Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : teda tak to by mě taky vyděsilo :-) ale co víme co bude příští rok modní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,už mě z toho hrabe :-N Dneska máme rodičovské posezení kvůli svatbě,tak už jsem krapet nervozní =-) Sice už všichni ví,že se budem brát,ale budoucí tchán trochu prudí.
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:no to je taky fakt :-) Jinak my máme v neděli taky výročí 1.11.2009 7let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: to bude dobrý :-) určitě to proběhne v pohodě,vždycky musí být v rodině někdo kdo bude prodit...tak to máte krásný.... my máme ofic. výročí 1.12.2009 2 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono by nás to možná ani nebavilo, kdyby šlo všechno hladce. já jdu večer za proboštem tak uvidíme co řekne na termín on a hlavně jestli fakt stihnem křest
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky.. no teda.. glumbi: to mě moc mrzí....my když jsme šppekulovali nad termínem, tak jsem přešli od 17. přes různá data o prázdninách, ale do týdne jsme stejně byli zpátky u 17;-) Tak si do toho nenechej kecat..vím, že se to lehce řekne... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženy jsem tu jen na skok :-) lera: prosím pošli mi přátelství na zuzalinku na fb děkuju :-D a chtěla jsem se zeptat, už máte doma některá ten lampion štěstí? :-D mě jen zajímalo, jestli to vůbec funguje, a doma stále a pořád zpracovávám honzu skrz toho fotografa :-N ... no uvidíme... glumbi: budu držet pěstičky ;-) areviv: to máte dobrý že víte výroční ;-), my ho nevíme :-N :-D jen spekuluju, že to mohlo být 24.5.2007...ehm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: nic si z toho nedelej, my taky vyroci neslavime, protoze jsme zacli tak nejak pozvolna a nerekli si odted spolu chodime. Jinak ja se dnes uz asi moc neobjevim, nebo mozna pak v podvecer. Mame v praci oslavu, tak si jdu dat do nosu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: my máme rodinou oslavu a jdu zase pracovat, tak pa Ženy!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: my jsme je měli loni na letišti a funguje to krásně ;-)
Odpovědět
myska: moje znamá je pouštěla na své svatbě a i když pršelo tak fungovali, takže to funguje ;-) jinak už mám časopis Tvoje svatba tady na stole, večer se na něj kouknu, už se těším... a co se týká výročí, tak ho máme 3. srpna, ale závratně jsme ho nějak neslavili, i když teď bylo první...a proto i chceme svatbu 3.7. aby se nám to hezky pamatovalo ty trojky :-) Rešili jste už hudbu na nástup?
Odpovědět
Profilova fotka
hanyy: já mám s hudbou na můj nástup jasno, viz album :-) a u přítele je mi to jedno, tam já nebudu, tak at si jde na co chce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to budete mít každý svoji písničku? Mě totiž přijde, že jaksi jedna písnička je moc dlouhá na to, abych tam udělala nějakých 20 kroků... tak vůbec nevím, zda ta písnička už hraje když tam nastupují svatebčané a ženich nebo jak to je...nějak to časově vůbec neodhadnu, kouknu i do jiných témat, myslím, že jsem viděla nějaké téma na hudbu... Jinak všem přeji krásný víkend, venku je tak krásně... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: my to máme v kostele trošku víc jak 20 kroků. u nás svatebčané už budou v kostele, na jednu písničku přijde kněz a za ním ženich, rodiče, svědci. pak bude ta moje a nejdřív půjdou družičky a pak já a tatkou
Odpovědět
Profilova fotka
tak o tomhle jsem ještě vůbec nepřemýšlela...musíme se nějak dohodnout spolu,ale myslím že na to vletíme až po novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky dlouho sem tu nebyla nejak sem se zatoulala na modrymkoniku docela dobry rady a info... a jak se mame.. co noveho?
