Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás doma to vypadá,jako po výbuchu,přitom jsme celý dům uklízeli od shora až dolů. Ráno jsme jeli vyzvednout taneční parket, ještě takový mini nákup zeleniny a ovoce.. pak jedeme pro prasátko,po obědě stavět stany a tam se dodělá vše ostatní a potřebné. Tady vládne oblačno a vítr... :-( snad to zítra bude v pohodě. ;-) Něják nám to všechno moc rychle uteklo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tady taky fouká, ale je teplo a neprší, takže dobrý. Jj, nějak to uteklo.... je mi smutno-krásně.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčičky, máme vyzvednutej dort - v albíčku :-) a myrty, večer budeme vázat vývazky.... Letí to hrozně, ale konečně se něco děje, nejhorší bylo to čekání... Taky jsem viděla kytku na auto, ani nebyla ještě komplet dodělaná, ale byla úžasná!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili a kde máme ty prstýnky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak až to dneška jsem byla v pohodě a to právě skončilo. Ženich není doma, je v práci a nějak vůbec se neangažuje a je velmi nevrlý. Doufám, že to bude lepší. V parku, kde jsme měli mít obřad je to jako po výbuchu (teda větru) a budeme se muset přesunout do obřadky. Jak to tam vypadá, nevím. Jak s hudbou nevím a nikdo není schopen mi to říct. Doma jako po výbuchu. Fakt luxusní atmosféra. Nejradši bych se na to vykašlala :-(
Odpovědět
tak holky tfuj tfuj... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) já už u mamky, a ženich s malým u rodiču...
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny vecer preji. dneska jsem vstavala v 5hodin, ale vzhuru jsem byla od 2:30. Rikala jsem si, ze aspon dneska usnu, ale unava nikde. Asi si budu listovat casopisema. Nasi jich maji pozehnane. Vsem preji, at mate svatbu podle vasich predstav. tfuj, tfuj, tfuj...... Priste jiz jako vdane panicky. Prapravy na svatbu s vama byly fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zítřejší nevěsty, začínám mít stále větší motýlky v bříšku :-N Ženich šel číst synkovi pohádku na dobrou noc a mě čeká dodělání manikúry a pak ještě myrty a potom do hajan ;-) ráno vstávám v 7 a čeká mě menší úklid před příjezdem ženichovo rodiny. rybka: to bude v pohodě, uvidíš ;-) já už takovýhle věci házím za hlavu, ženich dneska stávkoval, že nebude čistit vnitřek auta, přitom ty kožený sedačky stačí otřít vlhkým hadrem...ráno jsme zjistili, že jsou mu dlouhé kalhoty, tak jsem narychlo sháněla švadlenu, která mu je zkrátila...no prostě kalhoty jsou vyřešený a zbytek je fuk...hlavně, že se máme rádi a zítra si povíme ANO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, přeji vám (nám) krásný zítřejší den.. já ted přišla domů,postavili jsme všechny stany,nachystali vše potřebné,dali špekáčky,sud píva a uvidíme zítra.... Užijte si ten krásný den a budu se tu na vás brzy těšit ;-)
Odpovědět
Tak holky vsem vam dnes drzim pesti a uz od rana na vas myslim...mejte vsechny krasne vase svatebni dny a brzy se tu ukazte a prihodte fotecky,moc se na ne tesim... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, bylo to super!!!!! všichni se ohromně bavili, jídlo bylo vynikající, obsluha jakbysmet a kapelá hrála skvěle :-) nervozita byla veliká, hlavně z organizace času před příjezdem na radnici, ale neukápla mi ani slzička ;-) možná to bylo tím, že jsem slečně varhanici řekla, ať nehraje klasický pochod, protože při tom bych bulela jako želva :-D ale fakt super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) Tak jak kolegyně manželky? Nám se všechno vyvedlo na 1*****. Počasí super, nebylo žádný vedro, obřad nádhernej, jídlo super, všichni si moc chválili zámek i Vyhlídku.... Pár fotek už mám, dám je sem co nejdřív ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čauky holky, u nás to bylo super, skvělé, vynikají, výborné prostě lépe to dopadnout nemohlo. Počasí nás nezklamalo, v parku bylo příjemně, hostina neměla chybu. A všichni se strašně moc bavili, což bylo super. ;-)
