Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda ženský...kde jste kdo!!!??? tady je poslední dobou pěkně mrtvo!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já sem vždy načuhuju a nikde nikdo |-| :-( Nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano...novinky: MÁME PRSTÝNKY!!! :-) Holky jsem na vážkách...potřebuju radu. Musím obléknout družičky. Jsou dvě možnosti. Buď šaty koupím na Ebay za cca 1000,-- kč jedny nebo si je půjčím za cca 600 Kč jedny. Já bych je klidně i koupila, ale mám strach, že je pak neprodám :-( nebo myslíte, že jo? Budu potřebovat troje šaty. Výhoda těch z Ebay je, že by byli všechny stejný! Já fakt nevím... Včera u nás byla Davidova kamarádka, která toho času bydlí v Dubaji a pořád nás lanaří ať tam jedeme na svatební cestu. No je to krásná nabídka, což o to...byt má vlastní (takže ubytko zadarmiko). Bydlí sice se třema spolubydlícíma, ale ty se tam prý moc nezdržujou. Je to velkej byt, měli bychom vlastní pokoj a společnou kuchyň a obývák. Letenka cca 13 tis. + penízky tam, vyjde to uplně na stejné peníze jako 2 týdny v Itálii ale je to jinej svět. Nabídla nám, že bychom si jeli zajezdit na jeepech v poušti, zalyžovat v tom jejich hotelu, obrovskej aqupark, nádherný moře, bílej písek :-) Co myslíte? A další otázka: budete dělat rozlučku a když tak kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - tak popořadě: 1. družičky - vzala bych ebay. Nemusíš řešit, kdyby se šatky umazaly apod. a navíc jsou stejné. Půjčené vždy jen vrátíš a peníze Ti nikdo nedá (max. zaplatíš ještě za poškození), ale tady máš velkou šanci je prodat (třeba do salonu) a získat tím korunky zpět. 2. svatební cesta - jeď a neváhej! To jsou jen samá pozitiva! 3. rozlučka - budu dělat, počítám tak 14 dní před svatbou Ufff. Jo a gratulace k prstýnkům. Je někde foto? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jj, prstýnky jsou v albíčku, ještě jsem je nefotila v reálu, ale jsou uplně stejné :-) Rozlučka: já právě plánuju až týden před svatbou. Dřív to prostě nevyjde:-( Svatební cesta: Já si na jednu stranu taky říkám, že je to super nabídka, ALE... já vím, že když tam nepojedeme teď tak po svatbě se tam už nedostaneme vůbec :-( na druhou stranu mi trochu vadí, že budeme sdílet byt se dvě slečnama (letuškama), který jsou ale pořád vtrapu. Asi to moc řeším. A taky se bojím toho, že to není taková to klasický prázdninový středisko :-) na plážích skoro nikdo není, když nakupovat tak do nějákýho mega obrovskýho centra, je to poměrně mladý město (20let) takže žádná historie, kolem dokola jen poušť...ach jo :-( Družičky: já se taky pořád přikláním k těm z Ebay, ale mám strach, že je pak neprodám. Myslíš, že je reálný ty šatky třeba pak prodat do salonu? Už jsi o tom slyšela, že by to někdo tak udělal?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tu Dubaj brala všema deseti :-D Nás zase lanaří Michalův kámoš, kterej žije v Libanonu - jako svatební cestu jsem to ale odmítla, oni se dlouho neviděli, tak místo abychom se věnovali jen my 2 sobě tak by tam byl "někdo třetí". Jooo kdyby nám nechal ten svůj byt a jel pryč, to by bylo něco jinýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - někde jsem to slyšela, ale osobní zkušenost nemám (jako že by moje kamarádka a tak). Ale na bazaru se to tu určo prodat dá a za zeptání v salonu nic nedáš. Rozlučku týden dopředu bych se bála..... Marrei - Libanon x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: zrovna ta kamarádka co u nás včera byla má přítele z Lbanonu! :-) No toho já se taky bojím, ona nám ten byt nechá, ale ty dvě holky co tam s ní bydlí...tam budou. Druhá otázka je...jak často, protože obě jsou letušky a pořád někde vtrapu. No ještě se nad tím dneska zamyslíme a uvidíme :-) Sil: tak já je asi z toho Ebay objednám...jdu na to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :-) priori-no to ja lákavá nabídka svatební cesty. A přesně, jak píšeš, když tam nepojedete hned, tak už nikdy. Musíte spolu s přítelem hlavně pouvažovat, co od svatební cesty chcete a jestli aktivity, které nabízí Dubaj vám budou příjemné a odpočinete si?!Jinak, velká gratulace k prstýnkům, jdu mrknout na albíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Majky! Prio - jdi do toho! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili ahoj !!! Já na vás poslední dobou neměla čas a pořád byla v diskusi červen, tak promiňte mi to holčiny... :-( :-) priori-je to asi lepší objednat, vrátí se ti alespoň část vložených penízků !!! ;-) A prstýnky jsou krásné !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: budiž Ti odpuštěno, ale zároveň již více ne tolerováno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
priori-ano, jsem si toho vědoma, že mi dáváte poslední šanci a už se to nebude opakovat... :-D :-D a kde máme Kat?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: =-) =-) =-) kat tu nikde nevidí :-( Tak šatičky pro družičky jsou objednány!
