Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili - sakrys, to neni vubec spatny napad. Moc diky. Takovy obycejny reseni me nenapadne. Se na to vykaslu...
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - nejlepší, nejlevnější, nejjednodušší. K tomu stačí nakrájet chleba a fertig. My budeme ještě grilovat pašíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halelujah, rejže: http://cgi.ebay.co.uk/HEART-SHAPED-DE... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - grilovat budeme taky, ale po domluve s nasima bude jeste vecere. Jsem zvedava, kdo to bude jist... Moje maminka je v tomhle gigaloman
Odpovědět
Profilova fotka
Muj chlap to vymyslel uplne nejlip. Na obed utopenci, na veceri chleba s maslem a ke grilovani spekacky, klacek si ovsem bude muset kazdy host najit v lese sam...
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - guláš se sní, neboj. Další rejže: http://www.brideandgroomdirect.co.uk/... ale v ČR asi zmizela...
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-meteleskum bleskum ... :-) Sili-nesmlouvej, to už ti je prd platný... máš to zpočítaný :-p :-D marrei-mňam, i když už jsem po obědě, děláš mi chutě !!! U nás taky klasika, děda nemá rád kuřecí řízky a já ho mám moc ráda, tak mu dopřeji pořádnou svíčkovou :-D A taky jsem chtěla nějaký předkrm, ale nevím... ke svíčkové se to moc nehodí.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Týýjo, koukám, že mě je jídlo fakt ukradený, jsem se tím vůbec nezabývala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jsi báječná, děkuji za odkazy... a něco s českého netu by nebylo?! Si vymýšlím, že, se na mě příště vyprdneš :-( ale nehledej to, to já jen, jestli náhodou tady někdo ty stránky neměl....
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - prohlídla jsem všechny známé obchůdky a nic.... ale když narazím, napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, taky máte dneska ty stránky tady tak roztažený do stran????
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já to taky nijak moc neřeším, asi zůstaneme při klasice, myslím, že naše rodina má více ráda maso vepřové, nebo hovězí... kuřecí jím jen já a Luk....ale říkala jsem si, že já asi budu vyjímka a nechala bych si udělat nějaký přírodní kuřecí maso, já zase moc nemusím svíčkovou...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sili-jasně, nehledej zbytečně. Já ji právě taky někde na českých stránkách viděla, ale nemůžu ji zaboha najít. Děkuji ti moc i za ty stránky, které jsi vyhledala, jsi zlatko!!! michamicha-no to je tím, že tu sili dala odkazy na tu svatební rýži, až se přehoupneme na další stránku, tak se to upraví.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo a já si nejdřív řikala kam zmizeli ti smajlíci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, odkaz na ebay je někdy děsný.....
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha - utekli... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se zeptat co to jsou ty vývazky o kterých tady furt někdo mluví. Já to slovo nikdy neslyšela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-já jsem na to taky jednou zírala, než mi to došlo... :-) Vývazky jsou jakoby mašličky, které se upevňují do klopy svatebním hostům. Někdo je dává tak samotné, u nás na Jihu Moravy k tomu ještě připevňujeme myrtu. Abych to ale měla jiné od ostatních známých, co jsem jim byla na svatbě, tak jsem si udělal ty vývazy, nebo mašličky (jsou v mém albu) a k nim budu ještě připínat tu myrtu, ale samo o sobě to bude vypadat líp, než jen na té myrtě uvázaná nějaká pošmodrchaná mašlička... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže jsou to stužky =-) teˇuž jsem v obraze :-D děkuju ti majky za vysvětlení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Michamicha - tohle jsou vývazky: http://www.beremese.cz/album/view.php... a Majky Ti jejich užití popsala zcela přesně
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak přemýšlím, že si je asi udělam sama a bude to vypadat rozhodně líp než jak napsala majky "nějaká pošmodrchaná mašlička" :-) jinak už taky přemýšlím o nějaké grilovačce, chci mít totiž hostinu v jedné hospůdce kousíček od našeho bytu, mají tam zahrádku a taky grilujou, takže bych mohla pozvat i kámoše na malé grilované prasečí pohoštění :-D stejnak mám obřad v 15:30, pak focení a než tam dojedem tak bude 6 večer, takže klasická hostina jen s rodinou bude a pak kolem 8 večer bychom začli grilovat a slezli by se i kámoši. Teď jen zajistit si tu hospůdku, aby mi jí někdo nevyfoukl. To je pech, když je člověk marod :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Všechny Vás zdravím v novém roce. Konečně se mi podařilo dostat se k internetu jinak než pracovně. Koukám, že už zase makáte na přípravách. Opět se musím stydět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY já taky budu řešit jídlo... můj nastávající a jeho bratr vyrobili doma dva ohromné grily pro čuníky a pipiny... dále budeme mít klasické utopence a ještě nakládané Hermelíny, obložené talíře, minizákusky a bude jídlo ještě pro děti,kterých tam bude taky požehnaně.... a co se týče oběda,tak klasika polívka a rolka... a pohrávám si s myšlenkou,že svíčkovou asi nééééé...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rybko! Holčinky, dá se na netu stáhnout Dotazník k uzavření manželství?
Odpovědět
Profilova fotka
Já chcu další stránku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy dneska jedete, holky :-) My taky budeme mít klasiku - sunková rolka s křenem (pro mě bez křenu) - knedlíčková polévka - svíčková. Večer budeme mít raut - miniřízečky, guláš, obložený talíře, a asi selátko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: dá dá dá,já ho našla na netu a stačí to prej
Odpovědět
Profilova fotka
sili: http://www.stred.brno.cz/archiv/formu...
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka - a kde se dá stáhnout?
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, ja vas pro dnesek opoustim, jdu na kafe se svadkyni, zatim papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?