Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
1
296
297
Profilova fotka
Ahoj Holky moc vas zdravim :) koukam, ze tu neni vic jak pul roku prispevek :) tak uz to bude rok co? :) to to leti :) jak vzpominate na svuj svatebni den? :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a jeste jsem zvedava :) kdopak ma uz miminko, nebo kdo ceka? vim ze Bibi ma a Mrazulka taky :) nekdo dalsi? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 jeste ma Janina @scvrcek, velmi cerstve :-) a normalne se priznam, ze si po tom roce uz poradne ani nepamatuju, kdo vsechno do tehle diskuse patril :-)......no a my cekame, za necely mesic, coz asi vis z konika
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 jo a lenkakvapilova taky ceka :-) a sarpie ma uz nejakou chvili holcicku......jeeezis, ja fakt vubec nevim, kdo tady byl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 ted mi doslo, doufam, ze holkam nebude vadit, ze to tady prezentuju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj snad to vadit nebude :) no tak to se nam to hezky rozrodilo to je fajn :) mam z toho radost :) tak at vam to taky klapne :) a vse je ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 jj, diky, vam samozrejme taky ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Holky,krásné výročí všem kdo se vdával 11.6. a i těm, kterým se datum nějak posunulo :-) :-) :-) :-) Byli jsme dobrá banda a většina jsme už maminy na plný úvazek :) :) A ty které nejsou, tak přeji brzké ňuňátko malinký :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
296
297
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?