Odpovědět
Profilova fotka
DĚVČÁTKA MOJE - srdečně vás všechny zdravím v těchto pozdních hodinách. Omlouvám se za svoji nepřítomnost,ale pracovní povinnosti jsou silnější než moje touha po BRMS. Mám nového báječného kolegu,který se vrátil po 5 letech z Anglie,znali jsme se už hoooodně dávno a ted spolu pracujeme. Tak že se snažím mu ulehčit vstup do nového zaměstnání a pomáhám mu s rozjezdem ;-) Prio: gratuluju k prstýnkům,taky jsem na ně koukala,ale chtěla jsem s kamínkama a podobný nakonec máme... svatební cestu bych volila taky někam,kde bychom byli jen my dva a svět ;-) Co se týká rozlučky,tak já ji budu mít tak 3 neděle před svatbou.. Holky něco na mě chystaj,tak jsem na to zvědavá... Jinak družičku budu mít jen jednu a šaty jsem ji koupila v Quelle,mám je v labíčku,pak je zkusím prodat v salonu... Tento týden vyřeším květiny. Půjdu si dát nechat udělat rozpočet. Uvidíme.... Jsem na to zvědavá. Prstýnky už máme oba... do albíčka dodám doufám o víkendu... fakt nestíhám dřív :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, za kolik to dneska máme? 80? a Rybka 81??? :-) Sili, zkotroluj to já se strašně sekám... :-) Kat-nic se neděje, jsem ráda, že jsi aspoň o sobě dala vědět. Až budeš mít chviličku, tak se na tebe moc těším a myslím, že nebudu sama. Tak se zatím drž v práci, ať nad tebou nezvítězí, chce to i trochu relaxu na BRMS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Choj kočenky moje ;-) Majky - coooo??? Vosumdesát????? Si děláš pr...!!!!!!!!!! :-o :-o :-o Dala jsem do albíčka náš polštářek pod prstýnky a moje botky, tak mrkněte... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás při čtvrtku. Dneska a zítra jsem slaměná vdova :-( ale docela se těším, pustím se do věcí, které mi tam už měsíce leží , např. žehlení ]-( Majky: 80 ???? :-. Strašně to utíká! Holčiny, jdu zase na radu. Příští neděli máme s Davídkem 5 leté vyročí. Moc bych chtěla něco vymyslet, ale nedaří se...nemáte nějakej nápad na dárek nebo zážitek ??? Marrei: jdu mrknour na prstýnky, botky a polštářek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zase se po delsi dobe hlasim marrei: ty botky jsou uzasne!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ooo Myi děkuji, co mimi, nezlobí?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: porad zlobi. Hlavne po ranu. Ma nejlepsi kamaradka je ted zachodova misa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrrei: botky nádherný!!! Taky jsem na ně koukala :-) Polštářek krásnej, jemnej...moc se mi líbí! A prstýnky taky moc pěkný :-) Jsi šikulka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ten polštářek je nádherný !!! ;-) Botičky suprový taky !!! Fakt moc krásné !!! priori-a co nějaký společný víkend, někde v nějakém penzionku, nebo tak něco?! myi-to jsi mě pobavila s tvou "nejlepší kámoškou" !!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jo, to vtipny je. Lada chudak musi vstavat driv nez ja, aby mohl aspon v klidu jit na WC bez toho, abych na neho bouchala, kdy uz konecne vyleze.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Myi, ber to pozitivně. Až ty budeš toho svýho broučka chovat, tak zas budeme blít my :-D :-D Teda doufám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: pry to jde i bez toho bliti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, založíš albíčko na Koníkovi? ;-) Já už bych si ho taky založila, ale nechci nic zakřiknout... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ja ted nemam cas ani aktualizovat albicko tady. Jestli budu na neschopence, tak mozna jo, ale ted rozhodne nemam kdy
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím o radu: jak budete dělat to loučení se svobodou, platíte všem všechno?? Já budu mít cca 10 lidí, každej útrata tak min. 500,-.... to už je dost, když to vynásobíte deseti :-| Nebo každej za svý??
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no já to budu dělat na chatičce, takže to jsou trochu menší náklady (počítám, tak do dvou tisíc při 8 lidech). Možná bych udělala to, že zaplatíš jídlo a pití si platí každej sám...nebo opačně, záleží na tom jestli kamarádky víc jedí nebo pijí :-))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?