Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 moje tchýně si nechala prodloužit řasy, dali jsme jí to jako dárek k narozeninám, a vypadá to moc hezky, netušila jsem, že na to může být alergie emoticon hm.. já teda o tom neuvažuji, odrazuje mě to, že se to musí chodit doplňovat, na to fakt nemám čas emoticon jinak já jsem teda blondýna emoticon vlasy mám promelírované, páč moje přírodní barva je taková šedivá blond emoticon já právě taky na svatbě nechci vypadat jinak než obvykle.. solárko, ani žádné jiné opalování nehrozí, vzhledem k tomu, že jsem měla to špatné znaménko.. musím se mazat 50 faktorem..
13. kvě 2011 ve 13:02  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @beruskaas - tak kolonu teda vůbec neřeším.. je mi to úplně jedno emoticon prostě já jedu poslední a zbytek ať si jede, jak chce emoticon jinak harmonogram dne vylepím na naše dveře a další dostanou svědci, kdyby se jich někdo ptal, ale přemýšlím, že jim to všem pošlu do mailu.. budu dělat i mailing pro přespolní ohledně ubytování, tak udělám ještě jeden ohledně organizace.. a finito emoticon
13. kvě 2011 ve 13:04  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
 @netacek no, víš, já si je chtěla uděla předem, i jsem začala, ale já prostě pořád nechápu, jak se tam pak přidělá ta myrta emoticon už mi to tady vysvětlovalo dost lidí, a já to pořád nechápu (ale jinak nejsem tak natvrdlá emoticon)...je mi jasný, že je to prkotina, jinak jsem myslím i celkem zručná, ale tohle pořád nemůžu pobrat emoticon
tak jsem vymyslela že to do tý myšličky rovnou zavážu - budu jich mít jen 30, tak to je pohoda, žádný šitý, jen mašličku uvázanou...
13. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
netacek
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
netacek
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 5 přátel.
 No to jsme natvrdlé obě, já bych ji přišívala napodruhé už k hotové mašličce. ale nejspíš ji nebudu mít vůbec, nechám jen mašličku-je dost velká.. Tak když to budeš uvazovat, tak to půjde lehce, máš pravdu
13. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
 @scvrcek nad tím přemýšlím už nějakou dobu, jak se tam ta myrta vlastně připne, ale zvládli jsme to na ségry svatbě a dělala jsem to já, tak teď si snad taky vzpomenem, jak se to dělá........nechávám to až na místě emoticon
13. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 myrta u nás nebude, budou jen mašličky.. emoticon
13. kvě 2011 ve 14:03  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
 No tak koukam holky, ze jste rozpoutaly vasnivou diskuzi o kosmetice a opalovani emoticon ja byla na kosmetice v poslednich trech mesicich 3 krat a moje plet vypada hur nez pred tim emoticon nejak mi to asi kosmeticka rozbourila,,, takze na to ted kaslu ar se mi to do svatby zase srovna emoticon
jinak ohledne opalovani, ja uz jsem cokalada emoticon opaluju se hodne dobre a to na normalnim slunicku... musim ted ale zbrzdit, nechci byt na svatbe uplne opalena, moc to pak kontrastuje se satama a nechci, aby to bylo jako pest na oko a hlavne aby si vsichni rikali ze jsem chodila do solarka jako diva emoticon i kdyz tam nechodim emoticon
13. kvě 2011 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
netacek
fotoportrét
fotoportrét
netacek
 @mrazulka tak to jsem ráda, že nejsem sama kdo na to kašle. pokud to teda moje maminka nezhatí, ona prostě potřebuje vše mít jako ostatní...
13. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
netacek
fotoportrét
fotoportrét
netacek
 ještě taková vzpomínka na svatbu mého bráchy. Největší problém při dopoledních přípravách byl, že skoro všichni chlapi přišli s neuvázanou kravatou a doufali, že se tam někdo schopný najde.. Nikdo to neuměl, jen já trošičku, takže jsem si to značně procvičila. Naštěstí bylo dost času a já si zrovna vzpomněla jak se to váže. Doporučuji tedy pověřit nějakou kamarádku, ať natrénuje předem emoticon Já si pro ten případ našla i obrázkový návod a někde to doma vylepím
13. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @betka20 - já se taky opaluji velice dobře a strašně ráda! vždycky jsem byla jako čokoláda, bohužel teď už mám útrum emoticon

