Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ad fotky tak retuš by tam teda měla být a ona ti měla třeba poradit že radši černobílé a tak........ale určitě jsou krásné i tak
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @lenakvapilova taky jsem na tebe hodně myslela a jsem ráda,že Vám vše tak hezky dopadlo!Tak hodně moc štěstíčka v manželském životě ;-) @makinka88 a kdy budeš mít šatky dokončené? taky se ti to už blíží,viď ;-) @mihaji fotečky jsou krásné,máš hezkou vzpomínku..a ty je máš i jako dárek pro muže?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii JJ dostane je jako svatební dar, až se vrátíme ze svatby domů.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji super fotky moc ti to sluší--)))
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Krááásné fotečky ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii, @antana123, @verisek.s Děkuju holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to bude mít určo radost:) jsem zvědavá na ty svoje.. teda vy už to máte přesně za měsíc:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No doufejme, ty vyvolané nejsou úplně ono. Ale snad se mu budou líbit. Taky jsem na ty tvoje zvědavá, budeš určitě nádherná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji a to sis tu paní tak chválila viď..na tý úpravě pak opravdu hodně záleží!ale chlapi to moc nezkoumají:) no taky jsem zvědavá..hlavně mě bude líčit ta má vizážistka co ji budu mít na svatbě,tak snad nepřijde nějaké zklamání..ale děkuju za poklonu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já jsem jinak opravdu moc spokojená, Lucka je super, jen tohle podle mě trochu "odflákla". :-( Budu držet palce, ať se to povede. Já jdu na zkoušku líčení a česání v sobotu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova: Leni, já mám taky slzu v oku, jak jsem si přečetla tvojí zprávu. Úžasný, že vám vše vyšlo a měli jste krásný den se vším všudy. Super, super!!!! :-) :-) Fotky už jsem zkoukla a těšim se na další. 8-) Já už se touhle dobou budu za měsíc probouzet jako mladá paní. Ještě potřebuju stihnout pár maličkostí a přijde mi, že ten čas strašně letí. Jak vy, děvčata, stíháte? Ještě se s vámi musim podělit o takový malý zážitek ze včera. Poslala jsem večer email bývalým kolegům, pracovala jsem v takové rodinné firmě a měli jsme tam krásný vztahy, které jsem pak již nikde jinde nezažila. A jedna starší paní, co je již v důchodu, mi ještě ten večer odepsala, že má z nás velkou radost, vždycky pro mě měla slabost a moc ráda se na náš obřad přijde podívat. Takovou radost z nějaké zprávy jsem hodně dlouho neměla. Tak moc mě něco takového dobíjí .... byla jsem totiž poslední dny trochu smutná, protože nám odpadli hosté, které bychom na svatbě moc rádi měli. Kamarádka nedostala na pátek dovolenou, druhá s 2měsíčními dvojčátky by to měla z Poznaně komplikované a Mattovo teta je nějak vážně nemocná, takže letět z Edmontonu je pro ní v tuto chvíli nemožné. :-( No, ale snad to nějak dopadne a nezbydeme u toho oltáře jen já a ženich. :-D @mihaji: super fotky, to bude překvápko!! Jsem ani nevěděla, že se chystáš. @janullii: a ty taky připravuješ bourdoir focení?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Ahojky:) dlouho jsi tu nebyla..no taky připravuju ale už docela dlouho..loni jsem ho dostala od přítele k narozeninám a teprve teď je na to čas i nálada..jdu v půlce června, to už budeme přestěhovany tak si to snad i užiju:) Jak jsem viděla Leničku tak mě to docela nakoplo a zase už mám svatební euforii.. @mihaji tak snad to dopadne dobře..já mám šikulku kadeřnici a vizážistka je prý taky šikovná,tak jsem taky zvědavá..a představu nějako máš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bibicz Děkuju, my jsme to tu asi probíraly zrovna, když jsi byla na té služebce. Se to semlelo docela rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nalíčit bych chtěla asi nějak podobně jako na to booudoir focení, tzn. výrazné kouřové oči a světlou pusu. Vizážistka psala, že toho zkusíme víc, tak uvidíme. U kadeřnice moc nevím, mám strašně jemné vlasy a navíc kratší - mikádo, tak s tím toho asi moc dělat nepůjde. Možná nějak lehce (přirozeněji ) zvlnit, ale nechtěla bych být jako pudlík a buď čelenku nebo květinu do vlasů. Uvidíme, jak to bude vypadat. Třeba něco navrhne i kadeřnice.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ja bydlim asi 15 km od kolina smer podebrady... ale tam asi nejezdite :) Pnov - Predhradi, i kdyz jestli jezdite po dalnici tak tudy asi projizdite :) No tak dame nekdy kafe a poklabosime! to je fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leni jeste jednou velka gratulace!!! moc vam to spolu slusi! hodne stesi d odalsich let :) a jeste jednu vec :) soupni sem ty vase fotky s tema krasnejma pantoflickama co jste dostali :) jsou uplne bozi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to jsem pak zvědavá na výsledek:) @betka20 taky někdy okolo jedeme,tak až budu vědět kdy pojedu a že se tam Péťa zdrží,tak klído můžeme na kafčo:)
Odpovědět
Profilova fotka
no super tak se urcite ozvy. Moje cislo je 607679202 tak kdyztak napis kdybych nebyla nahodou tady :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi Lucka psala, že zapomněla vyretušovat jednu fotografii, že zbytek prý retušovala a že se jí zdály OK. Ale ať jí napíšu tedy čísla fotek, kde chci něco doupravit, že je doretušuje a nechá znovu vytisknout. A že jí nevadí, že reklamuju, že chce hlavně abych byla spokojená. Tak doufám, že když to bere jako reklamaci, že nebudu muset ještě něco doplácet. Každopádně jsem ráda, že se nezlobí a že to vzala takhle dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je super, ona je fakt dobrá, už se na ni těším
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj JJ je bezva, určitě si to moc užiješ. Jsem zvědavá na tvoje dojmy a fotečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já doufám, že to nakonec absolvuju, tenhle týden na mě skočil nějaký bacil, začalo to chrapotem, teď to pokračuje bolestí v krku a kašlem, jsem zvědavá, co bude následovat. Koupila jsem si bioparox a hodlám toho hajzla bacila zabít, snad se to povede, nerada bych o to přišla, jdeme ve čtyřech, bude sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak držím palce, ať ho zaženeš a pěkně si to užijete všechny dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no vidiš,tak to je super! to jsi určitě ráda viď:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No to víš, že jo. Naštěstí je do svatby ještě čas, tak doufám, že to stihne včas.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji hezky se ti to rýmuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jé no jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko Jani :-) a i všem ostatním ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
také přeji hezké dobré, zatím slunečné, ráno :-) tak se zkouškou účesu jsem moooc spokojená! fakt jsem se v tom cítila daleko lépe než v tom drdolu.. ovšem kouřové líčení, to fakt není nic pro mě.. já jako chápu, že na focení je lepší výraznější líčení, ale to už na mě bylo fakt moc.. navíc jsem měla pocit, že to ještě více umocňovalo to, jak jsem drobná v obličeji.. ale jak jsem se tak dívala, tak spousta nevěst má pocit, že je zmalovaná :-) no, měla bych se vrhnout do těch drobností, které mi ještě chybí..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?