Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám prosbu, potřebovala bych ty fotky zmenšit...nevíte jak? Už se s tím peru půl hoďky a pořád nevím jak na to! Bohužel v práci nemáme žádný program na to...
Odpovědět
zmenšiš je v nějakém Photofun pokud máš ten prográmek, nebo ve photoshopu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já zmenšuju v Microsoft Photo Manager - vložíš fotku, nahoře "Obrázek" - "komprese obrázků" - vpravo dáš třeba "Dokument" a uložíš. Tak šup šup, ať už tam jsou.... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: myslíš, že bych Ti je mohla poslat mailem,že by jsi mi je zmenšila...mě to fakt nejde! Zmenším to, ale nejde mi to uložit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, pošli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.reifova@centrum.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tak už..měly by to být čtyři maily... Mockrát děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím nic nedošlo.... jak jsou ty maily velký??
Odpovědět
Profilova fotka
Něco málo přes dvě mega jeden.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, už to mám, posílám zpět. Všechny dohromady teď mají 3,1 mega ;-) Tak snad to půjde vložit v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi zlatíčko! Mockrát děkuju...tak už se můžete pokochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty korzetový jsou úplně nej nej nej ;-) Moc ti sluší, jsou fakt nádherný x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei: Děkuju! Už jsem tam připsala i komentáře !!! Ještě jednou děkuju za pomoc!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ále, není za co... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-tak šatky jsou bomba !!! Moc ti sluší a dělají ti opravdu hezkou postavu !!! Štíhlý pas a krásné poprsí ;-) Dobrá volba ! :-) Gratuluji !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno holky, dneska tu máme v práci trochu zmatek,tak snad stihnu dočíst včerejšek... Jinak včera jsem byla na nehtíkách,tak je zkusím dneska vyfotit... skoromuže mám zase pryč na celý týden,tak snad zase něco zvládnu udělat. Proběhla zkouška snubáčků,super,skvělý ;-) Ten můj je z něho tak nadšený,že si ho nafotil snad milionkrát a pak svůj snubák,samozřejmě jen svůj,ukazoval lidem na potkání :-D Netušila jsem,že z toho bude víc vedle než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: děkuju! :-) Jsem ráda, že se šatky líbí tak jako mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky !!! Nějak nám to tu vázne.. kde jste kdo? Za kolik to dnes máme?! Silííííííííííííííííííí ... :-) Ale tiply bych to tak na 88 ???? Rybka 89 ???? =-) kat-a kde máš prstýnky?! Já je chci vidět !!!
Odpovědět
Profilova fotka
87 Rybka 88 8-) Jsem tu včera nebyla a hned je tu binec a nedocházka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jé, ještě že jsi mě opravila... to já si jen tak typla... :-D Když tu nejsi ty, tak si tu děláme pěkný bordel !! :-D Už budeme ale poslušné !!! ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - v pořádku :-D :-D :-D V pondělí mi zase nabořili auto, se už na to .... ]-( http://leteckaposta.cz/261144073
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Haloooo, jááá, tady jsem... Kat: já chci taky vidět snubáčky! My byli v pátek tak zkoušet prstýnky, mě byl malej a Davidovi velkej, tak nám je budou předělávat. Ale jsou nádherný!!! :-) Sil: jejda...chudák autí a chudák Sil :-( co dělal, že Ti to takhle zbořil :-( Včera jsem byla na svadbě kamarádce, tak jsem dneska jak přejetá parním válcem. Přijdu domu, vyžehlím povlečení, převlíknu a rovnou se do něj zachumlám a chrrrrr pšššš, chrrrr pšššš...