Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek No tak tam mi zase dost lichotí ty šaty, od pasu dolů není nic vidět a v pase pěkně stáhnou :-D
Odpovědět
@mihaji Což znamená, že dokud se umíš oblíct, tak je to v pohodě.No ale lepší zdravá sebekritika, než nalhávání si, že jo.
Odpovědět
Holky a v jaké fázi příprav se teď nacházíte? Já jen abych se ujistila, že na vše myslím.. Já včera snad dořešila auta - kod koho a čím poveze, prstýnky budou příští nebo další týden, krabice na výslužky připraveny, akorát na matrice jsme ještě nebyli, miláček si nechává dělat kopii rodného listu... Ještě že jsem ho uháněla zavčas, aby jej našel..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji mně při hubnutí hodně pomohl aqua-aerobic, ten mě fakt baví a není to cvičení náročné na klouby, tak zkus, jestli někde u vás je........já jsem od malička vodní živel, takže tohle je ideální sport pro mě :-) taky jsem s tím bojovala, hodně, až někdy do konce roku 2008, střídavě jsem držela diety s mamkou, která je celý život jeden velký yo-yo efekt a podle toho to taky vypadalo, měla jsem z rodiny naprosto špatné stravovací návyky a vůbec žádný sport jsem nedělala, naši mě k tomu nikdy nijak nevedli (taky podle toho naše rodina vypadá), vypadá to, že je těžké to změnit a naučit se jíst správně a donutit se chodit pravidelně cvičit, ale kupodivu jsem s tím neměla velký problém, vzala jsem to jako výzvu a opřela se do toho.....a vyšlo to
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek my jdeme v pondělí pro prstýnky, jinak už máme všechno kromě netkané textilie na dekoraci a čokolády do fontány a pár drobností, které vůbec nejsou stěžejní
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já dnes jedu před svatbou naposledy do Nového Města. Musíme domluvit detaily v restauraci, jedu na zkoušce k vizážistce a kadeřnici. Musím se s tátou domluvit na detailech večerní párty (zařizuje on). Jinak čekám, že mi každým dnem dorazí svatební šaty a půjdu na zkoušku. A pak už jenom čekám než přijde pár drobností poštou.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vlastně ještě tu kosmetiku nemám úplně dořešenou
Odpovědět
a takhle organizačně, máte třeba nějaké harmonogramy nebo něco? Ví vaši hosté, co se bude dít, nebo to necháváte volně plynout?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No koukám, že o rodině bychom si mohly vyprávět. Mně sice honili do Sokola, ale z toho jsem měla spíš trauma, protože jsem hrozné dřevo. Zkoušela jsem kde co - aerobik, cvičila kalanetiku (ta zabírala, ale teď ji nezvládnu), trénovala se šermířema i ten aqua-aerobik, ale u nás byl jen hodně chlorovaný bazén a já se z něj osypávala. Teď chodím plavat v Praze do Hloubětína, kde je slaná voda a málo chloru, tak to zvládám v pohodě, jenže to samo o sobě nestačí. Mají tam i ten aqua aerobik, jenže až někde od 21 hodin a já ve 4:30 ráno vstávám, takže to bych nedala. Cvičila jsem na stepperu, to bylo taky fajn, ale teď mám právě pauzu kvůli těm kolenům. Už jsem ale vyměkla a konečně se objednala na ortopedii, tak s tím snad začnu něco dělat a až bude líp, zase se do toho vrhnu. Jinak vodu taky miluju :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Harmonogram žádný nemáme ani mít nebudeme. Nemáme přes den těch lidí tolik, abychom si neřekli, co potřebujeme, drobné info pošlu před svatbou emailem, ale spíš ohledně ubytování, kdy a kde je sraz apod. Jinak hosté na večer vědí, že párty je od 18-ti hodin a to jim musí stačit :-D
Odpovědět
@mihaji Teda ty jsi sportovkyně! Já se považuju za sportovce, ale tolik různorodých aktivit jsem nezvládla ani náhodou!
