedopadlo dobře. Já bych se snad normálně otočila na podpatku a odkráčela, jsi dobrá, že jsi to zvládla tak statečně přejít!
Odpovědět
No já bych si dala rozhodně! Já jsem na sladký fakt ujetá :-N Zrovna teďka jsem snědla celou bonboniéru belgických pralinek, co jsem včera dostala od miláčka v :-D
Odpovědět
zuzilinka: souhlasim s Tebou, ze je to fakt hodne neslusne, zvlaste od segry. lencaca: ja Te taky obdivuju, zes to vsechno vydrzela, ja bych jim bud neco rekla (jsem taky vybusna) a nebo bych se rovnou vzala a svemu chlapovi bych rekla, ze se me ani nezastane a neutne tuhle blbou debatu, tak ze jedu domu a on at se dostavi domu jak chce. Takze klobouk dolu, zes to vydrzela az do konce.
Odpovědět
holky, dík že máte na to stejný názor! Dobrý to bylo, vzala jsem včera kousek na faru na náš páteční odpolední kávovej dýchánek bez dětí a všem to moc chutnalo. I přítelovi rodiče si to moc pochvalovaly! No hold nezavděčíš se nikdy nikomu! A ségra??Tak ta prostě je taková, co na srdci to na jazyku!Kolikrát to ovšem hodně přežene a to se člověk až stydí!!Já jsem prostě úplně jiná, snažím se s každým být za dobro a nedělat si nepřátele.
Odpovědět
Holky, tak jsem udelala svuj prvni vyvazek. Zkusim vam ho tady hodit co nejdrive, abyste mohly zhodnotit. Urcite uvitam vase nazory. :-)
Odpovědět
Ahojky chtěla jsem se zeptat jakého máte fotografa a kamerama? Máte někdo Wagenknechta a Zuzana Scharf? Jestli už je to někde napsaný, tak se omloluvám.
Odpovědět
Jo a nemáte náhodou některá svatbu v Kostelci nebo Brandýse?
Odpovědět
Profilova fotka
red.: tak to se už moc těším, a měla bych taky začít :-D
Odpovědět
Tak vyvazek uz ceka na vase nazory a pripominky v mem albu. Uprostred ma byt jeste perlicka, ale zatim jsem ji nikde nesehnala. Jen je skoda, ze jsem v galanterii, kde jsem byla, nemeli barvu bordo, tak proto mam cervenou. Pristi vikend jedu k rodicum, tak jim tento vyvazek ukazu, aby rekli svuj nazor a kdyby se jim taky libil, tak to rozjedu ve vetsim mnozstvi. ;-) Jen si rikam, jestli tam smetanova stuha neni moc siroka. Jako mne a priteli se to libi, ale rada bych slysela vase nazory. Prece jen jste vetsi sikulky. :-)
Odpovědět
maiki10: ja prave taky shanim fotografa, s pritelem jsme se dohodli, ze do nej investujeme max. 5000, ale zatim jen hledame. Jinak svatbu budeme mit v Havirove. Takze jsem Ti bohuzel moc nepomohla. :-S
Odpovědět
to neva i tak díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ty jsi z hlučína :-D to asi znáš mýho skoro manžela :-D
Odpovědět
Tak jsme se zrovna vrálili z celoodpolední prochajdy se psem, venku bylo úžasně. Sluníčko i když docela zima. maiki10 - my máme Petra Wagenknechta glumbi - Tvůj nastávající je z Hlučína? :-o To jsou mi věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: skoro z hlučína. asi jsi chodila do třídy s jeho sestřenkou. znáš katku glumbíkovou?
Odpovědět
Znám, chodila sice na jinou základku, ale myslím že její ségra (Verča?) chodila k nám na gympl o 2 ročníky níž. Osobně je ale neznám.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsou sestřenky mýho přítele :-D svět je fakt malej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?