Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to jsem si včera ještě barvila vlasy a tentokrát se mi to obzvláště nepovedlo, takže mám pěkně skvrnitý čelo. Takže jestli se to do zítřka nevymyje, tak ze mě zítra kadeřnice s vizážistkou padnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - já myslím, že se od času střední maluji tak nějak, co se intenzity týče, asi stejně.. jen jsem změnila techniku a místu tužky spíš používám oční stíny a přibývajícími léty i make-up, líčka, tužku na obočí atd :-D je fakt, že jsem blonýnka a bez nalíčení nemám prakticky žádné řasy a s obočím je to podobné.. tak už se těším na kosmetiku..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka @mrazulka Tak to já obočí a řasy nemám taky (protože jsem právě původně blondýna), teď už bych tipla, že budu mít vlastní vlasy něco mezi "pochcanou slámou" a světle hnědou. Ale toho obarvení od kosmetičky se trochu bojím, abych nedopadla jak ptjj. Takže si je poctivě každý den maluju.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - jo, o trápení ptjj jsem taky četla :-( ale já jsem si barvila řasy a obočí několit let a nikdy jsem s tím problém neměla, a to ani s vymýváním.. stačilo odličovací mlíko, když se mi to zdálo trošku tmavší.. moje paní kosmetička je strašně šikovná, když byla na mateřské, tak jsem chodila k její dceři a ta byla taky super.. nikdy jsem právě s tím, že by mi to nedošlo dolů nebo že by ze mě udělaly marfušu, neměla problém.. používaly na mě světle hnědou barvu.. takže pokud máš šikovnou kosmetičku, tak bych se vůbec nebála.. teď taky poctivě každý den maluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já u kosmetičky vlastně nikdy nebyla, takže nemám zkušenost a teď před svatbou to radši riskovat nebudu. Potom si možná v Praze nějakou najdu, uvidíme. Přeci jenom stárnu a už to není ono, chtělo by to nějaké odborné ošetření.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka já jsem přemýšlela že bych si na svatbu nechala řasy prodloužit a zhustit..dělá to jedna známá,tak by to nebylo ani tak drahý a oči bych měla jako mrkací panenka:) taky si myslim,že stačí mít zvýrazněný řasy a efekt to udělá veliký:) @mihaji ty si byla blondýna, téééda:) no mě to dřív i bavilo se malovat,ted to beru jen jako takovou nutnost ale používám jen make up,řasenku a lesk..když jdemem někam a namaluju si i stíny tak si připadám už divně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii S tím prodlužováním řas opatrně. Kolegyně v práci si to nechala udělat a má nejspíš hodně citlivé oči. Hrozně jí to napuchlo a řasy musely dolů. A ještě snad týden chodila jak angorák, tak nevím, jeslti to před svatbou riskovat. Já si nechám řasy určitě nalepit. A efekt to opravdu je, to máš pravdu. No jo, bohužel byla :-D Já mám právě jinak strašně nevýrazný obličej, nenamalovaná vypadám děsně, takže pro mě je ten make-up nutností. Ještě s mojí objemnou postavou, ať aspoň ten ksicht k něčemu vypadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha,tak to jsem ještě neslyšela..tak to se musim ještě poradit..nerada bych vypadala jak angorák :-D no nějak si tě nedokážu představit jako blondýnu,ta hnědá ktobě prostě hezky jde..já mám svoje vlasy světle hnědý a na hlavě jsem toho měla už mraky..jednu dobu jsem nosila hodně bordó odstíny,fialovou pak zase hodně světlých melírů a ted jsem jen hnědovlasá:) ale pořád jsem nenatrefila na pěknej odstín u kterýho bych zůstala..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já jsem jako tmavovláska taky spokojenější a barvy střídám podle nálady, buď tmavě hnědou, nebo nějakou do červena či fialova a když se mi chce ke kadeřnici, tak melír. Po svatbě si zajdu na nějaké ostříhání, už to potřebuje, ale chtěla to nechat na svatbu aspoň maličko růst, tak uvidím, jakou hodím pak barvu.
