Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: Základy určitě zvládnu :-) A pomohla by Hhranolka i mě ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jsem si 100% jistá, že Ti pomůže. Mrkni třeba tady: http://search.ebay.com/_W0QQfrtsZ500Q... Katarinka - tenhle košíček mám já: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ten je krásnej :-) díky za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - a ve skutečnosti je ještě hezčí! Já ho nemám pro družičku, ale naházím do něj čokoládky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou tak krásný věcičky :-) Silente DÍKY!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: já předpokládám,že do košíčku dám nejdřív ty okvětní lístečky na rozhaz a pak tam družičce frknu taky čokoládky jako poděkování pro pozvané a bude je aktivně rozdávat-už se na to neteř nesmírně těší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemám žádnou neteř ani malou holčičku v okolí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: tak si pořiď velké družičky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - no vidíš..... hmmm, ale koho..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: bych ti přijela udělat družičku s Majky a třeba s Prioritkou,kdybychom se nevdávaly ve stejný den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - já to mám až ve dvě, třeba stíháte :-D :-D :-D Jo a košíčky si tedy můžete vzít vlastní, ušetřím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: to budu mít sakra fofrnec :-D My to máme v 11h... jojo,to je jasný,to půjde.. frk frk,radnice,ano-ne,a vypadnem :-D :-D :-D dám si jen akorát ten oběd s rodinou a vyrazím směr k vám 8-) :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
priorita-to já včera šla makat do posilovny. Je tu nově otevřená a je to tam super. Dnes jdu na ten spinouš, ale ráno jsem byla na rehabilitacích se zádama a nic moc tedy povím ti... :-( Teď nemůžu hnout krkem doprava... až tak mě zrehabilitovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano !!! Já chci jít za družičku, chi to ještě stihnout !!! :-D A já si vemu zrovna pytel, do toho náhážu rýži a všechen šrot a pak to po tobě hodím, chceš?! :-D holky, musím se vám pochlubit, už mi psal fotograf, že má udělané fotky pro nás na oznamko, tak ve čtvrtek jdeme pro ně. On je to vlastně chlap, který se focením jen zabívá, ale když jsem viděla některé jeho fotky, byli moc krásné. Fotilo se u něj doma v obyváku... tak jsem zvědavá, co z toho vylezlo!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, některá z vás tu propagovala svatební rýži. Víte o nějakém shopu, kde ji prodávají, jedna kamarádka by ji chtěla na svatbu... nevíte o něčem?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: a když teda nemůžeš hnout krkem tak se musíš otáčet celá :-D :-D :-D jako to říkal pan doktor ve filmu Vesničko má středisková :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-no přesně si tak připadám :-D :-D :-D ještě, že mám kancelářskou točící židli, na které se můžu točit jak na kolotoči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - mrknu po té rýži, někde jsem ji viděla.... Takže družičky, počítám s Vámi. Kat - nešlo by vynechat ten oběd? Pak si dáš třeba chleba s máslem....
Odpovědět
Profilova fotka
sili-děkuji, budeš hodná!! katarinka-vidíš ji nevěstu, jak na nás šetří !!! :-D SILI !!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Korunka ke korunce :-D :-D Oukééééj! Dostanete oběd ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: a nebo já popadnu všech 100 lidí a přijedeme na oběd teda k vám jo? :-D :-D :-D Budeme jak Hujerovci :-D Majky: udělej taktickej manévr a vem na svatbu Sili všechny tvé zvané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska si s Vámi asi moc nepokecám... práce tu je habakuk :-( tyjo, za družičku jsem ještě nikdy nebyla a při mý postavě bych spíš byla maxi družice než družička :-D :-D :-D ale co bychom pro Sil neudělaly, že :-D :-D :-D Sil: kdybych věděla, že nějáká kamarádka na Loučeni už má děti, tak Ti je tam pošlu, ale už nějakej pátek bydlím v Praze a informace o spolužačkách už nemám :-( To my budeme mít asi 4 družičky (9 + 6 + 5 let) a 2 mládence - 8 roků a tomu mladšímu bude 1 rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - áááááááááááááááááááááááááááááááááááá pomoooooooc, dalších 100 lidí nééééééééééééééééé! Dám Vám vše, co chcete, jen přijeďte samy :-D Prio - no nenaděláš nic... Kurňa, ne a ne tu rýži najít. Vím, že měla takový barevný pytlík... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uz vite, co budete mit na obed? Ja mam jen jistotu v knedlickove polivce...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se taky s našimi 40 lidmi přpojíme :-D :-D :-D ale neboj, zámek na Loučeni je velkej a na zámecká zahrada taky pojme hooooooodně lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - miláček řekl jasně, že chce klasiku a mně je to fuk, takže svíčková :-D Prio - aspoň budeme mít jistotu dobrého jídla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili - to my prave zase takovou klasiku nechceme a ani nemuzeme, protoze dost hostu u nas nesmi lepek, takze potrebujeme vymyslet neco bez mouky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, k tomu hamání - my taky nechceme klasiku. Předběžně máme namyšlenou jako předkrm nějakou šunkovou rolku (ale bez křenu, ten nesnáším), pak klasickou knedlíčkovou polívku a pak nás tam moc zaujal kuřecí řízek s hruškou a parmezánem + lyonské brambory (jsou se smetanou a pórkem).
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - no, neco v tom smyslu jsem si predstavovala, jen fakt nevim presne co... A to mame jeste vymyslet veceri
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - k večeři guláš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?