Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně jsem se tady po dlouhé době dostala a udělala album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Peťuli, jdu ho zkouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já snad ještě nepotkala holku, která by byla spokojena se svým tělem... :-S Ale věřte, že nejdůležitější je, že se líbíme svým manžílkům ;-) petulicka-jé ahoj, já se jdu taky mrknout... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,nějak jsem to dneska nestíhala. Invaze na banku ]-( Jsem nestíhala ani ten záchod :-) Ale dopadlo to dobře... šla jsem po práci s kamarádkama posedět a hned mi je líp... a manžel pryč,chjo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak halelujáááh http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už se nám to sobotí... :-D :-N Holky, já už chci dovolenou !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Co to je sobotí? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sili-už jsem si všimla a dopsala svou gratulaci.... nemůžu ani slovy popsat, jak jsi byla nááááááááádhernáááááá :-) No to se tady tak u nás říká "už se nám to sobotí", jako, že za chvíli bude sobota a víkend :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - moc děkujíííí za pochvalu, byla to fuška vybrat 50 fotek :-N Za chvilku sem hodím odkazy na neofiko + svatebku ;-) Sobotí je super výraz x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem pako, ale vždycky když čtu popis svatebního dne některé z vás, tak řvu :-S :-S Brečím jak malá holka ;-( Sili, takovej román, tys mi dala... ještě že je prázdnej kancl a nikdo mě tu nevidí smrkat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nemáš zač... jj, dej, už se těším. Tak to jsem ráda, že jsem tě aspoň něco naučila.... :-D A holky, víte, co mi tu chybí... odpočítávání... :-( marrei- :-D :-D :-D kdyby jsi měla málo kapesníků, tak písni, pošlu ti v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - kuju ;-) A neplakej nebo budu taky :-. Majky - hm, tak co odpočítávat teď? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hoooooooolky,ahoooooooooooj :-D Jsme se byla včera podívat na MK a zjistila jsem,co tam je holek z mého okolí.. no a netrvalo to dlouho a já se tam zaregistrovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já nevím, třeba dovolené...?! :-N Ale ty už jsi byla. Jo a kde se můžu podívat na fotečky? kat-to bereš nějak hopem, na to, že máš plodné dny a manža nikde... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - na MK Ti platí registrace z beremka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - taky tam jsem pod registrací odtud. A občas kecám v diskusi Holky z června 2008 z BRMS (je to ve snažilkách), založila ji Michamicha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jdu mrknout, jestli mi Picasa doma schroupala fotečky, pouštěla jsem je tam před odchodem do práce, páč včera mi zkolaboval PC po zmenšování fotek od fotografa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tramtadadáááá, fotky ze svatebky: První album: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Ba... Druhé album: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Ba... A ještě odkaz na neofiko svatební fotky: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Sv...
Odpovědět
Profilova fotka
já se na toho MK budu muset taky občas kouknout. Jé micha tam založila diskusi?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: sbírám zkušenosti s okolními doktory... :-D a porodnicemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsme byli konecne na obcankach, uz jsem i tam zaregistrovana jako vdana panicka. Sili, albicko je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - moc děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nejde mi to načíst, kruciš ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Japato? Zatím se to všem načetlo, tak držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-už, tak se jdu mrknout !!! Já otevřela všechny 3 zároveň a ono se to nějak nenačetlo. Je toho asi hodně. Tak se jdu kochat...
Odpovědět
Profilova fotka
Je toho trošku víc... Z Bali 1000 fotek a ze svatby tak 300, a to jsou jen ty neofiko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: schválně jsem si nechala vaše fotky z Bali na večer,nalila jsem si sklenku dobrého vína a ted si tu všechnu tu nádheru vychutnávám... exkluzivní... opravdu ráj... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jj, ráj. Doporučuji! A vůbec to nevyjde draho! Nás zájezd s taxami a snídaní vyšel na cca 34 tis./osoba. Tam jsme za jídlo neutratili skoro nic (exkluzivní večere pro 2 na pláži moře, mořské potvory, nás vyšla tuším na 400 Kč!, jinak jsme klidně jedli za 50 Kč oba! :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné čtvrteční ránko !!! Tak dnes se nám to sobotí víc, než včera. :-) Sili-včera mi ty fotky v práci načítali pomalu, takže jsem si je také, jako Kat nechala na večer a s manžílkem jsme se usadili u PC.... pak jsem musela utřít monitor, jak byl oslintaný... :-N Opravdu nádhera. To jste byli v nějakém zábavném parku? Z té horské dráhy jsem měla závrať jen když jsem se dívala na tu fotku, ale i přesto, to by bylo něco pro mně !!!! Akorát bych si sebou musela vzít pampersku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta horská dráha byl tuším Prater ve Vídni, co, Sili?? =-) Jinak přeju krááááááásné ráno, tady v Brně lije jak z konve, nevzala jsem si deštník, ráno náš čoklík začal sr*t přímo před oknem jedné hnusné důchodkyně a ta mě samozřejmě sprdla, takže den k pohledání :-D Jdu si spravit náladu na BRMS a na MK ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?