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já to taky nedělala najednou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji jo ty bydlíš v Praze vlastně, vidíš, to mi nedošlo.........já chodím na aqua do Rytířské ulice (v centru u Václaváku), je tam takový sportbar, co má v suterénu bazén, není velký, vejde se tam max. 12 lidí, takže je to moc fajn, takové rodinné prostředí, chodím v pondělí od 19 případně ve čtvrtek od 18.30, když stíhám obojí, je to tam i další dny, ale tyhle dny moje oblíbená cvičitelka, můžu ti poslat webovky
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek já jsem poslala hostům na večer jen pozvánku od 18 a poznámku, že bude hrát živá kapela a že jim na chvíli utečeme se fotit.......toť vše, jinak žádný harmonogram nemám, jen do svatebních novin dám asi jen takový hrubý program na odpoledne, aby věděli, co mají čekat
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Díky za tip, ale tam je to asi klasický chlorovaný bazén,ne? To je pro mě pasé. Já našla jen ten Hloubětín se slanou vodou s minimem chloru.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to fakt nevím, jak moc to chlorujou, něco tam určitě dávají, jednou nás z toho pálily oči, asi to přehnali, ale jinak ok, ale nejsem na chlor nijak přecitlivělá, tak netuším :-|
Odpovědět
ahojte holčiny, jak pokračujete? Občas Vám sem ze zvyku ještě nakouknu, jak jste na tom :-) Já tak nějak střídavě - občas jsem v poho, občas začnu vyšilovat :-DJediný, v čem nemám pochybnosti, je ženich a prstýnky :-D jinak šaty mi nesedí, takže to se bude upravovat týden před svatbou a začínám mít nerva, aby to vůbec šlo a aby nebyl špatnej celej střih - ale snad ne... Jinak včera jsme byli u fotografky, tak to máme z krku a spadl mi kámen ze srdce, vypadá to dobře :-) A ostatních věcí moc nemáme - hospoda je domluvená, raut taky zhruba, účes a líčení nejspíš vymyslím v den svatby podle nálady :-D myrty objednané, vývazky udělám den předem, a jinak nevím co :-) doprava zařízená, výzdoba taky, tak teď už jen to počasí!!!!! :-) @mihaji nevidím fotečky z boudoiru! ? :-) už jsi je smazala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No to bude určitě klasický bazén a to bohužel nemůžu, celá se pak osypu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji hm, tak to je blbý :-( to pak nevím, jaký sport by byl nejlepší, aby nebyl náročný na klouby.....třeba pilates, ale u něj toho moc nespálíš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek JJ smazala jsem je večer téhož dne. Nechci, aby je viděl přítel dřív, než bude záhodno.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já uvidím, co mi řekne ten ortoped, třeba to bude časem v pohodě. On i ten stepper by měl být v pohodě, jenom teď jsem na tom tak, že jsem ráda, že chodím, takže to nezvládám. :-(
Odpovědět
@scvrcek Ahoj, teda máš to krásně v cajku, jen ty vývazky mě zarazily, nechceš si je udělat radši dřív?...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek my mame vsichni sraz tasne pred obradem v 14h a potom uz jedna vec navazuje na druhou ( pohosteni s pripitkem, proslov, vecere, tanec a zabava) takze zadny program hostum predem neoznamuje. Pokud se nekdo zepta jak to bude probihat tak jim to samozrejme rikame, ale zadne svatebni noviny nebo tak neco nemame.
Odpovědět
@chrissy11 No já mám jen strach, aby odpolední hosté (partneři mých kamarádek, nedorazili zrovna v době, kdy my se budem fotit a všichni hosté budou ve sklípku na koštu. Ale jejich blbost, čas příjezdu jsem jim dala a chci ten košt jako překvápko, takže to moc nešířím...
Odpovědět
@mihaji A co orbitrack? Teda jestli tě bolí noha i při chůzi, tak rozhoděn nesportuj, ale jinak by top měl být hodně šetřivý pohyb
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Ten nemám kam dát. Proto jsem si pořídila i ten stepper, že je skladný.
Odpovědět
@mihaji to jo, je to kráva a drahá. To spíš chodit na něj do fitka
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek aha, tak to ja resit nemusim, my mame vsechny hosty hned od obradu, takze nikdo dalsi uz pak neprijde a tudiz na nacasovani nezalezi.
Odpovědět
no já to tak taky chtěla, ale člověk míní, hosté mění :-D
Odpovědět
@netacek My máme svatební webové stránky, tam jsem se snažila nacpat co nejvíc informací, aby všichni věděli, co čekat, a harmonogram dne jsem těm, co jsou pozvaní na oběd, přidala i k oznámení. Ti, co jsou až na večer, ho nemají, mají na pozvánce na raut napsáno, v kolik začíná... Už mám skoro hotový obrázek kolony se jménama, aby všichni věděli, jak jedou, chybí mi zasedací pořádek se jmenovkama. Nakonec budu dělat i knihu hostů. Mám představu fotoalba, takového toho jako sešit, zasouvací, s fotkami všech svatebčanů. Dám vždycky nahoru fotku a dolů kartičku a každý bude moci ke své fotce napsat nějaké přáníčko. Snad se povede sehnat všechny fotky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?