Odpovědět
Ahooooooooooj holky, hlásí se vdaná těhotná paní..... ;-) šoupnu sem fotky a pak vás dočtu :-) tak jak holky....jak to proběhlo všem OK...my měli suprový den a všechno proběhlo hladce..a najednou bylo 5 ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rejl: super fotky, moc Vám to slušelo ;-)
Odpovědět
děkujuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Koťátka moje, tak mám album, zatím jenom první fotečky, nebojte, doplním ;-)
Odpovědět
ahoj holky gratuluju :-) doufám že to bylo podle vašich představ, máte nádherný fotečky :-)
Odpovědět
podle mých představ to nebylo :-( zase sem myslela na druhý a ne na sebe :-| takže jsem naštvaná ještě dneska :-( u kadeřnice a kosmetičky to bylo super, pak příjezd na obřad a obřad taky super, ale pak se mi to vůbec nelíbilo :-( doufám, že vám všem to vyšlo jak ste chtěly a budete mít pěkný vzpomínky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlasi druha tehotna pani. Zkousela jsem sem dat nejaky fotecky, ale mam je moc veliky. Nevite, jak to jde zmensit? U nas probehlo vse na jednicku. Vsichni byli moc spokojeni a my dva hrozne stastni....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, manželky. U nás vše dokonalé a krásné, opravdu pohádové x-) Byl to opravdu NÁŠ den a nikdo nám ho nepokazil. Manžel je ten nej člověk na světě x-)
Odpovědět
je super že to všechno tak všem klaplo....my se ani nenadáli a najeednou bylo 5 ráno :-) myisi: a jak jsi to zvládla s mimískem? mě to až překvapilo že jsem byla v pohodě, jen mi přes noc narostlo bříško a v korzetu jsem byla nacpaná :-D tak čekám na fotečky :)
Odpovědět
Tak vám popovídám o našem svatebním dni. V šest jsme vstávali jeli sme vyzvednout kytky, protože manžel nevěděl kde přesně sem si je objednala. Cesta trvala asi tak hodinu tam i zpět. Hned jak jsme dojeli domů, mě manžel odvezl s dcerou ke kadeřnici. Je to super ženská a hlavně šikovná a taky za zkoušku účesu sem neplatila nic v sobotu jsem platila 300kč a dcera 150kč. Pak pro nás přijel náš řidič a jeli jsme k paní kosmetičce to je moje známá sem u ní dělala nějaký čas.Tam sme se i oblíkly. A pak jsme jeli na obřad. Když jsme s dcerou vystoupily s auta, tak k nám přišla moje ještě budoucí tchýně řekla "ahoj, už ste konečně tady? my tu už čekáme asi půl hodiny". Pak byl obřad, ten byl skvělej :-D celou dobu mi oddávající koukal do výstřihu, sem nevěděla kam se mám dívat jen abych nevybuchla smíchy :-D a po obřadu sme se mohli hodinu fotit v interiérech zámku. Šli sme my , rodiče a svědci a samozřejmě fotograf. Jen kvůli závistivé, myslící na sebe a mluvící ráda jen a jen o sobě sme tam byli asi 15 minut jen proto, že ona strašně spěchala si převlíct domů šaty, který si stejně nepřevlíkla ]-( oběd sme měli mezi 15 - 15:30 hod a přijeli sme tam kolem půl třetí. Samozřejmě sme je dost překvapili v té hospůdce. Připadala sem si jak debil :-( a to jen kvůli přítelové matce a té jeho sobecké, závistivé a neschopné familii ]-(
Odpovědět