@netacek - můj muž umí, tak je to v pohodě emoticon naštěstí na naší svatbě bude spousta kravaťáků emoticon to víš, že na to prdím.. nepříjde mi to důležité.. emoticon
13. kvě 2011 ve 14:33  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
 @mrazulka no to je blby, ale zdravi je nejdulezitejsi, takze byt jako cokolada neni potreba emoticon
13. kvě 2011 v 16:17  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
Registrovala se 1. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků. Má 66 přátel. Praha , Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
Registrovala se 1. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků. Má 66 přátel. Praha , Region Praha.
 Ahoj holky, tak jsem zase v Novém Městě zařídit pár posledních věcí¨a je to docela psycho. Včera zase začal tatík stresovat, v čemž ho pěkně podporuje jeho přítelkyně. Nejdřív začal, že bude muset vymalovat kuchyň, což jsem se mu snažila vymluvit, protože k nim přijdeme akorát my a moje svědkyně a maximálně HOnzovi rodiče a všem je to opravdu fuk. Neumím si představit, že by jim někdo z nich prolízal barák a hledal, kde mají jakej flek. Pak na mě vybafli, kdo nám to bude organizovat, tak jsem jim říkala, co by měl kdo organizovat, že nás je pár a že si všechno řeknem. A lidi co přijdou večer vědí, že to je od 18 hodin a to jim stačí. Akorát jim pošlu info mailem, že tam můžou i přespat, když budou chtít. Tak jsem nakonec podlehla a abych měla klid, řekla, že to bude organizovat svědkyně, i když moc není co. Všem pošlu info včetně hrubého harmonogramu, mapek a všeho před svatbou a bude. Večer ještě stropila scénu tátova přítelkyně, protože chce pořád o táty odejít (už asi 10 let), takže je nutno to brát s rezervou a jestli teda tu její půlku baráku koupíme nebo co, no scéna jak kráva, měla jsem fakt dost. Pak přijdu domů k mámě, tý je zase chudince špatně a zvrací a babička z toho hysterčí, takže jí moc pomáhá.
Ještě jsem včera zjistila, že CD s hudbou, které jsem vypálila nejde na normálním přehrávači přehrát, takže to musím doma ještě nějak předělat a vypálit znovu. Snad už to půjde. A tátovi to pak poslat poštou, aby to mohl odnést na zámek.
Ale aby nebylo vše jen negativní......restaurace je domluvená, nic není problém a i cenově to myslím vychází dost příznivě. A když bude pěkně, tak nám udělají sezení venku emoticon. Taky mám po zkoušce účesu a jsem spokojená. Kadeřnice je navíc strašně milá mladá slečna, takže jsme se i nasmály a bylo to fajn. Odpoledne mě ještě čeká vizážistka, tak jsem zvědavá.

Pěknou sobotu všem a promiňte, že jsem si tu tak vylila duši, mám dost.
14. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
 @mihaji neboj urcite se nikdo nezlobi, ze nam pises o svych problemech... je to pochopitelne. Hele nelam si hlavu, mate to urcite skvele zarizene a kazdemu je do toho prd jak to bude emoticon ja si taky porad rikam, ze je to proste nase svatba a ostatnim at se to libi, nebo at radeji mlcej emoticon Je super ze se ti libil uces... to je dulezite a s ostatnim nebo spise s ostatnima se nelam hlavu emoticon a drzim palce mamce at je ji lepe..

Ja mam nervy na pochodu dneska jsem normalne od rana bulela jak mala, Honza nevedel co se mnou emoticon rikala jsem ze nic nevyjde, ze se neco pokazi, ze jeho to nezajima (i kdyz zajima emoticon ) no proste scena hadr emoticon
14. kvě 2011 ve 13:33  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @betka20 A nemáš to náhodou třeba dostat? Mně takhle taky vždycky strašně lítají hormony a pak mě chytne nějakej "záchvat". Jinak myslím, že to je vcelku normální. To bude v pohodě, neboj emoticon
14. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
netacek
fotoportrét
fotoportrét
netacek
 @mihaji No vidím, že jsi měla náročný den.. Rozumím ti, někteří lidi mi taky občas připadají, že si myslí, že je to jejich svatba. Ale tak hustý to teda nemám. Důležité je, že se jimi nenecháš zviklat, nejlíp jedním uchem dovnitř a druhým ven. I když třeba v případě mojí mámy volím spíš menší ústupky, jinak by se zbláznila.

