Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: jo, je. ale podle me se neda pit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo, rozlucku budu mit nakonec taky. V sobotu. A tehotny tam budeme dve, takze si nebudu pripadat divne. Naznaly jsme s Marcelou, ze se opijeme mineralkou a nikdo nic nepozna
Odpovědět
čauky :-) sil - máš pravdu s tím maliníkem, to se může pít ke konci těhotenství je to dobrý na tvorbu mlíka a prý k vyvolání porodu :-| sem měla na od 3 měsíce rizikový těhotenství a pak sem dva týdny přenášela :-( v červenci 2004 v těch vedrech :-( nevolnosti si už nepaamtuju, poprvé to byl děs, sem se bála něco sníst, ale po druhý to bylo lepší a po třetí to bylo v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Livi! Já vždy taky chtěla 3 děti, ale budu teď ráda i za 2 :-) Asi před pěti lety mně přepadla děsná touha po mimi a četla jsem všude všechno :-D
Odpovědět
sil - ňo já jsem totiž jedináček, tak jsem ráda, že mám tolik dětí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem byla ve městě a nějak vás nestíhám dočíst ... :-D holky, já mám taky strach, bo nevím, až budu těhotná, co se jí a nejí, co je pro mimi zdravé. Já třeba nejím vůbec ovoce, zakázali mi to skrz atopický ekzém, když jsem byla malá a teď už nemám vůbec potřebu vitamínů ... tak nevím, jak to budu v těhotenství praktikovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: dáš si porci vitamínů od Vitany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori- :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už to tu balím, krásný víkend !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tobě taky...hezký víkend! A.
Odpovědět
Prio: úplně jsi mě dojala, až tady řvu... to je tak krásný!!!! Moc ti to přeju a gratuluji úplně stejně by se ke mě choval Martin, moc se na miminko těší, mluví o něm už od doby co jsme se poznaly
Odpovědět
Profilova fotka
Můj Honzík chce taky hrozně moc miminko, těším se na jeho reakci jednou .... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.beremese.cz/album/view.php... holky vyfotila jsem naše prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj včera se vyžadoval svých chtíčů a já byla tak znavená a utahaná z práce,že na nějaké "muchlování" jsem opravdu neměla náladu :-( a tak mi na to povídá: Jak chceš plodit děti,když seš furt unavená :-D Já asi nebudu moct chodit do práce,jináč nepočneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: tak to jsem si říkala taky...a vidíš, nakonec stačilo jednou a miminko je na cestě :-) já jsem z toho pořád nějáká paf...tak rychle jsem to fakt nečekala :-) Sluni: děkuji, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni: krásný prstýnky tééééda ;-) Prio: to je štěstíčko,to by se mi taky líbilo :-D Tak se hezky opečovávej... ten můj včera kolem mě lítal a říkal,"....odpočívej.. já ti večeři obstarám,musím si to nacvičovat až budeš těhotná... ale nechtěj po mě,abych žehlil...." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Kat - ten můj taky, když třeba taháme víkendovej nákup z auta, tak mi to všechno sebere, naskládá to do přepravek a táhne se s tím sám - že už musí cvičit, až budu těhotná :-D
Odpovědět
i mě Martin vždy vše sebere a nese sám, já akorát tak psa na vodítku... no a když je toho moc, tak skutečně jen ty lehké věci.... to chcu vidět až budu těhotná :-D :-D to bude raději nosit i na hlavě a hlavně proto že mám tu blblou nemoc kdy je vysoké riziko potratovosti ale já se budu držet hesla že těhotenství není nemoc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak on Tě nejdřív obskakuje, stará se a pak prd :-N :-D :-D :-D Sluni - moc krásné prstýnky, takové jsem nikdy neviděla! Jsou úžasné!
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni: prstýnky opravdu moc hezké! :-)
Odpovědět
prstýnky jsou od firmy PRIMOSSA, normálně jsme si je vybraly ve zlatnictví v katalogu, možná to nejde vidět ale kraje jsou z bílého zlata a prostředek ze žlutého a jsou takové jakoby matné, no a já mám ještě kamínek.... no a cena celkem ušla 8700,- a to máme oba velké číslo
Odpovědět
ahoj všem....tak jsem holky na poslední chvili změnila šaty tamty uplně přestaly libít.... jinak jsem dneš po KO v 11tt a rosteme jako z vody už má 43mm a mrská se jak ryba
Odpovědět
sil: řekla bych že REJ je Rejleková... protože její skoromanžílek se jmenuje Rejlek Rej: tak nám řekni jestli budeš Rejleková nebo Reklová? Jinak dnes to máme za 14.... Rybka 15
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vcera jsem byla na dalsi zkousce ucesu. Jsem maximalne nadsena. Jen fotky nejak nemam. Borec uplne uzasnej. Prijede i domu, coz je v Brne asi problem. Vymyslel mi skvelej uces s zivyma kvetama. Byla jsem u nej pul hodiny a pripadala jsem si jak v pohadce. sluni: prstynky jsou nadherne
Odpovědět
sluni: já budu Rejlková ;-) :-D 14 dní fíííha...to je už za pár...
Odpovědět
jinak těhulky...cola je nejlepší ale musí se usrkávat jinak ji hned vyzvracíc ;-) dneska máme rozlučku....společnou to bude rachot...a já nanealku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska proběhla poslední zkouška šatů.. úžasný... nic jsem neměnila :-) Emča včera měl rozlučku,přitáhnul domů asi ve čtyři :-) Proběhnul lehký striptýzek,ale fotky prý uvidím až po svatbě :-D A mě to čeká dnes večer... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili: ten odkaz v diskuzi zasedací pořádek....superrrr....moc díky...už to mám konečně vyřešené, kam koho posadit ;-) jinak my dneska objednali ušití vestičky k obleku, budem k tomu mít i tu franc. kravatku a kapesníček :-) sice mi slečna ve svateb. salonu řikala ve středu, že to bude stát do tisícovky a my zaplatili 1500,- ale máme to z krku... Taky jsme koupili k tomu světle šedému obleku hnědé kožené botky za 999,- u Deichmanna ;-) Já dodělala svatební menu na stoly a pak jsem nastříhala vlizelín na ozdobné mašle na opěrky židlí. A ještě jsem vytvořila hezčí vývazky pro rodiče a svědky :-) Zítra mě čeká úklid :-( na to se vůbec netěším, hromada prádla na žehlení, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata,tak rozloučení se svobodou bylo fantastické,epesní.... ;-) Kamarádky na mě nachystaly vzpomínkovou nástěnku z fotek a k tomu krásné povídání k fotkám,... když jsem to dočetla do konce,tak už se mi válely po tvářích slzy jako hrachy ;-( :-) Mě to tak dojalo :-N A jako finále... popůlnoční překvapení.... http://www.perfect10.cz/cz/strip-show... byl fakt skvělej a doporučuju na takovou akci jako je rozlučka se svobodou :-N :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
12 !!!!!!! Rybka 13..... Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?