Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-v něm můžete hrát i na schovku... :-N Taky bych brala domeček. Stačil by mě přízemní, nějaký 4+1... hned bych se s fleku stěhovala. Ale kde na to vzít a nekráct?! :-| marrei-Marti ahoj !!! Budete mít byt nebo baráček?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, zatím byteček, ale cca do 8mi let bychom ho měli splatit a pak by se mi domeček mooooc líbil.... x-) Ale uvidíme, jak na tom budem finančně ;-) Holky mě nějak pobolívá břicho, asi přijde MS a já ji nechcíííí..... :-( Nejhorší je, že teď po vysazení HA absolutně netuším, kdy to přijde :-S Podle mě je teď ještě brzo......
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já teď měla první mrchu po vysazení a bylo mi zle úplně neuvěřitelně, břicho mě bolelo děsně. A jestli se Ti to zdá moc brzo, nemůže to být ovu? Majky - no právě, kde vzít a nekrást ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je podle mě zas pozdě :-D Jsem 19DC.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já už si ani nepamatuji, kdy jsem po vysazení HA dostala měsíčky, ale můžu ti říct, že teď je mám pravidelné na den. Jen po svatbě, jak jsem byla vystresovaná jsem jakoby začala špinit a myslela jsem si, že po týdnu přijdou znovu... ale za den se to zpravilo, takže zase všechno v pořádku. Ono se ti to upraví. Kámoška mívala i 2x do měsíce menstruaci. Břicho mě taky bolí, vždy první den měsíčků, až si beru Saridon na zmírnění bolesti.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tak to není vůbec pozdě! Já takhle mívala dřív cyklus, když jsem ho měla 35-40 dní! Takže šup na to! To, že má být OVU 14. den je jen krásný ideál :-) Majky - to neměla kámoška 2x mrchu, ale jednou to bylo špinění při OVU ;-) Někdo to mívá....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,očekávám též MS a jsem jak troska,oteklá,náladová.... ještě že dnes přijede Emča a rozveselí mě :-N pokud už nebudu mít MS ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - no já si teď taky užila PMS v plné síle, takže teď už poctivě užívám kapičky proti němu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díkec za rady holky ;-) No každopádně jsme to kolem toho 14 dne pěkně rozjeli :-D Teď máme o víkendu ten rooooomantickej whirlpool ;-) , tak to třeba zas zkusíme.... Božžžže já bych tak ráda byla těhu... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...... ááááááááááá kulomet na ně....... ]-( 8-) ty lidi mě dneska dávaj.... Já chci taky mimi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak se hlásím, že i my už jsme zpátky z naší svatební dovolené na ostrově Zakynthos. Bylo tam nádherně, jen mimču se to teplo moc nelíbilo :-( takže jsem pod nátlakem upravila program dne a každý den jsme spali do jedný, pak na pláž pod slunečník, večer procházka a do třech jsme sedávali na terásce a povídali si. Jednou jsme byli na lodním výletu a jednou si půjčili auto a ostrov si projeli. Bylo tam šílený vedro 43 st. ve stínu a na sluníčku ještě o 6 víc :-( Ale zase je to tam jak v pohádce...i když doma je doma...a v těhotenství to platí trojnásob. Sice netrpíme nějákým šíleným zvracením, ale špatně mi bývá leckdy celý den. Ve středu jdeme na náš první ultrazvuk, měla bych být ve 10+1 tt, už se na toho špunta těším a zároveň mám strach, aby všechno bylo v pohodě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Za fotečky se omlouvám, ale před dovolenou to byl takovej chaos, že jsem nevěděla co mám dělat dřív, jestli prát, žehlit, balit...teď už bude víc času. Příští týden si s tím dám práci a nějáké fotečky sem dám....SLIBUJU!!! Jinak holčiny, zběžně jsem prolétla vaše fotečky a musím upřímně říci, že všechny jste byly NÁDHERNÉ NEVĚSTY!!! Už se těším až se to tady trochu uklidní a budu si moci fotečky vychutnat vklidu!!! Jo a co ten srazík, jak už tady někdo před měsíce naznačil? Já bych byla pro :-) ráda bych poznala ty, s kterými už přes 3/4 roku prožívám nejdůležitější a nejkrásnější dny našich životů :-)) a aby to nebylo zbytečné tlachání, navrhuji termín: 13.9.2008 :-D Co vy na to?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéééééééééé další manželka po dovolené je tu :-) vrátila ses nám,to je důležité,užila sis to v rámci možností,jak jsem četla,to je dobře... a chápu jak píšeš,že doma je doma ;-) Mimi bude určitě v pořádku,musíš nám hned dát vědět,jak dopadl první ultrazvuk ;-) Co se týče srazu,tak 13.9. nemůžu,to se žení bratr mého manžela :-| týden na to mám sraz ze SŠ... to září mám prostě nahuštěný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá...tak další datum je 27.9.2008
