Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: To je paráda. Držím palce, ať to dopadne. Marrei: Ještě je dost času, to se stihneš dát do pořádku. Sil: S těma prstýnkama to je pěkně blbý, ale snad dopadnou dobře. Na hladkých se snad nedá nic zkazit. Ještě jsem nestačila ty naše nové úlovky vyfotit, ale dneska to snad klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: to se dá s testíku zjistit už takhle časně? Uf, u mě má mrcha už také poněkud zpoždění. Teda, kdyby to bylo, byl by to spíš zázrak.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé promiň... to nemělo být myslené ve zlém.. to mělo být jako reakce na tu tvoji nemoc, že co sis to vymyslela teď před svatbou za nemoc??? Že sis třeba jako měla vymyslet být zdravá... !!!! :-N Já se hodně často blbě vyjadřuju... :-D priori-no tak to budeš určitě čekat mimi !!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-v tom bude ten "cvrček" ... :-D :-D :-D rybka-zdravím tě !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - no uvidíme, já se tím nijak zvlášť netrápím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: no asi dá...nevěřila jsem tomu, ale čtyři testy s dvouma čárkama už asi nejsou náhoda :-) Jinak holky, díky za podporu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no to je ale krása stejně, ty // x-) Mám z Tebe radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jééé děkuju. Já mám střídavě radost a strach. Na svatbě budu na sucho, na rozlučce na sucho..i když dvě deci vína takhle v raném stadiu asi nevadí, nebo co myslíte? Holky, já to nevydržím to utajit až do svatby. Krom toho v sobotu mám jet uklízet na chatu, tahat těžký věci a tak...to asi není dobrý. Do toho mi ráno fakt není moc dobře a David už mě týden říká ať si někam zajdu...14 dní je strašně dlouhá doba :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Věci netahat, dvě deci dát ;-) S tím Davidem Ti neumím poradit |-|
Odpovědět
Profilova fotka
priori-tak to udělej tak.. kup dudlíka nebo botičky (maličké miminkovské) uvař nějakou dobrou véču a jakmile se Davča vrátí z práce domů, udělejte si hezký večer a ty mu dej dáreček... nebo stačí ty 4 těhotenské testy ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: asi jo...já se fakt bojím, že to pozná...a takhle to bude aspon malicko překvapení! Jen nevím zda to udělám dneska...tchán je v nemocnici=Davidův táta je v nemocnici, tak uvidím jaká bude nálada ! Nejhezčí by bylo, kdybych mu přinesla ultrazvuk, ale ten mi stejně tak brzy neudělá, viď Myi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Cooo Majky, proč se omlouváš? =-) Já jsem si to nevyložila nějak špatně, odpověděla jsem něco jako "no to je mazec, viď, Majky?" :-) :-) Sme se nějak nepochopily :-D Prio - a nenacpeš se na tu gyndu ještě zítra? Ať máš jistotu? =-) Pak bych to Davidovu určo vyklopila :-N :-D Rybka - že by taky nějaká jikřička???!!! :-D :-D Holky ať vám to všem vyjde!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei- ty jsi napsala toto Majky - to je, co... a já ti na to odepsala, ale asi jsme se špatně pochopili, ale už je to O.K. !!!! ;-) rybka-já jsem slepá, jsem si tvého přízpěvku vůbec nevšimla... :-) Tak také držím palečky !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Není nad osobní jednání :-D 8-) Už aby bylo to pondělí (zkouška šatů), co? ;-) Holky četly jste si v diskusi červen 2008, co psala ta Blanka? Svatba vypadala, že byla OK, a ona potom napsala, že stála za h...o :-( Zjistilo se, že to bylo hostama, takže jsem to hned přeposlala mé svědkyni/kamarádce, aby věděla, co je jejím úkolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jj, přesně tak, moc se tam těším a taky se těším na tebe, že se konečně poznáme osobně !!!! ;-) Četla jsem to celý, má tam ode mne i příspěvěk, je to děs běs, když vím, jak se na to těšila, každá se na svatbu těší, snad od malička a toto.... já doufám, že nás nic takového nepotká. Osobně bych se s těma lidma už víckrát nesetkala.