Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... uf uf uf
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko!! Tak fotbalisti už nás strašit nemusí :-N , teď zbývá jenom to počasí..... to čtvrteční z 26.6. bych brala :-D Jinak, v sobotu jsme zkoušeli čokofontánku, vypadá fakt skvěle, ale i ta cukrářská čokoláda (přímo pro fontány) by se měla ředit olejem, ona pak líp teče. Fotečka v albu. V sobotu se vdávala kámoška ze základky, byla jsem na obřadě v kostele poprvé v životě a bylo to fakt krásný, žádný hrk hrk ano ano jako na obřadech ]-( :-N Bulela jsem jak želva - to je tím, jak se nám to už rychle blíží....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ránko děvčátka !!! Sili-že by byl den průměrný?! Bez potřeby deštníků?! :-) marrei-jj, moje řeč !!! Když jsem viděla včera Lukyho, jsem myslela, že ho trefí a já budu předčasně vdova. Ale vyvodil z toho pozitivum, že aspoň si užijeme svatbu... jinak už chtěl instalovat do restaurace promítací plátno a místo čokoládek kupovat vlajky ČR... :-N Jinak jsem si na tebe vzpoměla v sobotu, při návštěve náchodského zámku.... budeš tam mít nádhernou svatbu !!! :-) Potkala jsem tam dokonce 2 nevěsty, ale my budeme hezčí :-D Jinak jsme spali někde v penzionku u Barešů a viděli jsme ze zadu na zámek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - čokofontánka moc hezká a na koláčky jsem hned dostala chuť :-D Majky - až takovýhle nadšenec je Luky :-N Kolem nás jdou sporty typu hokej/fotbal velkým obloukem, takže ani nevím, že jsme někde s někým hráli, ale kdyby změnili náhle kalendář autocrossových závodů, tak jsem v ..... Ale naštěstí nejsme jediní, kdo se jím řídí, žení se i jeden spoluzávodník a konkurent, takže to by snad k rušení svatby nedošlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No když se vdávala sestřenice (já jsem tam tenkrát nebyla), tak to bylo stejně - večer v 18:00 konec zábavy, puštění televize a FOTBAL 8-( Sili - pro info :-D - kdyby naši fotbalisti postoupili a hráli o 3. místo, hráli by 28.6. ]-( :-S Majky - jé děkuji, na zámek jezdí hodně nevěst, i ty, co se vdávají na radnici, aspoň po obřadě se vyfotit...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééje, tak to by byla síla =-) Ještě, že z našich známých zajímá fotbal asi 5 lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preji krasny den. Koukam na to pocasi, asi zacnu vestit nebo co. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-čoko je úžasná !!! A přesně za týden se uvidíme ?! ;-) :-) jj, my byli před 4 lety sestřenici na svatbě a hrál se zrovna fotbal... Tak všichni chlapy odbíhali a zjišťovali stav utkání, ale nijak vážně to svatbu nenarušilo !!! :-) sili-no mít Luky sezonu v ping-pongu ještě teď , tak se svatba podle toho taky řídí. Naštěstí mu skončila nějak v dubnu a do září má čas, ale už se zase plánuje na září svatební cesta, která nesmí ohrozit jeho zápasy a tréninky... :-D Hrůůůůůza !!!! Jsem zvědavá, jak to budeme mít až budeme rodit?!
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, jak je to mozne, ale dostala jsem prisernou chut na cokoladu. Vypada to skvele!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj děvčátka... Potřebovala bych se dospat po tom náročném víkendu. Ta rozlučka mi ale dala 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - my budeme taky rodit mimo sezonu, jinak to nevidím :-D Jo a holky, už jsem Vám tu psala, že nám vyšla má vysněná svatební cesta? =-) Minulý pátek (třináctého) vše klaplo, tak jsem byla šťastná jak blecha x-) Kat - znám ten pocit po minulém víkendu :-D Myi - koukej ta čísla teplot dostat výš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili: a kam by jsi je az chtela? 35?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myi-věšti, věšti, ale ať to stojí za to!!! :-) kat-no a co, jak bylo ??? Nelekla ses "šmudly" :-D sili-jj, přesně !!! :-D :-D :-D To bude muset být do posledního puntíku vypočítané !!! x-) Jé a kam frčíte, já to nějak přehlídla !!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ste teda narocny
Odpovědět
Profilova fotka
Špiónka Martinahlásí, že to bude asi Bali??????????? :-o =-) =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - 25 a sluníčko x-) Majky - :-D :-D :-D 2.7. letíme semka http://www.novotelbali.com/ x-) x-) x-) Já to asi samým nadšením ani nenapsala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Bali????? Tak to je uplne super
Odpovědět
Profilova fotka
Záááávidíííííííímmmm!!!!!!!! x-) x-) x-) A moc ti to přeju!!!!! 8-) 8-) My budem rádi, pokud vyjde to Turecko :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vsak ve ctvrtek je 19-23, patek 20-24, sobota 21-25
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - :-D :-D :-D jo jo jo. Turecko bylo taky v seznamu míst :-D Myi - jj, Bali x-) ostrov, o kterém jsem vždy snila x-) x-) x-) S teplotama souhlas, tudíž rovnou je u Tebe objednávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili: pisu si zavaznou objednavku. Chce nektera jine pocasi?
Odpovědět
Profilova fotka
Nikoli, taky chci 25 stupňů a hlavně NEPRŠET!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé Majky, jsem přehlídla tvou zprávu, takže ANO, přestě za týden máme rande v Belle :-D šííííleně se těším x-) x-) x-) Holky konečně se začíná něco pořádnýho dít. Přežiju tento týden a ten příští už mám jenom lítání x-) Do práce jsu jen v úterý a v pondělí jenom odpoledne, jinak mám dovču (svatebně-plánovací) :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, NEPRŠET !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasny, ze nebude prset, ja se spis ptala na tu teplotu
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám příští týden dovču nakonec jen čtvrtek+pátek. Si ji šetřím pak na další dva celééééé týdny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy tam budete 2tydny? Asi zavidim
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel ne celé dva týdny, jen 7 nocí... my tu pak už na ten víken 12+13 potřebujeme být :-( Kdybychom chtěli 2 týdny, musíme letět 29.6. v půl desáté ráno... z Vídně .... ! :-N Prostě hazard.....
Odpovědět
Profilova fotka
Sili-božeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jááááááááááááááááááááááá tam chci takéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( závidím ti, ale upřímě vám to přeji !!! Můžu se zeptat na cenu, kolik vás to vyšlo? myi-mě by stačilo sluníčko, je jedno kolik bude stupňů, jen ať neprší !!!!! :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já se taky těším, hlavně, že se uvidíme. Pojede semnou ještě mamča a říkala jsem jí o tobě, tak říkala, že je to neuvěřitelné, že se tak i uvidíme :-D Já budu zase nervózní, jakmile polezu do šatů... vyfotíme se spolu, jo? ;-) :-N Takže taky máš dovču. Je to šílené, ještě tento týden a už pak přijdu do práce až 3.7.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?