Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
holky skoukla jsem všechny albíčka a byly jste všechny kráááásnéééé nevěsty, moc vám to slušelo!!!! livi: je mi moc líto že ti to nevyšlo podle tvých předtav, ale buď ráda že máš vedle sebe milujícího manžela!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, vůbec nic nestíhám...za 24 hodin odlétáme na svatební cestu - na Ostrov Zakynthos. Tak jdu balit :-) Už se moc těšíme! Po návratu slibuju, že se o svatbě rozepíšu, ale bylo to jedním slovem NÁDHERNÝ!!!!!! PÁČKO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, svatba byla fantastická,velkolepá,neuvěřitelná,nezapomenutelná..... :-) dám do albíčka pár fotek od známých,odpoledne budu mít fotky přímo od profi fotografa,tak to pak doplním....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se omlouvám, že tu s vámi nejsem častěji, ale teď nestíhám. V práci musím dodělat za měsíc červen papíry, když jsem tu nebyla, takže makám jak to jde. Livi-to je mi líto. Víš, ono se vždycky něco najde, nebo někdo, kdo to umí zkazit. Důležité je, se nedat, i když se to lehko řekne, ale těžko dělá. U nás zase někdo řekl, že se jen fotíme... Strašně mě to zamrzelo, protože jsme po dobu focení přichystali svatebčanům prohlídku vinného sklípku, aby se nenudili, měli tam svatební noviny a pokud se někomu zdálo 2 hodiny focení moc + 20 min. cesta na zámek... tak ať se jde vyšetřit... !!!!! ]-( Pro mě a mého manžela to byl NÁŠ den a to, jestli se budeme fotit půl hodiny nebo 5 hodin, po tom každému může být ho... ]-( Mě osobně to do očí nikdo neřekl, jen mi něco naznačil mamčin přítel, že to na svatbě někdo prohodil, ale i tak mě to zamrzelo, měla jsem slzy na krajíčku, ale pak jsem si řekla, ne, to nikomu nedovolím mě vidět plakat. Přitom si myslím, že se svatba povedla na 1 čku i se závěrečným ohňostrojem od mé sestřenky (moc nás tím překvapila)...a i když někteří svatebčané z různých důvodů zmizli už ve 20:00 s většinou jsme vydrželi sedět do 3 hodin... Takže jestli to mám shrnout, byl to náš den a nikdy, i kdyby ses rozkrájela, se nezavděčíš všem. Důležité je, že máte jeden druhého, že jste si oporou i v takto vypjatých situacích, jako jsou rodinné vztahy. A vždycky si řekni, že důležitější je manželství, jak v něm budete spokojeni, než samotný den D. Jistě, je to nezapomenutelný zážitek, každá jsme to chtěla mít krásné, každá jsme s tím měla práci, ale jestli nebudeš v manželství šťastná, co ti pomůže, že jsi ve svatební den měla krásné šaty, perfektní make-up, do rána "juchající" kamarády...?!
Odpovědět
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/harastovi... Koťátka, můžete mrknout na naše oficiální fotky... x-) x-) x-) Je to stovka těch nejlepších, co nám fotograf i vyvolal, ale nafotil jich asi 500 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-kráááásnééééé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - díííííky ;-) ;-) Fotograf byl fakt zlatej... akorát ty fotky mají takovej divnej formát, kterej nikde není :-| Tzn. budu muset koupit to nalepovací album, a to nemám ráda 8-( Nejlepší alba jsou ty zasouvací...