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: bohužel nenacpu...přes týden jsem v Praze a doktora mám 50 km za Prahou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem si přečetla příspěvek od Blanky... :-( .... to je děs... je mi jí líto... Já vím,že mám super přátele a že o zábavu bude postaráno,jelikož jsme v tomto složení všichni byli už na 3 svatbách a naše 26členná skupina to vždycky pořádně rozjela :-D Ale rána dne. Psal mi můj svědek a družba zároveň,že si asi něco udělá... že si bere dovolenou a jede někam doneznáma,jelikož jeho drahá s ním přestala komunikovat a že je asi konec ;-( No mě asi natáhne... už jsem si z něho dělala srandu,at teda jako jestli chce něco provádět,tak at to nechá až po 28.6. I když je šprýmař,tak to hoch nepobral a smutní. Já to chápu... volala jsem jeho slečna,na rozlučku mi v sobotu jde,tak to je dobrý znamení a tam to vše proberem. booože chlapi.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
15 ..... Rybka 16 http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná nepsala někde Rej své budoucí příjmení? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, nešlo by to počítadlo na chvilku zastavit, než se vykurýruju? :-( :-p Počasí - noooo, vypadá to slibně, jenom abych to nezakřikla =-) Rej má v albu oznamko, odtam se to dá vyčíst ;-) Jen jestli se nebude zlobit, že jsem to tak vyšpehovaly...
Odpovědět
15 =-) :-N kde jsou ty časy kdy to bylo za 90 i víc... tady už nám to šlape na záda! Můj skoromanžílek mi teď dost často řákává... ty moje skoro Krčko ještě si to můžeš rozmyslet (samozřejmě si dělá legraci), protože by mě nepustil, a i kdyby on jo tak skoro tchán s tchýní určitě ne... jsou super, řekla bych že jsou úúúúplně stejní jako mí rodiče :-) Jen je tam rozdíl v tom že si tchýně tolik nedovolí mi do všecho kecat jak moje mamča :-N Jinak bych řekla, že když si dala Rej oznamko do albíčka, tak ji snad nebude vadit že se to zveřejší tady... vždyt to jsou statistické údaje... a ona nám tady dělá brzdu (myslím to v dobrém) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, to je vlastně volně přístupný údaj :-D Takže: Rej - 10:00 - Rejleková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná Těch 15 dní je fakt hrozně krátkých, já furt dumám, co a jak udělat, zdá se mi, že je všechno špatně, že se to nikomu nebude líbit, prostě :-p :-p :-p blbá depka no.....
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, já bych řekla, že to spíš bude Rejlková =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, a teď baby raďte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, na Menu má "Tomáš a Veronika Rejlkovi" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná :-D :-D :-D ale s tím E by to šlo líp vyslovovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásný páťulínkový den !!! Já mám dnes jen půl dne, pak jedeme s babičkou a dědečkem koupit dědymu košili na svatbu a pak odjíždíme s Lukym, mamčou a jejím přítelem do Náchoda, tam přespíme a půjdeme se podívat do Polska.... marrei-nebudeš stát někde u cesty, že bych na tebe mávla?! :-D sili-předpověď vypadá dobře !!! Doufám, že to nezakřikneme... ?! |-| Já nemám ještě svatební noviny vytisklé, holky pomoooooooocttttt... to nestihnu. Nemám našité organzy (tedy jako rozstřihlé a obšité)... bože !!!! :-x :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - já budu svatební noviny dávat dokupy příští týden a pak je tisknout.... mám doma porůznu vše ve Wordech, tak se s tím pak trošku budu sr..t, ale to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy,zítra jdu na zkoušku šatů,už se moc těším. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ste fakt šikulky, ještě svatební noviny a asi by mě jeb*o 8-( Majky - škoda, zatím jsme v Brně :-D Ale můžeš zamávat našemu zámečku ;-) Kde budete spát??
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - poslední předsvatební zkoušení? :-) Marrei - no když se budeme kdovíjak dlouho fotit v parku, tak proto... :-D Když bude lejt, bude si je číst akorát nasr nevěsta ]-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?