To o své rodině řekl i manžel, že je neměl zvát, že všechno vždy pokazí :-( Pak když měl být přípitek, tak otec ženicha se k tomu neměl a manželova matka začala tam ječet po manželovým svědkovi, že má něco říct ]-( úplně normální burani ta manželova rodina! ]-( a ještě ten spratek, syn od manželové ségry řekl " to je organizace " :-| a to ještě náš nejmladší syn usnul při cestě v autě, takže tam s ním musel někdo být. Prvně tam zůstal můj starší syn a pak jsem tam šla já a manžel, takže se na nás čekalo i s obědem :-( ani sme neměli bryndák a nejedli společně :-( nikdo nebyl schopen z té jeho familie a jich tam bylo nejvíc zvednout zadek a jít pohlídat našeho malýho do auta aby sme si aspoň jednou v životě mohli užít NÁŠ den :-( jeho matka i ségra a jeho synovec a neteře jsou vychováni tak, že " když nemám něco já nebo sem neměl - la, tak to nebude mít ani ten druhej ". A to už bylo na mě moc, místo oběda sem se prvně šla omluvit, paní vedoucí v té hospůdce, že sme je tak přepadli :-( a pak rovnou na záchod, kde jsem asi 20 minut brečela :-( pak pro mě přišla dcera, že se všichni ptají kde jsem. Manžel za mnou jít nemohl, protože pomáhal jíst našemu nejmladšímu, protože on ano nechtěl za nikým jít, se mu ani nedivím. A jak jsem přišla za záchodu, tak si toho všimla manželova neteř, že sem brečela a debatovali o tom, proč jsem brečela? Mě to MOC mrzelo a mrzí ještě i teď, protože všechno sme sháněli s manželem sami a platili taky sami a kdo nám dost finančně pomohl byli naši i když sem se vdávala podruhý.
Odpovědět
A ta další zábava taky za nic nestála :-( sme si svou svatbu vůbec neužili :-( a nejvíc mě štve to, že sme zase mysleli na druhý, že sme se nezbalili i s fotografem a nezajeli se vyfotit kamkoliv, protože z toho zámku bude dost fotek a záběrů, ale nikde nejsme s Pavle sami. Možná na dvou fotkách a to mě nejvíc mrzí :-( a to ještě točil Pavluj taťka a jsou tam i motorky, auta a nějakej cizí pes na těch záběrech ]-( Bohužel manželova rodina zkazili co se dalo, jako vždy :-( a od teď sem řekla, že svatbou skončilo to co sem dělávala předtím. Když sme slavili narozky , tak jsem zvyklá něco nachystat cukroví, chlebíčky zkrátka hodně jídla a taky pití a co zbude dát hostům domů. Ale ta jejich famílie to tak nedělají, takže já už to taky tak dělat nebudu. Pavel má letos 40 a řekla sem mu, že nic chystat nebudu ať si to zařídí jak chce. Pro naše známí nachytám cokoliv, ale pro ty burany nic a je mi to jedno! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha Livi, no to je teda banda, bych jim nakopala ]-( Ale - nejdůležitější je, že máš po boku někoho, na koho se můžeš spolehnout, kdo tě podpoří a kdo ti dá za pravdu!!!! Na to mysli, protože nebudeš žít s rodinou, ale jenom se svým mužem... :-) Neboj, za pár dní se ty špatný vzpomínky vypaří a budeš si užívat krásnýho manželství ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám vyšlo úplně všechno x-) Bála jsem se počasí, ale bylo naprosto nádherně polojasno, pan fotograf si to moc chválil, že není úplně jasno, akorát bysme se na fotkách šklebili :-N Vstávala jsem v 6, v 7 přišly holky - kosmetička, kadeřnice a svědkyně a vrhly se na mě. V 11 dorazil ženich a se slzičkama v očích mi předal nááádhernou kytičku, přesně podle mých představ... x-) A pak, když jsem vyšla ven, všichni začali tleskat a fotit a já jsem viděla po kupě všechny moje příbuzný, to byl pro mě jeden z nejkrásnějších okamžiků z celýho dne x-) x-) Odjezd na zámek v pohodě, všechno jsme krásně stíhali. Pak krásnej