Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidju z práce domů, vidím jak na me Akirek smutně kouká (pes), že bych chtěl jít ven. tak jsem řekla honzovi že by mohl jít s námi, no po delším přemlouvání šel a ještě si říkám: mobil sebou tahat nebudu, kdo by mě sháněl? dojedeme krásně unavení domů, já se psychicky připravuju na učení a v tom telefon: míšo máš u sebe foťák? (taťka volala), boural jsem....v hlavě se mi honilo jak moc je auto nabouraný, jestli se našim něco nestalo atd....dojedeme k našim a co nevidíme. auto bylo trochu ťuklý, světlo trošku urvaný...takže to honza fotil a s taťkou v tom hnusným počasí se vybavujou venku a ještě v místě kde "málo" fouká. jsem myslela že mě omyjou :-)...co k tomu dodat :-D...takže pro příště vím, že když mi naši řeknou že bourali, tak auto je jen ťuklý (jsem si vážně představovala jak je totálně nabořene předek!!!) a už mám doma ten časopis jen se chci zeptat, kolikátku máte číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: číslo 5;-) to je ted asranda, ale dovedu si představit, jak ses cítila.příště vyjadřovat se jasně a stučně;-) a výstižně;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám správný :-D udělali jsme fotky a zítra to v práci vytisknu a dám taťkovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasan;-) a časopis líbí?;-) jsme si tam zamilovala šatičky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dort!!! ještě jsem se pořádně nekoukla, před chvílí mi ho zabavil honza :-) a jaký?
Odpovědět
Profilova fotka
upřímně, já jsem nepřečetla nai řádek..jen ty šaty - str. 54 ty největší;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu stránku zazdila!!! :-D ty ale jsou!
Odpovědět
Profilova fotka
že?;-) akorát nevím, jestli mi ten střih bude sedět;-)
Odpovědět
Profilova fotka
necháš si šít?
Odpovědět
Profilova fotka
nechám;-) a co ten tvůj dort?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pořád nevím jestli mám nebo nemám na str. 57 je reklama tak ten zelenej :-N už jsem ho ukazovala i mamce
Odpovědět
Profilova fotka
jj, super;-) já určitě jo, u nás to rohodl hlavně taťka, bo viděl jaké měla sestřenka trable s půjčovnou, apod. tak mi řekl, že s ebudu vdávat ve vlastních;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeký měla trable?
Odpovědět
Profilova fotka
vyhlášená půjčovna...šaty drahé - loňský model a 10 000, nejdřív ji k nim prodali podprdu za 700 Kč, 3 dny před svatbou ji řekli, že musí jít bez, ak ji je tak upravili..doma do nich vlezla, zjistila, že když zvedne ruce, tak jdou prsa ven a že jsou krátké,..tak den před satbou tam jela, aby ji to spravili..samozřejmě "ochota" největší...a ještě jeden případ se stejnou půjčovnou - zkoušela v lednu čaty z nové kolekce - 15 000, nádherné, bílé, svatba v létě - šaty zažloutlé a fleky... ale samozřejmě se to nedá zobecnit..asi prostě jak kdo má štěstí nebo jak to říct...
Odpovědět
Profilova fotka
pro dnešek se loučím;-) dobrou noc, děti;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky mizím jdu se učit tak paaaaaaaa zítra :-)
Odpovědět
mysicka: Tak mě se zase líběj velký šaty na str. 55 ;-) myska: Dortík je taky hezkej, ale já nemám ráda marcipán, takže u mě by neprošel. :-S Ale na pohled hezkej ;-) Moc dlouho sem to bez netu nevydržela, ale snaha se cení.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se připojím a vy ste všechny pryč...to je teda.... tak já se jdu umýt a taky spát no... :-/ akorát budu muset ještě do tý zimy s pesanem.... mamka už se sprchuje a Kája usnul (HOLKY U FOTBALUUU!!! :-D )
Odpovědět
mavo: tak to se mi snad ještě nestalo, že by mi usnul u fotbalu :-D ale jít ven, to ti teda vůbec nezávidím, je tam zima jak blázen, brrr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky:-) bosina:Mílu znám od focení.Před rokem mě volal,že mě chce fotit a výsledek vidíte na fp.Jsem tam i na fotce s jeho skoroženou :-) Za rok se taky berou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
měla sem dvě bundy, vestu a kulicha :-D a běželi sme :-D a Kája fakt spí... a to je to fotbalista tělem i duší :)
Odpovědět
ach jo, uklizim stary byt, v patek bysme ho meli predat ale vubec nestihame... a hlavne furt tu mame nejake nase veci, uz abysme to vsechno odstehovali a tady uklidili a uz se starali jen o ten novy byt... od patku jsem se nezastavila, vecer padnu jak zabita a rano se mi tak desne nechce... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky a četli jste si ten příběh o Terezce?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim v časopise Tvoje svatba.....
Odpovědět
tak uz mam na fb i bosi... ten casopis je k mani i normalne v trafice??
Odpovědět
Profilova fotka
hannashsyr:U nás jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera:ještě jsem ho nečetla hannahsyr: ale já tam tebe ještě nemám
Odpovědět
myska: tak mi napis jmeno... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: Michaela Brnická ale holky mě nějak nemohly najít 8-) (jsme tajná agentka :-D)
Odpovědět
myska: tak me to taky nic nenaslo... zkus ty me, zadat email, protoze me taky nemohli najit... HannahSyr@seznam.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?