Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : jé moc děkujem :-) vám to taky mocinky sluší a máte krásnýho hafana... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budem prstýnky taky vybírat až po novém roce...ale nevím jak vyberem z tak velké nabídky :-( glumbi..Byrnabášek je úúúúžasnej..
Odpovědět
Profilova fotka
Barnabášek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: děti známých mu říkají Barabáš :-D všichni jsou hotoví z jeho jména, jsme se doma dohadovali jak se bude jmenovat, přítel chtěl Bruna a ja Blueberryho a když bruna tak bruno bannani. tak je to nakonec Barnabash :-) je boží, jsme s přítelem říkali, že až taky v baráku všem umře jejich pejsek tak tu bude samej americkej buldok, všichni ho zbožnujou i důchodci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : tak to je roztomilý , přítelův syn tomu našemu místo Charlie říká Šálí....i důchodci?tak to máte super,miláček všech ...je fakt roztomilej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:taky jsme se dohadovali na jméně,v papírech se jmenoval Bor od Škaredé jedle :-D ,já chtěla Artuše,no a kamarád si vzpoměl na režizéra Kubrika,tak se nám to oboum zalíbilo a bylo to :-) Je to náš miláček a taky dobrá průprava na miminko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:koukám,že máme dost podobnej vkus na svatební kytičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no jo tohle je prostě jednička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: my jsme si ho zamluvili hned jak se narodil, takže jsme si mohli jméno vybrat. měli jsme i stav, že jsme říkali at má v papírech co chce, bude to enzo, ale pak přítel kouřil na balkone a zavolal, barnabash by to mohl byt :-) já si ho nedovedu s jiným jménem předstvit, sluší mu :-) roztolilej 40 kilovej mazliček, už ted nám lidi co ho neznaj říkaj, že by se ho báli, až bude mít těch 65 tak už se fakt nebudu bát chodit s ním po tmě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : my jsme měli toho našeho zamluvenýho ještě než se naroodil,atk jsme si taky mohli jméno vybrat..jenže ten náš má 2 kila :-D což je oproti Barnabáškovi pěknej rozdíl :-) s ním se občas bojím chodit ven večer,protože on když slyší nějakej zvuk už se skovává za mě...hrozně se bojí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: :-D To jo,máš takovýho osobního stážce ;-) Ten náš má 40kg už trvale,ale taky budí respekt :-) Jenže tady ho každej zná,takže všichni ví,že je to mazel.Jen na ty psy pořád machruje :-( Fenečky miluje,ale s psama cejtí konkurenci,tak prudí 8-(
Odpovědět
Teda vy se rozjíždíte, člověk tu 2 dny nneí a nemá šanci vás dočíst. Jinak mám velkou radost, příšel mi cylindr a panenka na auto. Takže mám konečně první dvě věci na svatbu....Jupíííí Jinak co se týče pejsků, tak budoucí tchánovci maj chovnou stanici Bernských salašnických psů a taky si je lidi zamlouvají hned, ale s těma jménama je to složitější,protože z určitýho vrhu musí být od určitýho písmene dle abecedy, ale dá se vymyslet kombinace jména, aby tam bylo to co budoucí majitel chce....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
monmar:Ahojky :-) Naši maj Švýcarskýho salašnickýho psa Sáru a na výcviku měla naše slečna cvičitelka Berňáka-jsou to úžasný hafani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : ahojky,ráda tě tu vidím ;-)
Odpovědět
lera: No my máme taky jendoho doma...zatýden mu bude rok,ale přezdáváme mu zahradník, protože rád okusuje stromky a větvičky co se mu asi nelíběj, tak rovnou zaštipuje a kytky co mu nevoněj vysazuje :-D je to raubíř, ale je super...a dokonce nám jako štěně vyhrál jednu výstavu..teda byl 3
