Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-policajti to už nedělají. U nás je to všechno na městském úřadě.
Odpovědět
Profilova fotka
Super, takže všechno na jednom místě, to je dobrý :-D Díky moc za info! Já právě o řidičáku nic na stránkách magistrátu nenašla, tak jsem nevěděla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Marti, já bych málem zapoměla. Ty máš dnes svátek !!! Tak cink... na tvé zdraví, ať jsi v tom manželství štastná a manžílek tě poslouchá.... :-) sili-my to tak máme... vše v jedné budově a na stejném patře. Na pas se dokonce nemusí vyplňovat žádný formulář, vyjedou ti ho oni z PC a taky si tě sami vyfotí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - děkujííííí :-) :-) :-) , už se cpu čokoládou, co jsem dostala od svědkyně k svátečku :-) Není nad to obalit si nervy v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-za málo ;-) přesně !!! Já měla po obědě zákusek, který jsme dostali k obědu. Věneček, taky dobrý ! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: též se připojuji ke gratulacím k svátku... :-) Holkýýýýý,mě to tady neba... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - díkec ;-) V práci humus, co, už abysme byly těhotný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-konečně dobrý nápad... :-D holky, já tu usínám... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko - moc moc moc gratuluji k Tvému prvnímu vdanému svátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ooooo děkuji silentíčku... :-D x-) Majky - dneska je fakt šílený počasí, vůbec se mi nechce myslet, furt jenom překlikávám mezi BRMS a MK a čučím do alb... 8-( 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já to samý, akorát na MK jsem zatím nebyla... :-) Dnes si jdu ustřihnout ofinu, jsem se rozhodla k radikální změně účesu... :-D Jaruška bude mít ze mne zase radost. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jelikož je můj manžel pracovně přes týden pryč,tak jsme si říkali,že kvůli "tvoření" mimi snad nebudeme o víkendu ani vylejzat z postele :-D Očekávám,že mi asi upadne prostředníček :-| Narvala jsem si ho tak blbě a nechtěně do takový škvíry... já myslela,že se bolestí po..... jsem ale játro... :-N Majky: já jdu na radikální sestřih v pondělí :-D cca 10cm dolů...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myi - s těmahle ses možná míjela na zámečku :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-aua aua ...... :-x No tak ty jsi víc odvážná v tom sestřihu. Já je nechávám růst, jen potřebuji zkrátit ofinu. marrei-napiš nevěstě, jestli si i ona na tebe vzpomíná ? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Néé Majky, Myi se s nima asi setkala!!! Brali se v Brně, tam kde Myi, ve stejnej den, na stejným zámečku :-) A navíc jsem teď zjistila, že s maminkou nevěsty pracovala moje mamka :-D Svět je malej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mrňavej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu si jdeme vybrat svatební dar.... :-) http://www.infinit.cz/service.php?cen... - 50 min. naprostýýýýýýýho soukromí :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééééééééé, taky chcííííí! x-) My dostali od kolegů zorbing :-N Teda kdo mě do té gule dostane, to fakt nevím =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee, mozna jsme se potkali. Nez jsme se vyfotili, tak probehly dalsi tri svatby, takze je to docela mozny. Zalezla jsem v poledne do postele a az ted me vytahl pes. Je mi hrozne. Mam krece v brise, ale fakt sileny. Jestli to tehotenstvi budete prozivat jako ja, tak se zase na nej tak moc neteste. Ikdyz krasne okamziky jsou taky hojne zastoupeny
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, až my budeme mít šílený křeče a budem proklínat těhotenství, tak ty se budeš v pohodě promenádovat s krásným bříškem ;-) Vydrž, 1. trimestr je u konce ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jsem si zas vzpomněla na ten mail,jak jsem ho tu "onehdá" rozesílala... o tom těhotenství :-) Já budu mít určitě klasický hrůzný těhotenství.. budu ležet u mísy a zvracet od rána do večera a přiberu asi tunu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - ja uz jsem v 18.tydnu. Brisko pred sebou uz zacinam kutalet.
Odpovědět
Profilova fotka
Týý vogo, to to letí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já zase neumím číst. :-N Na něco takového jsme chtěli jít s Lukym ve Velkých Karlovicích. V nabídce to měli, ale bohužel, dodvatel jim ještě nedodal whirpoolku... takže jsme pak šli do klasické whirpool bez šáňa a svíček. :-S Ale i tak jsme si to užili, sice mi vadilo, že jsme neměli to soukromí, ale neva, příště.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek při páťulínku, tak co nového holky? (kromě mého nového účesu s ofinou) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nového nic.... jen že mě chytají roupy a mám chuť měnit byt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, povídej... v jiném městě, nebo ve stejném za větší...?:! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne, jen interiér. My se jednou budeme stěhovat leda do domečku, tenhle byt je super, ale dům je dům x-) Teď máme podkrovní 3+1 (120 m2).
Odpovědět
Profilova fotka
Fíííha to je obr!!! :-) My se těšíme taky do našeho, sice není ani z poloviny tak velkej jako ten tvůj Sili, ale důležiý je, že bude NÁÁÁÁÁÁÁŠŠŠ!!!!!!! ;-) ;-) Jinak přeji bré ránko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno :-) Mě tak hroooooooooooooozně bolí hlava :-N včera jsme si s paníMámou dali lahvinku a bylo to nějak extra silné vínko... jsem ji měla jak z praku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?