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já kdykoli a kdekoli, strašně moc se na vás těším... Setkání s Majky bylo super, nemůžu se dočkat, až vás poznám všechny!!!!!!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu si poznámku na 27.9. :-D rezervuju si tento datum pro vás dámy :-D A taky mi bude ctí vás všechny poznat osobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kde by se měl srazík pořádat? Taky bych se ráda zúčastnila, ale ještě nevím ,jak v září pojedeme na svatební cestu?! Ale myslím, že toho 27.9. bychom se už mohli vrátit ? priori-tak super, že jste si to užili. No ty vedra by byli šílený i na mě a to jsem teplomil, ne tak ještě být těhotná?! =-) Tě obdivuji, že jsi to tak zvládla... !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - my taky nějak na začátku září máme jet, ale toho 27. podle mě už určo budeme zpátky..... kdyžtak vyměním slunné pláže a západ slunce nad obzorem za posezení v hospůdce s váma :-D :-D :-D Místo - asi Praha?? tam má každá z nás dobrý spojení, Prio nás někam vezme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Praha je cajk :-D jsem pro.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsem pro srazik taky. A mam jeden malinko zlepsovaci navrh pro majky a marrei. Muzeme jet z Brna jednim autem. Co se tyce me vcerejsi nevolnosti, tak to dopadlo navstevou doktorky. Celou noc jsem nespala, zvracela a mela teplotu. Uz je to v poradku. Divali jsme se na miminko a vse je jak ma byt.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: ty jsi mě úplně vyděsila,tím jak ti bylo špatně :-( ale ještě že je vše ok... Nechcete mě taky do autííí :-N jsem to ale vtěrka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, no holky Praha by byla perfektní. Zkusím vymyslet i nějáký doprovodný program, abychom jen neseděly :-) Dobrá, takže i já si píšu 27.9.2008 co ve 14:00 ? (aby jste nemusely zbytečně brzy vstávat). Pro přespolní nabízím tři volná lůžka a další cca 3 místa na nafukovačkách v našem 1+1 :-) Už teď se moc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas s 27.9. Praha :-D A vůbec by nebylo špatné, kdybychom v tu dobu byly těhu všechny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu vubec nejaka, ktera neplanuje tehu hned ted?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - a líbil se Ti Zakynthos? Já ten ostrov miluju, už jsem tam byla 2x, naposledy mě tam miláček požádal o ruku x-) Teď se snaž odpočívat a neboj, UZV bude ok ;-) Myi - uff, dobře, že je Ti dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak to bych mohla říct mé kamarádce z Prahy, aby přišla za náma... tedy, jestli byste nenamítali. Seznámila jsem se s ní v diskusi červen a bydlí v Praze a když už bychom tam byli tak bych ji ráda viděla. A co tak jet autobusem do Prahy?! =-) priori-tak já to mám z vás asi do Prahy nejdál, takže stejně budu brzy vstávat ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - nikdo mě nenapadá :-N Jsme zvláštní datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-já hned teď jako do měsíce neplánuji :-) Možná v září?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: fííííííha,to bude mejdlo :-D už se moc těším.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Božžžžže, pátek a oni mě nutí pracovat!!!!! No fuj!!!!! ]-( Myi - super, auto beru! Majky, proč ne auto? =-) A bezva, že je mimísek v pořádku :-) Sili - super nápad! Takže holky, hupsky do postýlek, pořádně ty manžílky přes víkend zničte, ať jsme všechny v září těhu!!! :-D :-D :-D Majky, co je to za kámošku? =-) Třeba se taky známe :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?