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jel jak magor. Bylo to na rovince, já jela pohoda klídek a vidím, že auto přede mnou brzdí a chvíli na to už vidím couvačky, že se chce otočit, tak jsem zvolnila a zastavila. A jen jsem koukala do zpětného zrcátka, jak se tam řítí ten Rapid (dle mého stovkou) a už lítal po vozovce, tak jsem zkusila popojet kousek víc ke kraji a doufala jsem, že to v levém pruhu zvládne... ale bohužel jelo naproti auto... takže to strhnul na mě ]-( K.k.t! A navíc si neplatil povinné ručení..... Jsem myslela, že ho Honzík vykostí, když tam za mnou přijel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: Bílej rapid...to má kamarádka (nebyl z Kosořic ?)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no je tam na jedné fotce vidět i SPZ. Řídil to nějakej Sýkora, 25 let. =-)
Odpovědět
myisiska: gratuluji k miminku!!! No jinak holky, já jsem dělala předběžný rozpočet na svatbu a je to tak 60-70tis. a budeme mít tak 30 osob +-2!!! My už máme oznámení doma, jukněte se do alba :-) rodičům už jsme dali, nevydržely jsme to jinak zbytek rozdáme až na začátku května!!! My máme oslavu v jednom penzionu, takže se nemusím starat ještě o výzdobu stolu apod. jinak nás ten salonek bude stát 1000,- a ještě jeden 1000,- na výzdobu stolu apod. takže myslím že super cena, jen si musím zařídit nějaké ikebany na stůl ale to jestě nevím.... jinak jmenovky mi dělala kamarádka a zalisovala mi to folie... Co se týče pečení tak u cukrářky si necháme udělat jen drobné a svatební dort a koláčky mi bude péct maminka a nějaké ty řezy zase známá!!! Jo a teď jsem volala na hudbu, ale pán už má obsazeno, tak jsem se rozhodli že budeme pouštět CD jen někoho sehnat kdo se o to bude starat!!! Naše rodina si i ráda zaspívá tak asi bideme poštět nějaké české jako Dobeš, Nohavica a tak, tchán určitě vezme i kytaru, no hlavně aby nebyla nuda!!! Dovolenou jsme nějak zatím neřešily jak už finančně, protože nás letos čeká přestavba bytu a za druhé máme doma zvířátka, tak pes není problém ho pohlídají naši ale máme fretku a tu jen tak každý hlídat nechce!!! My prstýnky ještě vůůůbec nemáme, mám problém, jsem nemocná a přibírám po práškách(teď už naštěstí ne, ale nejde to dolů) a nemůžu dát dolů svoje prstýnky, tak je budeme muset asi cvaknout :-( i zásnubní :-( a snubní prostě budou větší, ale už to budu muset řešit aby to nebylo na poslední chvíli!!!
Odpovědět
Profilova fotka
priori-už tě vidím !!!! :-) Tak to je super, že už budete mít taky snubáčky. sili-no to je děs !!! Fakt sila. Nejhorší na tom je ta nezaplacená pojistka, co si na takovém člověku vemeš?! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sil & Prio - krásné šaty. Myi - gratuluju k miminku. Sil - tyhle starosti jsou na pendrek. Ještě, že se Ti nic nestalo. Ležím doma se střevní chřipkou, fakt bezva. Od pátku jsem téměř nic nesnědla ]-( To budu vypadat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko-teda, to je román ... dlouho jsi tu nebyla, tak musíš sdělit zážitky. No já ten rozpočet raději ani nepočítám, už teď jsme na nějakých skoro 30 000 Kč, a to ještě nic nemáme. Jen na zálohách a maličkostech jsme poskládali tuto částku a protože nás bude něco kolem 55 lidí, tak si myslím, že ta částka půjde neřízenou střelou ještě nahoru... :-. rybka-teď ta střevní chřipka ale řádí, kolega z práce byl od pondělka doma, pořád jen zvracel a jak on sám říkal "čural prdelů" :-D ale vím, že to je strašně nepříjemné a taky říkal, že shubl za ty 2 dny snad 3 kg...že to cítí na ryflích... Tak snad nebudeš moc trpět a rychle se uzdrav !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Těpic holky :-) TAk že: Myi - opatruj se, užívej si to těhotenství a hlavně si nečti moc často ten mail ode mě ohledně těch 9 měsíců těhotenství :-D Prstýnky budeme mít hotový tento týden. Já jsem si svůj zkoušela,ale nějak se mi zdály ty kamínky veliké,tak mi je budou zmenšovat a budu jich tam mít víc :-D Fotečku,podle kterých jsme je nechali udělat,mám v albíčku... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?