Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ty jo, tak to jsi mi vyrazila dech =-) Vidíš, co jde za 5 let stihnout, a mě to připadá strašně krátká doba! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, můj spolupracovník pořád vykládá, že první manželství je pouze na zkoušku... bych ho nejradši trefila šroubovákem do oka :-D ale když to vidím někdy kolem a kolem, tak na tom asi něco bude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ho asi trefím do druhýho oka!!! Ať nám laskavě nebere naše iluze!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
213 8-) Houby na zkoušku, je to prostě o štěstí na toho pravého. Já ho holt neměla. Tak si aspoň říkám, že když se rozvádí 50% manželství, tak já už mám vybráno :-D :-D Teď vím, že je to ON x-)
Odpovědět
ahoj nevesty ;-) Miso ;-( :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - malá, malá...... jak je? IP? =-)
Odpovědět
Hele holky dnes je to presne 7 mesicu do svatbicky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - jj x-) Jsem včera plánovali, jak pojedeme na Silvestra na hory... odjezd nakonec 28.12., tak jsem miláčkovi řekla, že to bude přesně půl roku před.... no normálně mě skoro zaškrtil :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš to to letí.... to bychom už stihly do svatby i mimi 8-)
Odpovědět
jeee to budete mit krasny...ja pristi tyden odletam na prodluozeny vikend do Anglie...mamca tam uz bude na sluzebce tak se k ni jen prifarim do hotelu a tradaaaa na nakupy a utraceni...pro zlepseni nalady 8-( =-) :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - to je na zlepšení nálady nejlepší! I když to mrcha leze do peněz :-D A dejte si někde echt anglický čaj, ju? :-) Marrei - jj, no hlavně, abychom se toho dočkaly ve zdraví... ;-)
Odpovědět
Misé to vis ze dame a pravou anglickou snidanicku v hotelu :-D uz se moc tesim na ty krasny vanocni trhy...mamca vypravela ze je to jak z filmu a sami pekny veci ne jako tady uterky a rucniky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No úplně to vidím... jak z filmu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás berušky !!! Cože??? 7 měsíců a já nic nemám nachystané !!! To jaksi začalo letět!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no šup šup :-D
Odpovědět
To teda majky a ted uz to poleti jeste rychleji...myslim ze je nejlepsi cas zacit planovat...nebo mozna az po Vanocich co? :-N Ja bych asi zacala po Vanocich :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Možná až po Velikonocích, to bude teprve adrenalin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no s tím mím tempem to tak asi dopadne, až po velikonocích!!! vewe-jak jsi to myslela, jestli můj přítel není cizinec? Jsem se řehtala ještě 2 dny potom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já miláčka občas podezírám, že je Tatar nebo Maďar :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já zase že je "hotentót" (když dělá ,že mě nevnímá) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidíš, je to cizinec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-je, jak poleno !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - a co nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
sili,jako svatební ?! :-D Nebo plkošky !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak čím bych začla?! :-| Svatební mě stojí v komplu, nějak se nemůžu hnout z místa a pokračovat v dalších přípravách... není čas a jestli to s takovu půjde, tak s tím začnu opravdu až o těch velikonocách... jak jsi psala :-D no a drby.. .těch moc nevím?! :-| Jen vím, že jsme teď něco řešili s holkama z června 2008, nějaká holka prodává šaty za 22 000 Kč (tuším?!) a Arti napsala druhé holce cenu něco kolem 5 500 Kč.. a prý se Arti s tou holko, která ty šaty prodává chytla, aby tam uvedla, že to jsou originál, či co?!Tak nevím?! :-) To je drbárna !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsme u té nabídky šatů, taky Vám napsala scaroline do IP? Že prodává?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-mě nikdo nepsal, možná, že už viděla, že mám šatky vybrané?! Tobě už se to krátí, že ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joooooo!!!! Se tak MOC MOC těším na sobotu ;-) I když jsem nezhubla :-D V pondělí podám obšírné hlášení a zveřejním fotky (pokud to teda nebude úplná tragédie :-| ). No, za chviličku razím na masáž, tak se s váma loučím a papa zítra, holky moje....
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-no to já budu natěšená v pondělí na BRMS už asi od 5 hodin ráno :-) Jé, užij si masáže. Papa !!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?