Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že váháš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
218 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, ty jsi tu dnes úplně sama?! :-| Já nestíhám v práci je toho hodně... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffff :-D to byla fuška to dočíst ahojte holky ;-) u mě zatim nového nic neni, jen ta Praha mě ničí. Jezdim každé ráno a vracim se v noci :-( dnes jsem ve škole a zítra mam jet naposled do Prahy tak doufam že to tak opravdu bude. Chtěla jsem jet dneska na svatebníveletrh do Kladna ( svatební výzdoba na auta ) ale bohužel ho zrušili. No a v úterý pokud to vyjde tak pujdu broučkovi zkoušet oblek :-) no a taky jsem si domluvila 2 roztomilé družičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sarkas-já bych byla úplně vyřízená jezdit denně několik kiláků... více času strávíš na cestě, než v té práci. Hlavně opatrně, počasí je opravdu hrůza. Držím palečky, abyste s broučkem vybrali oblek!!! :-)
Odpovědět
teda MAjky.....naaaadherne favoritky...jsou naprosto dokonale a vypadas v nich fakt uzasne,jsou krasne...ze bych na ne jeste taky jukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-moc děkuji za shodnocení šatků... se červenám až na zadku :-) no klidně na ně jukni... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-vidím z tvého albumu, že máme stejný vkus na šaty :-)
Odpovědět
stejny vkus urco mame...jsou podobne a taky chci dlouhy zavoj,ale fakt dlouhatansky a taky z vrchu,akorat s karjkou okolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten s krajkou na boku je nádherný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Moc se mi také líbí, akorát k těm mým šatům (protože jsou celkem i dost zdobené) moc nešel, takže jsem zvolila hladký, když budu mít ještě bižu, tak abych nebyla už moc přeplácaná! A ty už máš vybrané šatky?!
Odpovědět
no v albu mam prozatimni favoritky...je to pod nima i napsane,ale jeste me ceka cela Praha takze je to opradu prozatimni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty ti strašně sluší !!! Uvidíš, jestli seženeš ještě nějaké, které tyto předčí ?! :-) Já si šaty našla na netu a prostě se zamilovala do této kolekce, takže jsem se vydala do prvního salonu, kde tyto šaty mají a bylo rozhodnuto. Vím, že kdybych chodila od salonu k salonu, tak bych nevěděla, které si vybrat. Takže pevné nervy přeji a všechny holky, které obejdou 5 salonů obdivuji, že si nakonec vybraly?! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hele majky neni tvuj snoubenec cizinec? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
215 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe, jak to myslíš, cizinec? =-) Ne, je to čech jak poleno !!! :-D Sili, nazdárek!! Máme se? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme se dobře, konečně jsme dopsali jednu blbou seminárku, ta druhá bude lepčejší :-D V sobotu byl sraz Dream teamu, tak bomba! Mrkni kdyžtak do alba Reálných příprav, jsou tam fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-wow !!! :-) Super, že jste se tak sešly!!! Úplný babinec :-D Zjistila jsem, že tady najdeš i kámošky !!! Nejenom dobré rady na přípravu svatby ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla to bomba, huby se nám nezastavily celých 7 hodin :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to věřím !!!! Furt bylo o čem debatit. A to jste holky všechny poblíž okolí Prahy, nebo přijeli některé i z daleka?! :-) Já bych ale taky jela přes půlku Prahy, kdyby měl být nějaký takový srazík!!! Stojí za to!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Praha, Brno, Mladá Boleslav, Kladno..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky moje :-) Chytlo mě svatební šílenství, takže jsem si na tuto sobotu domluvila kromě Belly ještě jeden salon a na příští sobotu zase dva salony... Ráda bych měla šaty zkrámovaný před vánocema, ať už mám jistotu a klid... A srazík musel být super, kdy bude další?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Majky, díky za pochvalu místa hostiny :-) Fakt jsem z něj byla nadšená....
Odpovědět
Profilova fotka
sili-takže celá ČR :-) marrei-jé, ty už jdeš tuto sobotu, viď??? Pak mi musíš hned informovat !!! Se těším za tebe !!! :-) no nemáš zač, je fakt krásné !!! Holky, to bychom si mohli udělat srazík i tu z diskuse, co ty na to sili?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono není tak jednoduché srazík z celé republiky zorganizovat.. nám to trvalo 2 měsíce :-N Další se pomalu připravuje na svatební veletrh v Praze .... tj. kolem 10.2.........
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jo věřím, že to není otázka týdne!!! Navíc, když je to celá ČR a najít vhodný termín pro všechny a místo, aby jste to měli alespoň trošku stejně daleko... Jo Praha veletrh bude úžasný, já musím najít v okolí Brna něco!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - hele, z Brna je v Dream teamu taky dost holčin, byste mohly brno-srazovat hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
214 8-) A dnes máme navíc s miláčkem druhé výročí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-blahopřeji, pěkně to spolu oslavte!!! Nás to čeká za měsíc :-) ale už páté !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no pane jo :-N Před pěti lety jsem byla ještě vdaná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha! Tak ty už do toho praštíš podruhé, silente?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?