Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) nejhorší je, že o jedno miminko přišla :-( snad to dopadne dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! glumbi: To mě moc mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je život. co se má stát se stane co u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
My mame termin domluveny s panem fararem - od patku, mam z toho radost. Jinak jsme se uz predbezne bavili i s provoznim restaurace a domluvili predbeznou schuzku - ohledne rozpoctu. Jinak pozoruju na mamce, ze z toho zacina mit nervy a rekla mi, at to jeste tak detailne neresim, kdy jsme se bavily o seznamu hostu.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já jsem byla v pátek u probošta na přípravě ke křtu, je skvělej, už se fakt těším, jak nás bude oddávat :-) naše mamka řekla, že jestlí jí naštvem, tak koupí pro rodinu letenky někam k moři a tam se v klidu vezmem a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis to, to by byla taky hezka svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevm, já jí chci strávit s kamarády podle mých představ a ne podle představ mamky, ale dovču bych brala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já Ti rozumím, taky to chci "normálně" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já už se tak těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těšila taky, ale mamka mi docela pokazila naladu, kdyz rekla, at to jeste tak detailne neresim. Uz ji vidim, ze z toho ma nervy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já se o víkendu s mamkou tak chytla, že jí už neřeším. jen si plánuj. je to čistě na tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to fakt, ale i presto je pro me dulezita, nechci to delat nejak tajne, ale asi to tak bude ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ona se začne zapojovat...stejně jako můj přítel, jako přítel myšky. jen jí dej trochu času, mě taky lidí říkali, že to plánuju moc dopředu a když jsem jim pak řekla, co je všechno potřeba zařídit, tak uznali, že je načase. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeju hezký dušičkový čas! holky, netrapte se ničím! ono je třeba pracovat na detailech, dokud je čas:-D My třeba máme na středu do školy s holkama udělat prezentaci a nemáme ani ťuk;-/
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to zvládneš :-) o čem prezentaci?
Odpovědět
Profilova fotka
budeme muset;-) akorát nebude čas pracovat na detailech jako minulý semestr;-D jsme se s holkama měsíc neviděly a uvidíme se až n até prezentaci :-S ...závazkové právo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti nepomůžu...ale z pedagogiky toho mám dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujuuu;-D minule jsme to měly super, nás musím pochválit;-) jenže to byla moc výkonná, a to holky znaly, takže to bylo formou soutěží a vrámci vymyšleného "akčního centra";-) jenže teď...blbé téma... ale nic jiného nám nezbývá;-) a jak to vypadá s přípravama na salon?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čekáme na penízky. pak objednám šaty a bude to :-) teda pokud do tý doby nenajdu dobrou práci, i když asi bych to dělala oboje najednou
Odpovědět
Profilova fotka
to bude;-D ještě zatepluješ?;-) teda bylas to ty..doufám;-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj já, právě že pořád. ale chci dělat něco jinýho, hlavně na HPP, protože kdybych šla na mateřskou, tak mám jako živnostník velký kulový.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně...rozumím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad něco najdu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
určitě! a v jakém oboru by sis něco představovala?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, je mi to v celku jeno, když mě to bude bavit, nemůžu nic co se týká stavebních firem, zateplování atd...přemýšlela jsem na farmaceutickým reprezentantem...už jsem i poslala pár životopisů, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
snad něco výjde;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak;-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám opět hlásím, hory jsem přežila. Copak je u vás nového? 8-) Dočítat vás nebudu, to bych se asi zbláznila... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jak jste se měli?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?