Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
jj dočkám se určitě :)) holky my máme taky už objednaný dortít...ten co mám v albumu, a budou nám ho dělat SWEET DELIGHT a.s. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít medovník. Teď právě řeším, jestli 2 nebo 3. Páč z jednoho bude cca 60 ks a lidí bude cca 100. Kolik myslíte?
Odpovědět
ta na 100 lidí 2 stačí..ale otázka je zda všem bude stačit jeden kousek :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - no práááávě! ]-( Jeden dort je za 2 tis., tak proto to rozmýšlím ze všech stran ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já bych možná vzala 2, pokud tedy budeš mít mimo medovník i nějaké zákusky. Navíc, dort by měl všem stačit jeden podílek ke kávě. :-)
Odpovědět
...uf tak to pak jo..netušila jsem že medovník je tak drahej ??? budete ho mít nějak upravený ku svatbě? my budeme mít za 2500 :( pro 40 lidi
Odpovědět
Profilova fotka
Normální medovník tak drahý není, ale zdobený jo.... Jééé, mám to. Koupím 2 zdobené a 1 normální a fertig 8-) Děkuji za konzultaci!
Odpovědět
no vidiš, šikula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
2 litry doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem právě vytvořila svatební noviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to balím...jedeme pro prstýnky!!! :-)))
Odpovědět
Článek se načítá
maj: tak co mám říkat já, ještě jsme nikde ani nebyly se kouknout na prstýnky, ale je to jediná naše největší starost, ale říkáme si že by to snad do měsíce mělo být hotové.. ... holky jak dlouho vám trvalo udělání prstýnků????
Odpovědět
Profilova fotka
sluni - 6.3. jsme se byli domlouvat se zlatníkem, 25.3. jsme měli zkoušku velikosti prstýnků a 28.3. jsme si je šli vyzvednout i x-) Byla to rychlovka
Odpovědět
Profilova fotka
83 Rybka 84 :-D A rovnou i na pondělí: 82 Rybka 83 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
marrei: tak to byla fakt rychlovka, takže ještě nemusím vyšilovat, ale mám v plánu se jít kouknout na prstýnky tento týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, najděte 10 rozdílů: Moje oznamko: http://www.beremese.cz/album/view.php... A oznamko Puik: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - :-D :-D :-D To víš, hezká šablona :-D :-D :-D Hlavně, jestli nemáte společné známé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sluní: my je byli objednat minulý týden v sobotu (29.3.) a řekli nám 2-3 týdny ;-) Tak už se na ně těším. Chodím se na ně dívat, abych nezapomněla jak vypadají :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - mrkni: http://www.beremese.cz/forum/show.php... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S*U*P*R - však to bylo fakt nefér, nejen proti mě, ale hlavně proti Barbarkaaa která se s tím piplala..... Koukala jsem, že ta hrůza už z alba zmizela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: škoda, že jsem to nestihla než to dala z alba, to tvoje oznamko nějak zprznila???
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - no prachsprostě si tam přepsala vše své.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Stáhla ho z mýho alba, vymazala původní text (přičemž musela okousat ty dekory-krucánky, protože náš text chvilkama do těch krucánků zasahuje), ty stíny na fotce překryla svojí fotkou s nastávajícím - podotýkám že rozmazanou, okousanou a hlavně barevnou, což se do tohoto oznamka absolutně nehodí.... No a místo pozvánek ke stolu ukousla kus toho oznámení a dala tam reklamu na jakejsi hotel - asi nemá na to, aby zaplatila hostům ubytování... Fakt mě to naštvalo. Nejdřív jsem jí napsala slušnej dopis, že je to neetický a že mě to překvapilo - z její odpovědi vyplynulo, že jí to je úplně jedno... to už mě fakt naštvala.... Ale věděla jsem, že autorka toho oznamka Barbarkaaa se s ní párat nebude :-) Už jedné holčině se to oznámení líbilo, tak mi napsala do IP a normálně jsme se domluvily, pokud vím, Barbarkaaa už pro ni něco tvoří... - to byl kapku jinej přístup než od Puik :-) Uff, to jsem se rozepsala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - přesně! Vše je o domluvě! Já mám moje oznamko taky přesnou kopií jedné nevěsty odsud, ale první, koho jsem se ptala byla ona. A dokonce mi i poslala originál jpg obrázek a moc mi tím pomohla. Tohle se prostě nedělá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme naštěstí takový obyč, který se líbí asi jen nám a navíc jsem dala do alba takovou rozmazanější fotku, takže by si to asi nikdo nezkopíroval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - máte ho obyč možná, ale mně se líbí určitě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: ty jsi zlatíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale sim Tě :-. :-D :-D :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
81 :-) Rybka 82 8-) Krásné ráno!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?