Termín svatby 23.07.2011

Vdáváte se některá také tento den? Co máte již zařízené?
Odpovědět
ahoooj, ja sa vydávam v tento deň :-) My máme zatiaľ nezáväzne zarezervovanú reštauráciu, už sme rozprávali s farárom, dokonca som zohnala šaty na prvý šup (bola to láska na prvý pohľad) :-) dnes nám prišli obrúčky a ešte máme zarezervovanú kapelu. Teraz hľadáme fotografa a kameramana. Takže také základy by sme asi mali. A ty si na tom ako?
Odpovědět
Profilova fotka
pripájam sa :) zarezervovanú mám sálu, cukrárku, DJ-a, kameramana a fotografa...
Odpovědět
nimika - a kde budeš mať svadbu?
Odpovědět
Profilova fotka
v Kežmarku
Odpovědět
Tak já teda mám teprve čerstvě datum a tím končím :-o
Odpovědět
loli88 to som si aj ja myslela, že dátum stačí :-) Ale potom sme len tak začali pozerať priestory a keď sa nám nejaký páčil, tak sme tam napísali. No keď nám asi štyri zariadenia napísali, že už majú na celé leto obsadené, začali sme konať :-)
Odpovědět
No já jsem se poučila od slečen tady.... :-D Hrůza,co?
Odpovědět
No to teda hej. Ale zase na druhej strane, keď sa už raz do toho pustíš, nevieš prestať :-D A už máš aj nejakú predstavu o svojom jedinečnom dni?
Odpovědět
Představa se rýsuje....Ale teď koukám na obsazenost hotelů a brečela bych...strašný!
Odpovědět
Ja viem...u nás to zo začiatku bolo tiež tak. Ale potom sme začali intenzívnejšie hľadať, až sme pekné miesto objavili náhodne :-)
Odpovědět
Tak to jsem zvědavá,jdu asi do svatební koordinátorky. Já se s tím nebudu nervovat. Mám v lednu státnice a navíc si to chci užít....
Odpovědět
Ahojte, pripájam sa k vám s niektorými som sa už stretla v diskusii júl 2011 Čo sa mňa týka, stále máme rezervovanú len sálu, matrika zatiaľ nič, šaty pozerám, budúci týždeň si idem nejaké skúšať. Momentálne hľadáme fotografa a kameramana. Obrúčky a všetko ostatné začneme riešiť asi až koncom januára. Teraz ma napadlo, že aj DJa by som už mohla začať hľadať a urobiť si aspoň prehľad a získať info o cenách.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já teda nemám ani ň ;-( . Ale budiž mi omluvou to,že jsme datum vybrali v pátek.
Odpovědět
Tak se musím pochlubit. Máme už obřad zařízen! Dnes jsem začala plánovat a už mám zařízené schůze ve všech místech na hostinu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš :-) neboj sa, všetko stihneš ;-)
Odpovědět
JJ,ale musela jsem celý den otravovat a pak volat vedoucí odboru matrik a ta mi to pomohla zařídit. Jsem fakt nadšená.
Odpovědět
loli88 - šikovná si, držím palce :-)
Odpovědět
Díky,mám z toho fakt radost :-D , říkám si,že snad ani nepotřebuju koordinátorku.
Odpovědět
loli88 - budeš mať z toho väčšiu radosť, keď si to budeš trošku riadiť sama, či nie? :-)
Odpovědět
Kathia: Tak ridit si to budu sama tak jako tak. Ale budu z toho mit vetsi radost kdyz si to budu moci uzivat a ty stresujici veci necham na ni.
Odpovědět
ahojte, aj my mame tento datum ;-) zatial sa len obzeram, zbieram inspiracie. isty je len datum a zenich :-D loli88 neboj, vsetko sa stiha ;-)
Odpovědět
ahojte, pripajam sa ku nevestam s tymto datumom. svadbu budeme mat v Novej Dubnici v hoteli Alfa. zarezervovaneho mame aj fotografa Tomasa Zahumenskeho, kameramana nechceme. to je zatial vsetko. snazim sa zohnat nejakeho DJ-a. Myslim ze vsetko ostatne ako obrucky a saty, ma este cas ;-)
Odpovědět
monika8737 - my sme tiež písali Tomášovi Zahumenskému, ale že už mal obsadené :-) Už vieme, kto za to môže :-D
Odpovědět
:-D sorry. no ja som sa s nim dohodla mozno 2-3 tyzdne dozadu. tak este som to stihla :-p ale zvazovala som aj inych, no nakoniec som sa rozhodla pre Tomasa, ma zaujimave fotky. koho ste si nakoniec vybrali vy?
Odpovědět
ahoj,jen jsem se zaregistrovala a už je tady i stejné datum svatby...taky máme místo pro hostinu,zarezervovaný termín na matrice i fotografa a aranžérku hostiny,se všemi máme schůzku po novém roce,už se nemůžu dočkat jsem strašná...
Odpovědět
monika8737 - ešte sme si nevybrali, trošku nám to trvá :-) ale možno budúci týždeň sa rozhodneme, tak potom dám vedieť :-)
Odpovědět
Tak já jsem si vybrala svatební agenturu. Jsem z ní nadšená . Myslím,že pak nebude problém s fotografem atd.
Odpovědět
Profilova fotka
takze aj ja sa sem pridavam....:)mame podla mna najkrajsi datum tento rok:)
Odpovědět
Profilova fotka
samozrejme, že je najkrajší, keďže je náš svadobný :-D
Odpovědět
A jak jste na tom s plánováním?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?