Dnes mám v plánu dávat do pořádku byt já, u nás se totiž budou scházet úplně všichni. Ne že bych byla nějak pořádkumilovná, ale máme dva psy.. Takže vyčistit fleky nakobercích, natřít zeď u které žerou omyvatelnou barvou, no mooožná i vyperu záclony. A jinak normální důkladnější úklid.
15. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
 @mihaji no to sice mam, ale takhle normalne nevysiluju emoticon ale tak proste pred svatbou je to asi normalni,,, asi mi lita tlak emoticon
15. kvě 2011 v 17:07  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antana123 (33 r.)
1
Registrovala se 18. dubna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 316 příspěvků a 1 album. Má 153 přátel. Nejdek, Region Karlovy Vary.
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
antana123 (33 r.)
1
Registrovala se 18. dubna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 316 příspěvků a 1 album. Má 153 přátel. Nejdek, Region Karlovy Vary.
    Region Zlín
 Ahoj holky jak se tady máte a co nového???už se nám to blíží v pátek jsme byli pro prstýnky konečně
ted nemám moc času sem chodit mám toho moc s malým
jinak ted mám poslední 2týdny klidu a pak už jen zařizování první svíca a pak svatba
přeju pěkný zbytek neděle
15. kvě 2011 ve 20:08  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 Ahojky,jen přidám taky něco o diskuzi o solárku.Já jsem bez solárka jako bez těla.Chodím celkem pravidelně doplňovat pigment....Pracovala jsem 8 let v solárku a nedokážu si představit,že bych přestala emoticon Nějak to nehrotím,chodím jednou týdně na úplnou klasiku,žádný turbo a stačí mi to.Na svatbu bych chtěla být určitě opálenější,ani bych si nedovedla představit,že bych byla běloba.Doplňuji to ještě samoopalovacímy krémy....Ale pokud se nechcete opalovat ze zdravotního hlediska,plně chápu,znaménka to určitě zvětšuje.Já mám na těle vitiligo - ztráta pigmentu,objevilo se mi to ještě před solárkem podotýkám,ale stejně jsem to přestala řešit a pořád se opaluji dál.....Přijde mi,že když jsem opálnější,že to nejde tak vidět.
15. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
 no ja od te doby co jsem pracovala s lidmi s rakovinou bych to rozhodne v solarku nepokousela emoticon myslim ze slunicko dva mesice v roce uplne staci a kuze si ma pak odpocinout... ale kazdeho vec jak to dela emoticon tohle je muj nazor emoticon
16. kvě 2011 v 07:07  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 Dobré ránoemoticon
Tak a je zase po víkendu..bylo hezky tak jsem dala do pucu auto a asi jak není zvyklé na mytí a tak,tak mi začalo zlobit,takže ke všemu tomu stresu co teď mám tak musim ještě zařizovat servis:(

@mihaji účes se mi moc líbíemoticon jak si byla spokojena?? a co líčení??
stou rodinou je to někdy těžký..u nás to zase nikdo neřeší a možná že je to lepší než kdyby nám do toho někdo mluvil..už mi stačí že nám mektaj pořád do baráku..