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: :-D šikovnej zahradníček.Nám zase od mala zral kamínky a jednou spolknul velikej a musel jít na operaci :-( To mu bylo 8měsíců.Ale dopadlo to dobře a šutru si pak ani nevšimnul ;-) Jo a když jsme rekonsruovali byt,neměli jsme na záchodě dveře a jeho nová hra byla:"útok na trubičku z toaleťáku".Takže toaleťák zůstal a papírovou trubičku sežral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to ale s těma našima pejskama zážitky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) už jsem tady;-) pro tetnto týden doučeno;-) nádherný snížek;-) hihi;-) jinak lera: děkuju, uvidím, jak mi ty šatky sednou..zase nechci,m ať vlečce celou dobru říká leknín;-D No my a prstýnky: nevím, asi jsme divní, ale zatím co je na webech se nám nelíbí;-( musíme mrknout na nějaké na živo;-)
Odpovědět
Ufff, tak jsem vas konecne docetla. Da to teda praci. Jinak k tem psum - na 18tiny jsem dostala po roce skemrani Yorkshira a je to fakt zlaticko rodiny. 23. 12. mu bude osm let, je to fakt hruza, jak ten cas leti, ale kdyz on porad vypada jako stenatko. Bohuzel od te doby, co jsem zacla chodit na VS, tak jsem s nim nebyla denne v kontaktu, tak si vybral mamku jako panicka a jsou nerozlucna dvojka, ze i tatka obcas zarli, haha. x-) No a pritel si pred dvema lety poridil beagla, tak mame doma holku Abby. Je to fakt potvurka, ale je s ni sranda. Nastesti neni moc velka, obvykle maji beagli okolo 30 kg a jsou to takove prasatka, ale ona je tzv. slim line, takze ma cca 12 kg a vypada jako kdyby ji byl rok. Ale je to fakt sranda s temi zviraty. Coz teprve az budeme mit deti, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak já zase pádim učit,už aby byly prázdniny ;-) papa večer :-)
Odpovědět
Jinak k tem prstynkum, tak my taky jeste zadne vybrane nemame. Nechame to az po Novem roce, ostatne jako vetsinu veci. Ale pristi tyden jedeme na Frydecky zamek kouknout se na obradni sin a zeptat se na vice informaci. A pak jeste s rodici do jedne restauracky, kterou uz nam predbezne rodice zarezervovali a my se s pritelem rozhodneme, jestli se nam uvnitr libi a jestli nam vyhovuje. Tak jsme zvedavi. Snad nam vyjdou aspon ty dve veci. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: jj, tady když to jede, tak pořádně;-) Bezva, že už se vám taky něco rýsuje;-)
Odpovědět
Co se týče prstýnků, tak bych určitě chtěla z bílého zlata. Líbí s emi moc ten co mám v albu, ale nevím jak ty kamínky...bojím se aby nevypadávaly
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu vás jen pozdravit :-) a možná se tu chvíli zdržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já s rpstýnkama vůbec nevím;-) jediné co určitě chci a to je, že chci mít s miláčkem úplně stejný;-) myska: ahoj;-) jen se zdrž;-) já zase píšu přípravy...
Odpovědět
Profilova fotka
monmar . taky jsem chtěla prstýnky z bílého zlata,lae přítel byl tak nějak proti,nakonec jsme se shodli že budou ze žlutého zlata.. :-) ale jestli s kaminkem nebo bez to taky ještě nevím,uvidíme co nám padne do oka myska: ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a nemáte nějakej odkaz s prstýnkama? :-) mysicka: ahoj :-) ještě se vrátím k fb, všechny co si tu píšeme, tak tam jsme nebo je některá která fb nepoužívá? :-N já jen že bych chtěla poprosit, jestli by se některá z vás našla, která by mi poslala přetelství, mám tam mysicku, bosi, mavo a ráno jsem koukala a lera si mě ještě nedala do přátel :-D. jinak v práci máme husou atmosféru
Odpovědět
areviv: No my volíme bílé zlato z toho důvodu,že nosím chirurgickou ocel a tak chci aby to trochu ladilo a miláčkoj taky víc služí věci stříbrné (myslím barevně)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv a monmar: my asi budeme volit jak žluté tak i bílé, zásnubní mám totiž z bílého a co mám další prstýnky tak jsou ze žlutého a přítel řekl, že snubní nosit 100% nebude
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : no já nosím taky všechno stříbrné,proto jsem se snažila i prstýnky ladit do bílého zlata,ale neprošlo,tak budu mít 2 prstýnky ve žlutém zlatě... :-) ale to se dá přežít :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?