Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už by to mělo jít, měla jsem to bloklý kvůli bývalému, se omlouvám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No je fakt,že když princezna tak komletní :-D
Odpovědět
myska: hura, ted te to naslo :-)
Odpovědět
jo a jinak ja korunku asi ne, mozna zavoj, ale nevim vubec jak to bude vypadat...
Odpovědět
bosi: diky!
Odpovědět
hannah: Sem koukala na ty fotky ze seskoku, no jako fakt hustýýý 8-) do toho bych nešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky chci závoj :-)
Odpovědět
bosi: jo seskok, to byla nejuzasnejsi vec v soucasne dobe... hned bych sla podruhe, poprve jsem si to jaksi nestacila poradne uvedomit a uzit, prislo mi to, ze to strasne rychle uteklo a hned jsme byli dole... 8-)
Odpovědět
holky ja se loucim, jdu hajat, mozna zitra napisu z prace, ale budu tam sama, kolega ma skoleni, tak nebude asi cas... mejte se...dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
hannah:pěknou dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si konečně přidala šaty do fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: dobrou noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a asi taky půjdu spát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:dobrou noc :-)
Odpovědět
hannah: Tak to seš odvážná, já bych se asi jen modlila abych už byla dole, ale musí to bejt parádní výhled :-) lera: Ty šatky jsou krásný, takový nevinný, lehoučký... prostě úžasný ;-) Tak já už taky letim na kutě, zítra vás zase budu odpoledne dočítat ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina:děkuju...moc jsi mě potěšila,ted jen,jak v nich budu vypadat já :-) Dobrou :-)
Odpovědět
lera: určitě hezky, dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda já nevím ale asi nám nějak blbne net nebo tenhle server. několikrát jsem psala dobrý ráno holky a ne a ne to uložit, když napíšu kuk, tak se to uloží hned ]-( takže: dobrý ráno holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem koukala na snubní prsteny...nemám vůbec představu, jakej :-(, za kolik, jestli bílý nebo žlutý zlato, s kamínkem bez...... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bréé ráno holky:-) myska84:my ještě nevíme typ,ale určitě bílý zlato a já s malym kamínkem :-)
Odpovědět
ahoj holky! lera: ty saty jsou moc pekne a urcite budou slusive, ja bych chtela podobny vrsek jako tyhle ale sukni pak trochu jinaci...ale to je jeste daleko nez ja si pujdu zkusit saty... musim pracovat, mejte se, vecer tu snad budu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka moje :) všechny vás zdravím v tomhle zasněženým ránu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah:děkuju,no já čekám do listopadu,je to nová kolekce a pak jdu na to ;-) Pěkně pracuj pa :-) areviv:ahojky zlatíčko naše :-) tohle počasí miluje opravdu jen náš hafan!Lítal venku jak střelenej :-D A já od včerejška léčim chřipku :-(
Odpovědět
Ahojky nevěsty, hlásím příchod. ;-) Vy fakt jedete, včera jsem tady byla naposledy někdy odpoledne a vy jste zase stihly popsat těch stránek, jen co je pravda. Takže jdu dočíst, co nového se stalo a pak se zase přidám. :-) Jinak tedy všem hezké dobré ráno, i když je hodně studené...
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky:hezké ráno a pěkný dočítáníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) náš pes dneska poprvé viděl sníh a měl z toho děsnou srandu :-D myska: nás úplně dostali prstýnky od hejrala. mám je v albu, jsou sice dražší , ale krásný
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla dneska ráno s tím naším psíkem a chudák nebyl v té závěji ani vidět :-) ještě že má obleček,jinak nevím kde bych ho hledala..nožky měl celý obalený a chodil tak přitrouble jako by měl boty :-) jinak dneska jsem jela do práce na letních gumách a nevím jestli odjedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:prstynky máte krásný.My je necháme až po novym roce.Teď nás čekají zálohy za šaty,fotogr. a kameramana a nákup závoje a korunky.Už máme i vybráno oznámení,tak to taky ještě přikoupíme :-) areviv:koukala jsem na fb na fotky...moc vám to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se chci na prstýnky podívat na veletrhu, prý tam mívají slevy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?