Odpovědět
Ahoj jsem tu nová tak doufám že se k vám mohu přidat.Přesně jak už tu bylo řečeno je to daleko ale ono to uteče a bude to tady.S přítelem jsme hodně přemýšleli o datu svatby a dohodli jsme se že krásné datum je 17.7.2010..a jak tu čtu nebudu jediná..Chtěli jsme se vzít už dřív ale jelikož já v květnu budu maturovat tak svatba bude až 17.7.2010 a moc se těšíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - tak jsem tu chvili nebyla (v praci byl mazec a vubec) a docitala jsem nejakych 14 stranek - to je neuveritelny!!! Kazdopadne, zacla jsem koukat po satech, ze si je snad fakt dam nakonec poslat (usit) z Ciny. Glumbi: Pres kterou webovku jsi ty hledala saty? Taky si je nechavas sit, ze jo?! Ja koukala na lightinthebox.com a docela dobrej vyber - ale chtela bych se mrknout jeste jinam - ebay uz jsem taky zkoukla :-) Hledani satu je silene casove narocny - tak jestli vite o ty nej nej webovce, dejte prosim vedet pa
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje............to je mazec!!!Nasi uz v klidu odjeli a milackovi rodice se rvou jak psi!!!A't jdou do prdele,jen nam zkazili krasnej vecer!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooo,je tu někdo???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neni |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno :-) lera1: a co se stalo? hanny: jj já už mám jasno, tu písničku mám v albu, ale to je zatím jediný co vím, a až půjdeme na matriku potvrdit datum, tak se zeptám jak to všechno vůbec probíhá, a jestli bychom se mohli podívat do malé obřadní síně, já teda tomu říkám malá kaplička, protože to tak vypadá :-). budulinci: ahoj, jasně že můžeš :-) lenkanz: jsem včera nestihla ti poslal ten rozpočet, takže to dneska napravím ;-) ale už mám našetřený cca 4000,-, tak doufám, že to půjde s šetřením jak po másle, jen nevím, jak to udělám v lednu, kdy platím školný 6000,-..ale nějak bylo a nějak bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, no jo,bylo to včera veselý.Nebojte,na pěstní souboj nedošlo,jen na slovní,ale to jsme s Tomem čekali.Jeho rodiče jsou rozvedení a fakt je tam docela krutá nenávist a pomlouvání.Ale myslim,že na svatbě se překonaj a budou dělat,že se neznaj-aspoň nám to nakonec včera slíbili.Tak a už žádný smutnění ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera definitivně vybrala šaty! Dala jsem je do alba, zatím jen na modelce, ale v pondělí, jak pojedu zpátky do Prahy (kde mám kabel od foťáku), tak je tam hodím i na mě :-) Jsem fakt ráda! Jsou mamkou i bráškou jednohlasně schváleny jako nejlepší, i když tedy i jednoznačně nejdražší ze všech, co jsem zkoušela, jsou vyšívané Swarovskiho kamínky a jsou fakt úžasné! Už je mám tedy objednané a zaplacenou zálohu, takže mi spadl obrovský kámen ze srdce :-) Včera jsem na aukru koupila lampiony štěstí, budeme mít jeden my a další dáme jako dárek rodičům, prarodičům a sourozencům, tak doufám, že budou mít úspěch. Ta cena je fakt luxusní.
Odpovědět
Zuzilinka: Ahoj Zuzi, chtela jsem se zeptat, mame stejny datum svatby a ve stejnym okrese, my ho mame ale kravarich:-) jak dlouho dopredu se zajistuje Hradec? Znami totiz chteji mit vhardci svatbu, tak me to zajima..
Odpovědět
No my už to tam zařizovali v červnu. Plná je hlavně restaurace hotelu Červený zámek (původně jsme chtěli 26.6. ale už měli pnlo, takže jsme museli datum posunout). S obřadem by problém být neměl. Je to tam trošku jako na běžícím páse a za den stihnout snad 10 svateb. My už to tedy máme domluvené i na matrice, trvala jsem na přesné hodině a nechtěla jsem, aby mi to někdo vyfouknul, ale oficiálně se termíny rezervují až teď na podzim, resp. spíš po Novém roce, kdy se tam vypisují papíry atd.
Odpovědět
dekuju moc..
Odpovědět
Vůbec není zač. Můžu se zeptat, kde jsi kupovala ty botičky co máš v albu?
Odpovědět
ve fulneku ve svatebnim salonu:-) jsou kozene a hrozne pohodlne...doporucuju..
Odpovědět
a ty jsi primo z hradce? a koho at za fotografa?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?