No inakod prodloužených řas jsem upustila,trochu za to můžete vyemoticon ale taky bych nerada abych třeba byla opuchlá nebo tak..ale kamínky si nařasy dát nechám,to se mi líbí a snad ztoho nic být nemůže..
16. kvě 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 Dobré ránko emoticon

@janullii Aby toho nebylo málo, tak se vždycky něco přidá, viď? Tak snad budete mít autí brzy v pořádku.
S účesem jsem taky spokojená, byl to tedy jen takový polotovar, na svatbu se to doladí. Hlavně jsme zkoušely, jestli ty vlnky vydrží a úplně v pohodě. Měla jsem to tedy zlakovaný jak blázen, ale to jinak nejde emoticon .
Líčení mám v albu taky, akorát to je focené ve špatném světle a s bleskem, takže to vypadá maličko jinak. Taky jsem spokojená, ve svatební den přibudou umělé řasy a možná ještě trošku na přání ženicha přidáme na intenzitě, ale uvidíme.
Kadeřnice i vizážistka jsou moc fajn ženské, takže se s nimi i těším na další setkání, myslím, že to bude fajn začátek svatebního dne.
Nám do svatby do nedávna taky moc nekecali, spíš nějaké občasné výlevy ze strany táty, vždyť víš. Ale jak se svatba blíží, nějak přitvrzují. Co mě uklidňuje, že teď do Nováče pojedem až na svatbu. Tak doufám, že po telefonu moc šílet nebudou. A hlavně doufám, že mě nebudou stresovat před svatbou.
Pokud bys ty prodloužené řasy na svatbu chtěla, tak to být tebou klidně vyzkouším teď, abys věděla, jestli je to OK, do svatby je ještě daleko, takže bys i v pohodě splaskla emoticon .
16. kvě 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antana123 (33 r.)
1
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
antana123 (33 r.)
1
    Region Zlín
 Přeju dobré ránko emoticon
nám do svatby moc nekecají jen sem tam něco a to se dá stejně si to uděláme po svém emoticon
16. kvě 2011 v 07:30  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 @mihajiděkuju,snad to nebude nic vážného.. tak to je fajn že jsi spokojená jak s účesem tak i s líčenímemoticon
no tak doufám že to u nás těsně před svatbou taky nevypukne..
Chtěla jsem být mrkací panenka ale zkusim i ty nalepovací jestli budou držet..už si je někdy měla?
16. kvě 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @janullii Měla jsem je právě na boudoir focení, to byly hodně "kartáče". Uvidíme, zda na svatbu nezvolíme nějaké přirozenější. Každopádně jsem s tím problém neměla, jen ze začátku je to trochu nezvyk, ale pak v pohodě. K večer jsem se tedy už těšila, až je sundám, ale jinak úplně v pohodě a vypadá to fakt hodně dobře.
16. kvě 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
 @janullii @mihaji musím potvrdit, vypadá to fakt super a není to poznat, že nejsou tvé, já jsem měla takové střední, takže fakt vypadaly celkem přirozeně........jen jsem jednu měla asi trochu špatně nasazenou, takže mi neustále slzel koutek oka, ale druhé oko naprosto ok
16. kvě 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 u nás se taky nějaké kecy najdou, obvykle mě to vytočí do vrtule, víz mé krátké zprávy emoticon ale nepřizpůsobuji se jim, taky si to děláme po svém..

co se týče opalování, tak já jsem se vždy moc ráda a dobře opalovala.. občas jsem chodila i na solárko, ale né nijak intenzivně, no až jsem objevila to špatné znamínko a tím se to vyřešilo.. mažu se padesátkou, za každého počasí, sice se mi to zahojilo krásně, paní doktorka byla spokojená, ale riskovat to nebudu.. koupím si samoopalovací krém od vichy, prý je moc dobrý, na tělo i obličej a trošku se namažu.. a u moře už jen pod slunečníkem nebo s takovým tím hábitkem přes plavky.. nebudu to riskovat, ikdyž bych se strašně ráda vyvalila na sluníčko!

umělé řasy jsem měla na plese a vypadalo to dobře.. ještě jsem měla nad řasama nalepenou takovou linku s třpytkama.. fakt dobrý efekt..
16. kvě 2011 v 08:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Tak já si je zkusím předtím,jak budu vypadatemoticon snad si to zvládnu aplikovat sama a nepřijdu o oko emoticon
16. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @janullii Tak držím palce, já jsem natolik šikovná, že bych si to oko určitě vypíchla emoticon
16. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 @mihaji to já právě taky ,tak jsem zvědaváemoticon
16. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @janullii - já jsem to zvládla sama emoticon určitě to zvládneš taky!!
16. kvě 2011 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš