Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Krásný datum, ale my ho máme o rok dřív ;-) Občas si říkám, že kdybysme to měli o rok později, leccos by se zjednodušilo, ale i tak si ty přípravy užívám... jen jsem Ti chtěla jako "datumová" kolegyně popřát krásné a klidné přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.belko: dekuju mockrat, ja samozrejme preju tobe totez a vlastne trochu i zavidim, ze uz mate ten vas den skoro za dvermi... ja musim cekat jeste skoro rok a pul!! :-S Ale ono to urcite rychle utece. :-) :-)
Odpovědět
bibicz: no je pravda, že ještě před koncem roku mi to přišlo někonečně dlouho a jak se ten rok překulil, tak se nestačím divit, jak to letí a mám pocit, že kriticky nestíhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se k vam pripojiji :-) moc hezky datum. ja treba si uz nektery veci vyrabim sama a hrozne me to bavi takze timhle tempem bych se mohla vdavat uz ted v unoru :-D .Jinak koukala sem ze zijes v zahranici?Ja taky v nemecku kde ty?
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: jj, vybrali jsme to datum, protoze pritel bude cca 14 dni predem promovat, tak aby jeho rodice prijeli na promoci i na svatbu najednou. Poleti az z Kanady, tak to hezky zfouknou takhle v jednom. :-) No a tak nam to takhle hezky vyslo jednickove. :-D Bydlime v Polsku, ale po svatbe planujeme presun do Svycarska. Snad nam to vyjde. Jinak my uz jsme nakoupili balonky v barve nasi svatby a finisujeme pozvanky pro hosty do zahranici (vlastni vyroba + tisk). Musime je poslat co nejdriv, aby pozvani meli dost casu na naplanovani takove daleke cesty a priletelo nam jich co nejvic. No a taky uz mam naplanovano spoustu schuzek na unor ohledne mista hostiny/party a nikde si kupodivu neklepali na celo, coze to blaznim tak brzo. 8-) Vsude byli moc vstricni. Ted jenom vybrat to spravne misto. Co si sama vyrabis?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: No u me zase je to tak ze pritel ma volno jen v cervnu a v roce si ho nemuze vzit je totiz profesionalni hazenkar tak proto nemuze :-| , ale to datum se mi libilo uz od zacatku takze sem spokojena :-) .Ja si myslim ze na takove planovani neni nikdy brzo ja to treba hrotim ptz vetsinu veci na zarizeni je v cechach a ja se tam dostanu jen ted v lete a pak az v cervnu kdy uz bedeme mit svatbu :-D .jinak ja ted akorad vyrabim pozvanky uz sem si udelala jmenovky na stul a vcera se mi podarilo usit nedherny polstarek a to jsem neco takoveho sila poprve a bez siciho stroje :-D :-D :-D ,takze sem se nenudila.A jake barve budete mit svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: My budeme mit svatbu bilo-fialovou. A vy? U mne navrh barevne kombinace prosel ihned schvalenim, tak jsem mela radost. :-D Ja do CR jedu tak jednou za 4 mesice, predpokladam, ze tak to bude stacit i kvuli svatebnim pripravam. Mam to sedm hodin autem. A kdybychom tu v Polsku meli dalnice jako mate vy v Nemecku, tak bych to mela tak 4 hodky. :-D Jinak vsechno v podstate zarizuju sama, protoze pritel by toho cesky moc nedomluvil. 8-) Ale vsechno vzdycky prodiskutujeme a odsouhlasime spolecne... teda jeste toho moc nebylo, ale na zacatek dobry. :-) Ale super s tema pozvankama, nejsem v tom sama rok a pul dopredu. Jsi mi udelala radost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem videla tuhle konbinaci a strasne se mi libi ;-) to sis vybrala dobre.My budeme mit bilo-stribrna,ale takova jemna stribrna spis sediva.Ja totiz nemam v praci stalou pracovni dobu takze se nekdy pak uz nudim doma,tak si vzdy neco pripravuju a behem tydne se mi uz povedlo docela dost veci :-) .Jo a domlouvam se s jednou holcinou a zachvilku se mi budou sit i saty a vesticka pro pritele,ale poslou mi to az kolem prazdnin tak se moc tesim.Ja se drzim hesla lepsi driv a mit pak volny cas pred svatbou a nehonit to na posledni chvily jako nektere tady ;-) Ale myslim si ze toho moc na zarizovani nebudu mit,protoze si skoro vsechno delam sama :-) .A na jakem miste byste to chteli?Uz jste se po necem poohledli?
Odpovědět
Ahoj, my bysme taky chtěli tenhle datum:-) zatím ale nemáme nic:-) myslím,že času je ještě dost a dost... Akorát se bojím, že o tenhle datum bude velká dračka, takže jako první chceme zamluvit místo...zatím ale ještě nemáme jasno kde to bude, jen pár favoritů...myslím,že to začnem řešit v létě..
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: my chceme svatbu v Praze, nejlepe nekde v blizkosti centra, kde bude vyhled na neco typicky prazskeho. Prahu mame oba s pritelem moc radi a taky aby nasi zahranicni hoste na nasi svatbu hezky vzpominali. Nebude to asi uplne nejlevnejsi, ale je to jednou za zivot, tak jsme pripraveni do toho trosku vic korunek dat. Mam uz nekolik mist, kde mam v unoru schuzku a pak se rozhodneme. Musim ty mista videt na vlastni oci, podle fotek z netu se rozhodovat nechci. Takze ty si nechavas saty sit? Nekde u vas v Nemecku nebo je mas objednane odjinud pres internet? Jinak presne tak, lepsi si vsechno planovat a organizovat s predstihem a pak mit v podstate klid. Uz tak to bude dost stresu zorganizovat vsechny ty hosty, byt jim k dispozici .... a rict ANO prede vsemi. :-D scvrcek: pokud uz mas favority, tak ja osobne bych je uz kontaktovala. Za to nic nedas a nebudes pak zklamana, ze maji tvuj termin obsazeny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj praha je krasna,studovala sem tam 8let :-) .Me by se to treba libilo v trojskym zamecku ;-) a nebo i brevnovsky klaster je dobry a tam je i restaurace, hotel tak si myslim ze je to super :-) nemusi se cestovat.Ja si je nechavam sit v cine.Ma m jednu kamaradku ktera mela nadherne saty a rikala mi ze prisla tady na tomto foru k jedne holcine ktera to zprostredkovava tak sem ji zkontaktovala poslala pozadavky,miry,fotky co bych chtela,penizky a hned jak penizky dostane tak se mi posila objednavka a zacnou se delat :-) .Hlavne ta cena je mnohem lepsi nez kdyz bych si je pujcila v praze a udelaji mi k nim i vesticku a kravatu pro pritele.Takze sem byla nadsena ;-) .A kolik tak udete mit lidi?To je vzdy nejhorsi koho pozvat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Taky uz jsem tady o tech satech z Ciny cetla. Ale ja z toho mam trochu strach. Das vedet osobni zkusenosti, az ti saty prijdou? My zveme 70 lidi, ale pocitame, ze jich nakonec prijede 50 - 60 kvuli te dalce. Pulka pozvanych zije v Kanade, takze jsme v napeti, kolik lidi nase pozvani vlastne prijme. Kvuli tomu i planujeme vsechno takhle brzo. Musime do toho zahranici dat o nasi svatbe vedet co nejdriv, abychom taky i my vcas vedeli, pro kolik hostu vlastne tu nasi slavnost mame zarizovat. No, nemuzu se dockat, az budeme mit jasno.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Urcite ti dam hned vedet,ale zatim co jsem slysela a videla tak byly vzdy nadherne :-) .No my to nemame tak slozite,ale ja mam rodinu v Plzni a na slovensku a pritel zase ve Zline takze taky mame veselo,ale u nas se odhaduje ze by meli prijit vsichni ;-) .Budete mit docela dost lidi my to budeme mit mensi jen 30lidi.Fakt jenom rodina a dva nasi spolecni pratele.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mame zamluvenou restauraci. :-D Hledani toho praveho mista byla opravdu fuska, ale podarilo se!! :-) :-) A muzeme zacit tisknout oznamka do zahranici. Presvedcili jsme se, ze neni brzo ani nahodou. Jedna rodina, co zveme, si na letosek planovala cestu do Evropy. Takze ji kvuli nam o rok posunou. A kdyby o svatbe nevedeli, tak nam urco neprijedou. Takze - nikdy neni prilis brzy!! 8-)
Odpovědět
Ahoj holky,taky planujeme svatbu na tento datum.Měli jsme se brát už letos,ale pobyt v zahraničí se nám o rok prodloužil.Místo už máme vybraný.Šaty už jsem si taky pořídila :).Přemýšlíte už někdo o hudbě na obřad??
Odpovědět
Profilova fotka
rianka: Ja jo. :-) My uz mame vlastne vymysleny uplne vsechno, ted to jenom budeme pomalu realizovat. 8-) Svatba bude v kostele a pri prichodu nevesty chci mit song Forrest Gump od Alana Silvestri. V zadnem pripade neprichazi v uvahu klasicky svatebni pochod!! :-D :-D Pak by se mi libily pisnicky 'Hallelujah' od Leonarda Cohena, gospelovy 'Oh, Happy Day', 'All you need is love' od Lynden David Hall a 'Stand By Me' (original od Ben E. Kinga). A ty?
Odpovědět
bibicz: Tak já se ti teda hrnu sem, ať máš radost:-) My už jsme se tedy definitivně shodli na tomhle tématu, ale zatím nic nezařizujeme...jsme takový nerozhodný:-) Já mám vysněnou představu o šatech, co mám v albu, ale vždycky když narazím tady v bazaru na nějaké extra levné a celkem hezké, začnu spekulovat, jestli by mi nestačily, moc na tu svatbu nedbám, nepřijde mi to až tak důležité, jako tím okamžikem, ale tím, co to znamená...chceme jen malou svatbu,takže toho ani na zařizování moc nebude - jen rodiče, sourozenci, a bez oběda...ale to už jsem tu někam všechno psala:-) Zato potom uděláme někdy v létě mega akci pro všechny známé, ale na to vlastně taky nic zařizovat nebudeme, jen místo a asi nějaké maso na gril a sudy piva:-) Všechno ostatní řekneme ať doveze každý něco....nechceme dárky, gratulace ani nic jiného, jen prostě udělat fajn víkend někde na horách..a spíš se všichni sejít než slavit svatbu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: jeee, to jsi hodna, ze jsi sem dorazila. ;-) Myslim, ze to tu ozije az trochu dyl, protoze to datum bude hodne popularni. Mohly bychom zjistit, co ty cisla znamenaji.... anebo mozna lepsi nevedet. 8-) Super, ze mate jasnou predstavu o svatbe. Nase bude uplne naopak - budeme mit okolo 50-60 hostu a chceme to mit doladeny do detailu. Teda asi hlavne ja, ale pritel vsechno schvaluje a v podstate na vsem se shodneme, coz je parada. :-D S temi hosty to mame tak asi proto, ze ani jeden nezijeme ve svoji zemi a tesime se na to, az ty nase lidicky vsechny uvidime. Jindy na to neni prilezitost. Uz jsme vybrali prostory na hostinu - je to krasny misto, vsechno bily, ktere ma i gril, velkou terasu a je u reky, takze se bude moct jit kdokoli projit. A taky je tam hned detsky hriste, super pro hosty s detmi. Takze i presto, ze je to takova hezky elegantni restaurace, bude atmosfera uvolnena, bude pulnocni gulasek a tatarak a proste se moooc tesim. Pokud pro tebe saty nejsou stredem vesmiru, tak bych neresila, kolik stoji. I levny muzou nadelat velkou paradu. :-) Proste dej na instinkt a vyber takove, ktere se ti libi. Ja mam v albu jedny (ty na raminka), co se mi na obrazku libi strasne moc a jsem zvedava, jestli je sezenu a jak v nich vlastne budu vypadat. Ale mam tam i takovy kratoucky, ktery jsou taky super a kdyby mi slusely vic nez dlouhe, tak do nich taky klidne pujdu.
Odpovědět
bibicz:Ahoj..u nás taky v žádném případě klasický svatební pochod.Svatba bude v zahradě.Mám zatím vybraný song Tenkrát na západě,Oh happy day je taky krásná.Mě se líbí Power of love od Celin Dion a přítel má rád Power of love od Frankie goes to Hollywood,ale ještě to nevím jistě.Kolik by těch songů asi tak mělo být?Kolik budete mít lidí?Budeš dělat svatební noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
rianka: Hmm, tak to netusim. Urcite na nastup nevesty, pak podkres pod mluvene slovo, aby nebylo hrobove ticho :-D, mozna pak pri gratulacich a nejaka opet vyraznejsi, az budete odchazet. To asi zalezi na tom, jaky ma kdo preference a predstavu o tom, jak ten obrad bude zorganizovany. Nekdo naopak chce, aby hudba proslov nerusila. Tezko poradit. ;-) My budeme mit svatbu v kostele, tak tam to vsechno bude znit uplne jinak nez venku. O svatebnich novinach jsem zatim vubec neuvazovala. Moc ani nevim, o cem to je. My mame jiny vychytavky. 8-) Ale to ti kdyztak napisu do IP, kdyby sem nahodou nekdy zavital nekdo z budoucich hostu. :-D :-D Myslim, ze hosty mile prekvapime. Krome jineho mame www stranky, kde bude spousta veci popsana uz pred obradem. Lidi budeme mit 50-60, takze docela dost. Uvidime, kolik nam jich vlastne dorazi. Vice nez polovina pozvanych zije v Kanade, takze to maji s dopravou trochu vic komplikovanejsi. 8-) I to je jeden z duvodu, proc planujeme vsechno takhle hodne dopredu. Alespon mam nejakou vymluvu, hehe. :-D 8-) :-D
Odpovědět
jinak - říkám, že svatba není pro mě důležitá, nemusím tam mít spoustu lidí a příbuzných, ale nakonec oznamka asi budeme posílat předem (byla varianta i tajné svatby), a na obřad může přijít každý - po něm bude přípitek a chvilku popovídáme, a pak zajdem asi na oběd / večeři s rodičema... ale na druhou stranu i tak to neznamená, že si to neužijeme a nevyladíme do detailíků:-) ozdobím si auto(aspoň moje), je ve hře i veterán, chci závoj - i ke krátkým šatům, a možná rukavičky, ale chci si hodně věcí vyrobit sama... se šatama nevím, moc se mi líbí ty krátké z 50.let, ten styl miluju, ale zvažuju, že si je nechám ušít v jiné barvě abych je mohla nosit potom i normálně... a hudbu taky vymýšlím, hlavně na první tanec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: jo tak to my uz mame vymysleno - nacvicime netradicni prvni tanec... no a uz jsem to jedno prekvapko prozradila. :-x Ale co. :-D Bude to 'Michael Buble - Save the last dance for me'. Zadny plouzak, ktery si muzeme strihnout kdykoliv a kdekoliv. Tohle bude special - jiny, vtipny a dame do toho kus sebe. :-)
Odpovědět
bibicz: super:-) my taky máme vymyšleno, ale nechceme nikomu prozradit...ale bude to klasika plouzacek, jen nevim jeslti tancit hned po obradu nebo az na "hostine",kde budou jen rodice...asi uz hned po obradu.. jinak ještě nic nekupuju, první chci vyřešit se švadlenou, jestli a za kolik mi ušije ty šaty, a kolik látky budu potřebovat....potom budu shánět látku a až ji budu mít a budu vidět barvu, budu shánět ostatní - botky,dekorace do účesu, a už se na to moc těším...