obřad, bála jsem se, že to oddávající jen tak oddrmolí, ale měl krásnej asi 15 min. projev a vyprávěl ho zpaměti, fakt moc pěkný. Po puse nám začali všichni tleskat, taky krásnej pocit. Potom dlouhé gratulace a pak jsme se na zámku 2 hodiny fotili - už se hrozně moc těším na fotky, fotograf byl úúúúúžasnej!!!!!!! :-) Potom super cesta, řidič za každý odbočení od nás vybíral 100,- káčé ]-( ]-( :-D , ale byla fakt sranda, pak jsme potkali další svatbu, to snad troubil celej Náchod :-D Vyhlídka nezklamala, jídlo výborný, pak překvápko od švagrové a její rodiny - balónky s přáníčky pro novomanžele, a večer příjemná zábava. Do postele jsme lehli ve 2 v noci a usnuli jak špalci :-N Opravdu nebylo nic, co by se nepodařilo nebo čeho bych litovala ;-) Dopadlo to asi nejlíp, jak mohlo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, volal mi fotograf, že už má fotkýýýýýý!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) Tak zítra nebo nejpozději v pátek je snad budu mít v Brně :-) A co ta docházka?? Snad nejste všechny na svatební cestě?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super ;-) my jdem vybírat fotky zítra :-)
Odpovědět
Hoj holky!!! Tákže, konečně mám čas sem napsat ;-) Já si svatební den skvěle užila, ráno kadeřnice a pak kosmetička, potom si pro mě přijel ženich s náááádnernou kytičkou, vše bylo super. Pak jsme přijely na zámeček, vše nám tam vysvětlily, tatínek mě dovedl k oltáři, předal ženichovi a pak začal vzadu za námi hrát nějaký pán a příšerně u toho zpíval.... no okamžitě jsme s Martinem vyprskly smíchy, ale rychle jsme se krotily, oba jsme zadržovaly smích, já okamžitě zapíchla oči do kytky a pekelně se soustředila, ale jakmile jsem ucítila jak se Martin taky drží ještě jsem se koukla na tu oddávající a zase nanovo, no mazec :-D :-D :-D :-D , pak už jsem raději koukala jen do kytky a nikam jinam, ale jak začal samotný obřad tak jsme se oba uklidnily a vše jsme nakonec zvládly ;-) Pak následovalo focení i v zahradách zámku a to by jste nevěřily kudy všudy nás ten fotograf táhnul, já měla podpatky zapíchlý v hlíně no mazec ;-) :-D :-D fotil nás u jakési podlážky pak u jakýchsý mříží u cedule zákaz vstupu... no a výsledek můžete ohodnotit v mém albíčku :-D :-D Pak jsme dojely do restaurace (no vlastně to je bowling) kde nám podaly vodu a vodku na uvítání, pak nám rozbily talíř!!! Taky byla polévka z jednoho talíře :-D :-D Personál byl ochotný a vůbec nelitujeme toho, že jsme změnily místo oslavy týden před svatbou a taky jsme ušetřily tak 10 000,- a jídla i pití bylo dost!!! Také jsme si zahrály bowling, chlapy proti ženským a aby se chlapy nenaštvaly, tak jsme je nechaly vyhrát!!! Svědci si na nás připravily dotazník jak moc se s Mrtinem známe, no a něco vyšlo a něco nee ;-) taky mě měl ženich poznat podle rukou a já jeho podle nohou.... no ohromě jsme se všichni bavily. Kolem půlnoci se to rozešlo a my jsme s Marťou odešli do svého apartmánu a prožily svatební noc, kde Martin nezklamal :-) Jediné co mě na mojí svatbě naštvalo bylo to že můj brácha nepil a po obědě zmiznul i s přítelkyní, prej odjely na motorkářský sraz z kterého kvůli svatbě odjeli... a nejhorší bylo to že se semnou ani nerozloučil, moc mě to mrzelo!!! Taky odešlo několik lidí před večeří takže nám jich tak 10 zůstalo, ale personál nám to zabalil tak jsme měli ještě na druhý den oběd i se všemi rodiči!!! Fotky co mám v albumu jsou některé od profesionála a některé od amatérů
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?