Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nic mě to nenašlo a tvoje příjmení?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám přidávám máme termín 23.7.2010 a už teď jsem z toho nervozní a hlavně to zařizování a co teda vidím za problém budou šaty natu moji postavu ach jo,ale těším se a hlavně že jsme se dokopali konečně už jsme to jednou odložili kvůli miminku. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: vítej;-) jsem drahému ukazovala jen tak šaty - sondáž, co se mu líbí a c one..víte, co mi řekl na ty, co se mi líbí? prý a ten leknín vzadu to je co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: :-D no jo,chlapi jsou někdy vážně roztomilí :-D prtinka:hojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: roztomilý to je;-) spíš přemýšlím, co mu v práci dali, že má dnes takové roupy;-D
Odpovědět
myska: tak zkus Hanka Syrochmanová, ale holkám to taky nešlo, tak nevím... :-| no chlapy mají někdy fakt pěkný perličky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj....to musí být pěkný šaty s leknínem...já vůbec nemám představu budou mi muset poradit v tom salonu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
FB asi brzy rozdupu!!! nic mě to nenašlo a koho už máš z holek v přátelích?
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: no, prostě vyšívaná vlečka a na fotce pěkně provnaná;-) a mám z toho leknín;-) z toho budu ještě dlouho nestíhat-) aspoň vím, že teda výšivku asi moc nemusí..ale co teď?;-)
Odpovědět
myska: mam tam uz glumbi, mysickaa, mavo a mozna bosi
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: a kde ho vidí? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska: tož ta vlečka rozprostřená;-) prý si ten tvar o to říkal;-) se picnu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: tak to jdu zkusit přes mysicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a glumbi nemám kdo mi pošle přátelství na glumbi? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ale aspoň má dobrou představivost :-D
Odpovědět
tebe me to taky vubec nechce najit :-(
Odpovědět
myska: kdyžtak ti navrhnu přátelství s hannah, už ji v přátelích mám. prtinka: Ahojky, vítej mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: poslala jsem ti návrh na přátelsvtí myšky;-) myska: mám tam i glumbi;-) představivost - to by mu šlo;-) tak už mizím;-) dorbou noc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ty svoje favoritky před Tomem úspěšně tajim a až jak v salonu uvidim,jak mě padnou a pak nechám překvápko až do konce,nebo se poradim :-) No jo,páni tvorstva jsou někdy vážně z jiný planety :-D bráchu napadlo,že bychom mohli mít obřad na jachtě a svatebčani by kolem nás kroužili na skútrech.Hádejte,komu se to nejvíc líbilo.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a u holek tě nemůžu najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lera: hustej nápad;-D já mu to neřekla, že se mi líbí;-)
Odpovědět
hannah: Poslala sem ti návrhy na přátelství na všechny holky odtud, co mám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jsi to vyřešila perfektně :-D ale fb už mi vážně pije kref!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: dobrou noc :-)
Odpovědět
mysicka: diky podivam se myska: mas asi nejake vetsi zabezpeceni bych rekla, protoze te nevidim ani u mysicky
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:já tě taky nemůžu najít :-( mysickaaa:to je dobře,páč až Tě v nich uvidí,pak leknín bude minulostí :-) holky a dotaz...korunky chcete?Myslim ty na hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: zkus mě teď najít
Odpovědět
lera: Já bych korunku chtěla, ale uvidim až podle šatů a závoje.
Odpovědět
Profilova fotka
hannah:jojo,bosi mám v přátelích,tak mě tam taky najdeš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?