Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky, držte nám v pátek palce. Přítel jde na spermiogram a kdyby byly výsledky nic moc, tak asi vlítneme na snažení o miminko už teď, a ne až po svatbě... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - drzim vsechny palce, co mam. My se o miminko uz snazime, ale zatim bez uspechu. Nechavame tomu jeste tak rok a pak s tim kdyztak neco udelame
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska, jak dlouho už se snažíte??
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vám vždycky něco napíšu a při odesílání mi to nahlásí chybu... :-( marrei-a vy se pokoušíte už dlouho o miminko, že tvůj přítel má jít na spermiogram?! Asi se ptám blbě, ale já myslela, že se tam posílá až třeba po 1 roku, když se nedaří páru otěhotnět?! Samozřejmě, že držím všechny palečky, co mám!!! myissiska-vám samozřejmě taky!!! bude to dobrý, chce to vyjet někam do zahraničí, tam to půjde samo!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, mě to taky blbne, teď jsem psala sáhodlouhou odpověď a můžu začít znovu ]-( A jinak - my se ještě nesnažíme, ale přítel měl v dětství nějaký zdravotní problémy a doktoři mu řekli, že by mohl mít v budoucnu problém se spermiema. Tak se rozhodl jít raději hned na vyšetření, a kdyby ty testy dopadly blbě, začneme se snažit raději hned... :-| I když bych raději až v klídku po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky s těma miminkama držím pěstičky, já už si byla u doktora nechat předepsat poslední trojplatíčko a od dubna je už brát nebudu...nechám tělo maličko pročistit a v červenci na to vlítnem :-) majky: no šikulka jsi, protože např. polštářek pod prstýnky bych ušít nezvládla. Taky se bojím těch vývazků, ale jsem taková hračička a docela mám i trplěivost, tak snad mi to půjde... já dělám v leasingovce (u peugeotu je to PSA, který maj back office u ČSOB Leasing a tam právě dělám). hele...co znamená " v raně" ? Nějak to slovo neznám :-| Jo a čokoládky jsou i torjůhelníčkovi, už se prodávali i za socíků, ale nemuzu si vzpomenou jak se jmenujou...maj na sobě takovej velkej ořech a takovej světle hnědo-růžovej obal, jestli si dobře vzpomínám...až je seženu, napíšu Ti jak se jmenujou...u někoho jsem to tady už viděla.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak to ano. I pro tu psychyku tvého přítele a tebe to bude fajn. Uvidíš, dopadne to dobře. V pátek vám budu držet palečky ještě víc. :-) Jo jinak holky, já neberu prášky už 4 roky... :-) ale mám spolehlivého partnera, který si dává pozor. Sestřenka na mě zírala, že to není možné, že už jsme dávno neotěhotněla, ale jak já říkám... přítel je spolehlivější než kondom a tabletky dohromady :-) Doufám jen, že až se budeme o miminko pokoušet, půjde to, i když člověk nikdy neví, že jo?! priorita-no jasně, přes PSAF leasingujeme auta... to je náhodička !!! :-) "V raně" to zn. že to uděláš hned, nebo se ti to podaří hned... to my tu na moravě říkáme, tedy já to tak říkám "v raně" Třeba, v raně vstanu... nebo v raně tam budu... :-D S polštářkem to mi ještě pomůže mamča... i když jsme měli ve škole hodiny šití, tak nevím, jestli bych dokázala ještě něco spíchnout?! :-D Já vím o čokoládkách třeba z bomboniery, tam je spousta zajímavých tvarů, i trojúhelníčkových. :-) Ale nějak si pořád nemůžu vybavit, jakou máš na mysli... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mě tady v práci asi natááááhne... booože... :-( Jinak jak to tady čtu holky,tak jste narozdíl ode mě asi veliké šikulky... já bych při šití polštářku nejspíš z toho udělala pořádnou duchnu :-D Vývazky mi udělá Zagadka,moc šikovná! Já se můžu maximálně pochlubit vlastníma jmenovkama :-) Páč ostatní věci bych ve vzteku nedodělala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-co se děje v práci?! Někdo tě prudí?! ]-( Já ti pak napíšu, jak dopadl můj polštářek, jestli se to tedy polštářku bude podobat a neudělám z toho, jak ty píšeš nějakou duchnu... :-D (to je dobrý výraz) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska to asi všude v práci stojí za .... U nás děs běs, nestíhačka. Dočtu až večer... 173 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já si polštářek radši koupím :-) ty čokoládky...zkusím ten obrázek sehnat, ale už se tu na netu hrabu hodinu a ne a ne ji najít. :-) sakra kdybych já si vzpomněla jak se ta čokoládka jmenuje! ach jo...tak skleroza, to je strasna vec! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-to je jedno, kvůli mě to nehledej. To bude ale nějaký divný název, když to je tak stará čokoládka ... =-) to bude mít název ještě za komáčů... ne?! :-D No jo, skleroza nebolí, ale člověk se buď namyslí, nebo nachodí... :-) Do kdy tě trápí v práci?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no mě to samotnou štve :-) to je nejhorší, že dneska kvuli tomu nebudu spát ! ]-( ale je to tak jak píšeš...dělali ji už za komančů, asi zavolám mamině :-) my nemáme pevnou pracovní dobu, většinou se přizpůsobuju příteli, abych nemusela MHDéčkem...dneska tu budu tak do půl šestý počítám.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - zatim se snazime jen 3mesice, takze jsem porad v klidu ted jedu od fotografa, takze dalsi vec je z krku. Kameramana mam uz taky domluvenyho, takze se muzeme vrhnout na svatebni menu
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-chichi :-D :-D :-D aby si to maminka nevyložila osobně, že už je stará!!! Já mám také odvoz, přítele, takže tu také dnes trčím přes čas... tedy nám přesčasy nepočítají, ale jinak mám pracovní dobu od 8-16.30... ale přítel je dnes na tréninku, tak na něj čekám, abychom jeli spolu domů. Musíme ještě něco nakoupit na večeřu... A o půl osmé pojedu ještě s kamarádkou zpátky do Hodonína, jdeme do fitka... to zase bude po dlouhé době makačka!!! :-) Zítra se ani nepohnu, ale musím opatrně, jsem marod se zádama, tak abych se vůbec pohla.
Odpovědět
Profilova fotka
to by se mi taky libilo, aby mi delal pritel taxikare. Ja se vozim vsude sama... Coz ma taky sve vyhody
Odpovědět
Profilova fotka
stará ne, ale lecos už pamatuje :-D :-D mamča je super ;-) tak ve fitku opatrně...já dneska plánuju jen rotoped u zpráv, na aerobic půjdu až ve čtvrtek...ale už se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-když má přítel auto, tak dělá taxi on mě a když mám auto já, tak já jemu :-D priorita-takže taky sportovkyně každým coulem!!! :-) Já mám zítra spininng, takže to s tou posilovnou dnes nesmím přehnat, jinak zítra nedojedu ani do první řady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky - my mame kazdy sve auticko
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-no tak to je jiná!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
172 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vsem
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko... Sili-to se nějak zkracuje, ještě před nedávnem to bylo 200 ?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no to víš, čas letí jako bláznivý. Jinak už mám doma krásnou bižu z ebay a závoj od Ewulie x-) Mám to u našich a bohužel jsem neměla foťák, takže nemám fotečky, ale napravím to 19.1.
Odpovědět
Profilova fotka
Páni, už jen 172 dní? Nevšimla jsem si prve...Opravdu to valí
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je to fofr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký ráno holky, majky: no sportovkyně...to snad ani ne, ale potřebuju zhubnou a to tak, že dost...takže se od poloviny listopadu systematicky ničím :-D ale včera jsem přišla domů, snědla šunku a že se jdu koukat na telku...tak jsem u ní vytuhla a z původně plánované půlhodinky na rotopedu u zpráv bylo jen 20 minut u nějáký americký kokotiny :-) ale aspon něco :-( silente: koukám, že máš zkušenosti s nakupování z Ebay. Už jsem o tom slyšela, ale netuším jak to vlastně funguje? To je nějáká jakoby aukční síň - kdy kupuješ hotový výrobek? Nebo si tam např. vybereš šaty, napíšeš míry a oni Ti je ušijou na míru?
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko,tak dneska jsem si dala za úkol sehnat košíček pro družičku. Máte nějaký tip kde na netu a za kolik? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - ebay je vlastně oboje. Já využívám pomoci Hhranolky. Vždy si na ebay něco vyberu a písnu jí, jestli by mi to koupila (já ji pošlu penízky na účet). Umíš anglicky? Stačí základy. Katarinka - mrkni do mého alba, mám tam košíček z ebay. Taky přes Hhranolku. Mrkni Hhranolce do alb, má tam spoustu nabídek a krááááásných....
Odpovědět
Profilova fotka
Alba Hhranolky: http://www.beremese.cz/photos/hhranolka ty košíčky jsou v albu sety ;-) Prio - já si z ebay budu teď v lednu kupovat botičky a pak i šatičky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?