Odpovědět
Profilova fotka
tady to tedy jede, rozpoutala jsem koukám diskusi o kosmetice :-)) jinak tedy průběžné info je takové, že to za celý týden nepustilo, odličovačem, olejíčkem ani ničím jiným, takže budu muset doufat, že to Jana na focení dokáže nějak zamaskovat :-) není to už ale tak strašně tmavé, takže při troše dobré vůle by se to dalo i skousnout.......naštěstí mám ve vlasech odrosty podobné barvy, takže to nepůsobí tak hrozně násilně jinak já jsem celý život blondýna, jen je to taková ta barva ala "pochcaná sláma", takže to občas prosvětluji melírem a tak..........loni jsem zaexperimentovala a šla úplně do tmavé, nějaký mahagon to byl, myslím, ale vypadala jsem v tom mnohem starší a měla jsem takové tvrdší rysy, no prostě se mi to nelíbilo, tak jsem zase zpátky na svém
Odpovědět
Profilova fotka
máme tu kosmetické okénko:) holky budete nebo chodíte před svatbou na solárko? jsem docela světlá a chtěla bych trošku vypadat..tak právě nevím..
Odpovědět
ahoj holky, teda kosmetika, to je pro mě jiný svět.. @janullii Se solárkem taky nějak nevím. o opálení ani nestojím, ale prý je to dobré na vyléčení pleti na zádech a to bych teda potřebovala jako sůl.. Zase na druhé straně, vždycky je to riskantní.
Odpovědět
Článek se načítá
Ale včera jsem si pořídila svůj první značkový parfém, tak mám radost :-) A už jsem neodolala a ráno vyzkoušela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já jsem taky bílá, ale na solárko nechodím a ani nepůjdu před svatbou. Mívám alergii na slunce, vždycky se pěkně osypu, takže se bojím, že by to se solárkem dopadle stejně. Navíc mám hodně znamének, tak to nemám se sluněním ani přehánět a bála bych se. Ale pokud nemáš žádné podobné problémy, proč ne. Akorát bych nechodila těsně před svatbou, abys pak nebyla třeba zarudlá. Já mám bohužel smůlu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek A jakýpak to je?
Odpovědět
@mihaji Si Lolita. Vypadá to, že bude pěkně držet celý den. A chlapovi se naštěstí líbí, uf!
Odpovědět
@mihaji Já si myslím, že nějaké větší změny se ani na svatbu nehodí, aby ten chudák chlap poznal, koho si bere
Odpovědět
Profilova fotka
Já o solárku přemýšlím, ale vzhledem k tomu, že po opalování vypadám vždycky jak vařený rak a pak to vybledne, žádný hnědý mezistupeň se nekoná, tak to asi nemá valný smysl. Slečny v salonu mi tedy říkaly, že se do bílých šatů mám opálit, ale asi není jak, takže to asi nechám, jak to je než riskovat nějaký další průšvih, úplně mi stačí to obočí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát budem na svatbě s přítelem vypadat jak Štaflík a Špagetka, on je zas naopak od přírody hodně snědý typ s tmavými vlasy. Ale líbí se mu holky se světlou pletí, tak to neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to bude právě pěkný kontrast. On bude takový jižanský snědý typ a ty něžná kráska ;-) . My budeme spíš jak dvě prasátka, jedno bílé a druhé černé :DDD
Odpovědět
@ptjj Jasně, nedělej ze sebe něco, co nejsi :-) Jako o jeden odstín bych se i opálila, ale má to cenu riskovat..? Představa že mě v šatech všechno svědí, brrr!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jaká prasátka? vždyť ty tvé fotky byly úžasné
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já právě se solárkem problém nemám..spíš se bojim normálního sluníčka..nerada bych se někde přopekla v tílku a na svatbě měla třeba ramínka,to bych asi nepřežila..
Odpovědět
@janullii Máš pravdu, já se teď o víkendu mazala na výlet třicítkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No tak jsme oba takoví pořádně vypasení :-D
Odpovědět
@mihaji Prosímtě, vypasenost teda vypadá jinak!
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Je vidět, že jsi nás neviděla :-D . Dobré fotky člověku lichotí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji hlavně že se máte rádi a když vám to ani jednomu nějak zásadně nevadí, tak je to ok......nejste přece obézní, aby vám to ubližovalo zdravotně.....mně to hodně vadilo, měla jsem sebevědomí někde v kýblu, tak jsem se pustila do hubnutí a naštěstí se zadařilo, ale jestli jste takhle šťastní, vůbec to neřeš
Odpovědět
@mihaji Koukám na Tvé fotky v šatech a ty nijak profi nejsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Rádi se máme, to jo. Obézní lehce jsme, Honza to neřeší, já se snažím střídavě hubnout, ale bojuju s tím celý život. Sebevědomí jsem ale trochu získala právě díky Honzovi. Teď mám nějaké problémy s koleny, takže je docela problematický ten pohyb, takže chodím jen plavat a až se dám zase trochu dokupy, tak se do toho opřu zase víc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?