Odpovědět
bibicz:Pokud chceš můžeš mi napsat na Rianka9@centrum.cz.Budu ráda za jaké koliv inspirace.Chci aby celá rodna byla velmi překvapená :-) Tak to jsme na tom stejně s tím plánováním.Vracíme se domů až příští rok na jaře a to už bych nic nestíhala.Teď se jedu sama podívat do Čech tak už tam ten datum zamluvim a zařídím co se dá :D Vy budete mít svatbu v Polsku??
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: hmm, tak to je dilema. Tanec hned po obradu - to jako venku? =-) Zalezi, kde ten obrad bude. Ale mozna si ten tanec muzete schovat na tu letni akci. A k tem satum - jak jsi psala, ze nechces bily, aby jsi je mohla pripadne pak jeste nekdy unosit, tak me napadlo, ze mozna muzes mit bily, ale treba s barevnou masli kolem pasu. Anebo tu masli na obrad nechat udelat taky bilou a pak jeste jednu zalozni barevnou, kterou prohodis s tou bilou, az je budes nosit normalne. Jedna masle navic by nemusela uz stat tolik. rianka: nene, svatba bude v Praze. Tady v Polsku jsme jenom docasne, nez pritel dostuduje. My jedeme do Prahy ted 31.3., krome jineho i podepsat smlouvu na restauraci a zaplatit zalohu, aby nam podrzeli nas termin. Koukala jsem, ze mas podobnou predstavu o dortech - minidortiky a jeden hlavni nahore. :-) Super, ze existuji tyhle stranky, uz jsem tu nasla spoustu insiprace a udelala si v hlave jasno, jak co bude vypadat a co se mi libi. Detaily ti napisu na email. ;-)
Odpovědět
Bibicz:já přiletim domu 30.3. a pujdu zamluvit termin.V hotelu kde bude obrad i hostina jsem se už byla podívat a manažer říkal,že mu to stačí říct příští rok v lednu. :-) Myslim si,že tyhle dorty jsou fajn a tyto stranky vubec.Jsem ráda,že jsem na ně narazila.Jdu se mrknout na ten email...
Odpovědět
Holky, to to letí, co? Já už se tak těším :-N Včera jsem zaplatila zálohu na šaty a snad už mi je začnou šít... teď se jen modlit, aby to stihli a aby mi slušely :-D
Odpovědět
Ježiš, teď koukám, kam to píšu... já věděla, že se mi to jednou stane... já patřím do stejného datumu, ale letošního, tak to beru zpět :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ahojky! mame stejne datum jako vy! takze koukam ze budeme ve stejny den nervozni :-D jinak blazen urcite nejsi ja taky planuji radeji s predstihem. nez pak neco dohanet na poslendni chvili! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
rianka: tak jsem ti ted poslala tu zpravu tady do IP, vcera jsem pak uz nemela na psani cas. A kde vy to zijete v tom zahranici, nekde daleko? To prijedes tedko 30.3.? To mame skoro nastejno. :-) No, hlavne aby si to pak pan manazer restaurace nerozmyslel a nedal tu svatbu nekomu jinymu. Prece jenom je jistejsi, jestli mas tu rezervaci potvrzenou nejakym papirem. Ja jsem takovej realista a vsechno chci mit cerny na bilym. 8-) 8-) A kde budete mit hostinu? betka20: Ahhoooooj, tak te tady vitame. :-D A co uz mas zarizeno a co vymysleno? m.belko: klido k nam sem obcas prijd. ;-) Alespon se s nami muzes podelit o zkusenosti, urco jich uz budes mit vic, kdyz mate svatbu uz za necely tri mesice. Napr. kde si nechavas sit saty, kde budete mit hostinu, kde mas dobre zkusenosti s jednanim atd. Kazde info se hodi. :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?