Odpovědět
Profilova fotka
jaký formát máte?to mi fotečky budem mít už zítra ale :-( nemá je kdo vyzvednout tak až ve čtvrtek :-( ;-( i video já to nevydržííííím :-S my jsme se u focení dost vyblbli a vůbec chci se vdávat znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 70 fotek 13 x 20 cm a 30 fotek 15 x 23 cm. Jsou jakýsi prodloužený. Dělá se zasouvací album 15 x 21 cm, leda že bych to ušmikla :-D A další fotky přidělávat nebudeme, protože si necháme zpracovat svatební knihu. Mury já na fotečky taky musela čekat, tchýně napsala špatný PSČ, když nám je posílala z Náchoda, takže se to celý zpozdilo a fotky byly přes víkend na poště, asi 200 m od našeho bytu - k nevydržení :-S :-D Videíčko bude tak za 14 dní, švagr - kameraman nám odjel na dovču... 8-( Aspoň se na ně budeš víc těšit a pak si je víc vychutnáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak nám to tady umřelo po 28.6. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj Katy, taky jsem koukala :-D Přesunula jsem se do června 2008, ale tady to taky sleduju.... Pokud vím, Sili je na Bali a Prio na Zakynthosu, ostatní nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj manželky !!! marrei-Martinko, nádherné fotky !!! Překrásné !!!! Bomba !!!! ;-) :-) Nám už přišel oddací list, akorát se pro něho musím stavit na poště a pak rychle vyřídit OP a pas, abychom v srpnu mohli do Chorvatska. :-) jj, holky si užívají líbánky... kdoví, jestli si na nás vzpomenou, tak jako my myslíme na ně. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, my na libankach zatim nejsme, ale meli jsme toho fakt moc. Porad nemuzu najit fotky, co by se mi vesly do svatebniho albicka, kdyztak je pak dam nekam na net a hodim vam sem odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
No Myi, už se těším ;-) Nám oddací list došel včera s fotkama, takže dnes jsem byla na občankách bude prý do měsíce :-| A pak ještě pas a v září snad tradáááá 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: a kde jsi vyrizovala obcanku? Na Husove nebo v Bystrci? Ja tak nejak nevim, kde si mam nechat prepsat trvale bydliste
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak jak se daří mimískovi? Svatba v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
kat: mimisek roste jak z vody. Uz je brisko videt. Kouklo na nas i na svatbe, kdyz jsem se prevlikla ze svatebnich, ktere to uspesne schovavaly. Pristi tyden bych mela mit vysledky triplle testu, tak nam drzte palecky, at jsme v poradku.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba probehla presne tak, jak jsme si naplanovali. Vsechno se nam vydarilo. Jen muj tatinek to nejak nezvladnul a uz nekdy kolem devate vecer sel domu.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - šla jsem na Husovu a tam jsem si přečetla, že si to můžu vyřídit i kousek od baráku v Bystrci :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ja jsem si to myslela, ze to jde i tady. Tak to budu mit o neco snadnejsi. My si jdeme pro oddaci list zitra. Tedy snad, manzilek toho ma v praci nejak moc a nic nestiha.
Odpovědět
Profilova fotka
myi-ahojky, tak je zkus zmenšit přes nějaký prográmek. Třeba já zmenšuji v malování nebo v Zooneru... Budu držet všechno co mám, určitě budete v pořádku !!!! ;-) já si musím pro oddací list dnes na poštu, snad to po práci stihnu, jsou tam do 17:00 a já končím v 16:30... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsi to říkala Majky, když jsi běžela do Belly - ruce na bradavky a hned jsi tam!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme oddací list už od 30.6.,jsme si pro něho zašli a rovnou nechali udělat občanky... tak doufám,že to bude rychle vyřízené... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Marti, jj, ano něco v tomto slova smyslu jsem ti zahuhňala do telefonu.. :-D Teď ale pojedu autem, tak nevím kam bych dojela, kdybych měla ruce na bradavkách... :-N kat-nám po obřadu říkali, že ho pošlou... ale není to třeba tím, že jste se brali v místě svého bydliště?! že ho měli už pro vás nachystaný?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: mno asi to tak bude,já ti nevím :-D Já už se tak těším domů. Navíc mám rande se svojí sestrou a jejím ročním synátorem. Ségra jde zítra do nemocnice,zjistili ji rakovinu děložního čípku,ve čtvrtek jí to seškrábnou,pak nějaká následná péče a uvidí se,jestli se to rozlejzá dál... :-( Jsem z toho nějaká špatná. Naši to zatím nevědí,tutláme to spolu už dva měsíce... :-( Ještě že má dvě děti...
Odpovědět
Profilova fotka
kat: to me moc mrzi. Preji vam obema hodne sily a stesti pri boji s touto nemoci. Verim, ze to bude boj vitezny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vás všechny po delší pauze a dodatečně vám všem gratuluji :-) před svatbou jsem vůbec neměla čas na plánování ani na přípravy a teď je najednou po všem :-( ale byl to krásné a stálo to za to i bez příprav. Do alba jsem zatilm dala jen 4 fotky ale snad se k tomu o víkendu dostanu a přidam víc foteček. Možná i nějakou s policií když zasahovala večer na naší oslavě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní! Tak už jsme zpět z honeymoonu a nádhera nádhera nádhera! Přijeli jsme včera navečer, takže nemám ještě stále žádné fotky ani video :-N Snad tento týden! Když si vzpomenu, že to je jen 14 dní, co mě kadeřnice akorát dočesala a já se začala líčit... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili ahojky holka, jsem ráda, že jsi se vrátila v pořádku. Jsem strašně moc zvědavá na fotky, tak je dej co nejdříve do kupy, abych mohla slintat... :-D A děkuji ti za krásné přání v ablumu, už se těším na to tvoje !!! jj, před 14 dny jsme už stáli s mým manžílkem ruku v ruce v kapličce a hrála nám hudba... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No nééééééééé mladá paní se nám vrátila z ráje :-D tak honem honem s fotkama sem... už se moc těším....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?