Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty za 22 litrů???? Se po.....? :-N :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
chichi, ty šaty jsou za 27 000 Kč :-) najdu ten odkaz a pošlu ho sem !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pošli, pošli, určitě koupím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady, kdyby někdo měl zájem :-D http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to jí ruce utrhají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-dobrý, že :-D tvůj komentář mě pobavil, ostatně tak, jako vžycky !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko, kde jste kdo?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
212 8-) dnes je čtvrtek, plánovací den. Tak zatím jen zdravím, musím fakt makat. Ale odpo už néééé :-D Majky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já taky v práci nestíhám, máme toho hodně, autíčka se hold prodávají, ale korunky nějak netečou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi taky v automobilovém průmyslu? U nějakého dealera? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Majky, nemůžeš mi dohodit nějakýho Rommstera? tak do 50 000? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Roomstera :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei - musí být to auto velké nebo stačí jen modýlek? O modýlku bych věděla a do 50 tis. se určo vejdeme. Ti udělám cenu. =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-teda Roomstera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( My prodáváme hezčejší autíčka... :-D Sili-jojo, jsme koncesionáři té značky (nevím, abych neuváděla reklamu, tak jen napíši, že prodáváme auta se lvíčkama... a začíná na písmeno P a končí na T) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to byla lehká hádanka :-D Tak pro Vaše autíčka taky něco vyrábím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-a co??? Ty děláš s autííííí??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ok !!! Už jsem ti odepsala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nono, to sou nějaký tajnosti ;-) Majky - OK, tak teda prosím jedno CCčko... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-neboj, žádné tajnosti !!! :-) Před tebou vůbec ne !!! Jen mi sili psala, co dělá. Jé cc ti nějaké odložím, ráda !!! Ale až bude léto, teď by ti zmrzla hlava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Apropó, víte v čem pojedete na obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím?! :-( ale počítám, že to bude nějaká konkurenční značka :-D Ale už mám tak nějak předběžně domluvené od spolupracovníka...a možná zůstanu věrná značce, v které dělám. :-) A ty? :-) V Roomsteru?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, sice Roomster miluju, ale asi to nebude on :-D Švagr má teď ale dostat nový služební auto, a měl by to být Volkswagen Pasat. Takže asi ten.
Odpovědět
Profilova fotka
Pašíka můžu (Passata) x-) Loni jsem na zimu měla W8... náááádherný tank x-) Na svatbu uvidím, prostě nejhezčí, co se v rodině najde. Buď Superb (tmavý) nebo Land Cruiser (stříbrný) nebo Audi A8 (zelinkavá), to je fuk :-) Miláček tam chce určo jet svým novým žlutým miláčkem Seat Cupra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Seaty zas pro změnu miluju já. Taková Altea XL je skvělý rodinný autíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci jako rodinný Octavii Combi, Golfa Variant nebo Passat Combi. Mým snem je pak Touran x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a já bych chtěla Astona Martina... hmmmmmmmmm, to je moje srdcovka !!! ;-) ale zatím to vypadá na větroplach... :-D Ale jinak se mi líbí jak Seat, tak VW, no prostě všechny hezké a velké auta !!! A nejlíp, když to má silné koně pod kapotou !!! ;-) A nestačil by vám na svatbu větroplach...??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že do Astona by ses nevešla v šatech :-D Co je to větroplach? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé sili-já to spletla... beru zpět... to měl být "hadraplán" :-D (omlouvám se, už mě to nemyslí) No já vím, že bych se nevešla, ale klidně bych ty šaty oželela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si myslela, že hadraplán :-D Ale ten by byl taky malý :-D :-D :-D Aston je dobrý x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?