Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Dobré ránko, ten culík ti opravdu moc sluší, strašně se mi to líbí. Kdybych tak měla delší vlasy, taky by se mi to líbilo :-) . Ono to tmavší líčení většinou moc nesedí blondýnkám, co jsem si tak všimla. U tmavovlásek to většinou vypadá dobře, ale chce to světlou pusu, tmavá sluší málokomu. Mně čeká obojí v sobotu, tak jsem fakt zvědavá, jak dopadnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to, jak jsi byla nalicena u Lucky, vypadalo vyborne, prirozene
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No tak jako u Lucky by se to na svatbu asi moc nehodilo, byla jsem opravdu hooodně zmalovaná, je to vidět hlavně na fotkách zblázka a spíš na těch vyvolaných. Ale na ten boudoir se to hodilo. Určitě ale budu chtít něco podobného, kouřové oči a světlou pusu. A chtěla bych určitě nalepit řasy, protože svoje skoro žádné nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, jasně, že asi míň, ale ten styl ti slušel
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to jo, to si myslím taky. :-)
Odpovědět
Dobré ráno nevěsty :) tak já se musím už začít věnovat škole a pořád se nějak nemůžu dokopat :( Plním přání Bětky a šoupám sem fotku s pantoflíčkama :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - a já jsem měla předlohu líčení zrovna na blondýnce a strašně jí to slušelo.. to asi záleží.. já jsem měla taky kouřové oči a světlý lesk na rty.. jinak jsem to dneska dostala, o 3 dny dříve, takže teď mi to vychází na 9.6. :) dostávám to teď tak o ty 3 dny dříve, tak snad bych mohla absolvovat svatbu už s menzesem u konce :-D budu optimista :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to nám to vychází stejně :-D . Já to tedy teď dostala později, tak uvidíme, jak to dopadne v červnu. Třeba budeme mít obě štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :) @mrazulka no mě se to moc líbilo,ten účes a stim líčením taky souhlasim,nejsem ani zvyklá se líči hodně tak bych si takypřipadala jak zmalovaná..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - já jsem si připadala hodně zmalovaná.. ale myslím, že ikdyž se udělá méně výrazné líčení, takové jako mám u té první zkoušky, a pořádně se nalíčí řasy, tak to bude taky dostatečně výrazné a nebudu si připadat jako štětka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka souhlasim s tebou, taky jsem si na zkousce pripadala dost zmalovana. I kdyz vsichni rikaji, ze to 'neni moc' a na fotkach to bude vypadat krasne, ja se v tom proste moc necitim - kor kdyz vim, ze pritel na nejaky vyrazny make up neni! Budu jim muset rict at to trochu zjemni :-)
Odpovědět
ahojky vespolek, tak jsem se právě vrátila ze zkoušky šatů a účesu a nasadila jsem si pěknýho brouka do hlavy. Myslela jsem si, že žádnou "záclonu", jak mi bylo řečeno, přes vlasy nechci a že si k šatům půjčím rukavičky a bude, ale jen tak jsem zkusila i závoj a teď o něm silně uvažuju. Paní ze salonu mi k rukavičkám řekla, že usekávají ruce, navíc mi byly ty delší trochu volnější, druhé se mi moc nelíbily, tak nevím... Hlavně že jsem si byla zkusit účes a kadeřnici řekla, že závoj nebude, to je něco s tou mojí nerozhodností... Každopádně bižu, kterou jsem takovou dobu sháněla se mi k šatům moooc líbí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chrissy11 - přesně tak.. myslím, že i ve svatební den to máme být my a né někdo jiný.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - tomu rozumím.. taky jsem závoj nechtěla a po zkoušce šatů závoj mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas já se určitě přimlouvám za verzi bez rukaviček ;-)
Odpovědět
@ptjj děkuju za názor, už to taky vidim spíš bez rukaviček, ale se závojem nebo bez?
Odpovědět
@mrazulka no pořád mi šrotuje jeden názor tady z beremka, že je to jediná možnost, kdy si ho vzít... a je to fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - já si myslím, že nevěsta nutně závoj mít nemusí, ale tobě to strašně sluší! moc.. jak jsem psala u fotečky, rukavičky ani u mě nee.. já jsem závoj nechtěla, a je fakt, že když mi ho dala paní v salonu na hlavu, tak to ty šaty krásně dotvořilo..
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas já jsem pro závoj, i když uznávám, že ne každý je pěkný a ne ke každým šatům se hodí.........nicméně pro mě je nevěsta se závojem jaksi "kompletní", kdežto bez závoje jí tak nějak většinou něco chybí.....i když to neplatí úplně vždycky
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas ja taky hlasuju pro zavoj a proti rukavickam. Puvodne jsem zavoj neplanovala, ale budu mit tak jednoduche saty i uces, ze jsem se pro jednoduchy zavoj nakonec rozhodla............a je pravda,z e nikdy jindy v zivote uz si zavoj nedam ;-)
Odpovědět
Díky moc všem za rady a názory.Vypadá to, že bude :-) I vylučovací metodou - rukavičky se mi už nelíbí, úplně bez ničeho chudý, jak píše mrazulka nedotvořený, takže mi vychází závoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova takhle fotka je proste dokonala :) dekuju :) a od koho jste je dostali?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Já třeba mít závoj nebudu, protože mi vůbec nesluší, ale ty s ním vypadáš opravdu nádherně, jsem určitě pro a proti rukavičkám. ;-)
Odpovědět
@mihaji Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dost dlouho jsem tu nebylo, bylo toho ted na mě moc, ale snad už se budu konečně zase moct věnovat svatbě, vždyť už to máme za pár :-N
Odpovědět
@betka20 od kamarádů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no tusim ze nasi kamaradi taky vymysli nejakou bejkarnu :-D ale o tom to je :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) @mrazulka to máš pravdu,taky chci vypadat přirozeně a ne jak zmalovaná barbína v šatech..ani by se to Péťovi nelíbilo..on je teda nejradši když se nelíčím vůbec :-D je zajímavý že čím jsem starší,tím mín se maluju.. @beruskaas taky jsem byla proti zácloně jak píšeš ale když mi ho v salonu dali na hlavu tak jsem sama koukala jak mi sluší:) tobě taky moc sluší a rukavičky se mi osobně taky moc nelíbí..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - mirek taky říká, že se mu líbím i nenalíčená, ale čím jsem starší, tím víc vyblitě si připadám.. ale pravdou je, že u mě je to hodně dané únavou a po porodu se mi udělaly pigmentové skrvny na obličeji a už rozhodně nevypadám tak svěže :-D ale před honzíkem jsem chodila pravidelně na kosmetiku na masáže, na barvení řas a obočí, mám je hodně světlé, tak jsem byla trošku výraznější.. tady v ostravě jsem si pořád ještě nenašla žádnou kosmetičku a navíc mě tak trošku otravuje honzíka odvážet na hlídání.. než tady někam dojedu, tak to všechno trvá a to mě dost nebaví.. v karviné jsem to všechno měla při ruce.. ale dneska chci kontaktovat jsou bývalou kosmetičku, zda by mě před svatbou nevzala a nezlidštila mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) @mrazulka, @janullii Tak to já se oproti vám maluju asi docela dost, ale zase když kouknu, jak děsně jsem se malovala na střední, tak musím uznat, že jsem asi taky trochu ubrala. Je fakt, že to jsem taky byla blondýna, tak to vypadalo úplně jinak. S těmi tmavými vlasy si můžu výraznější líčení spíš dovolit. Jsem zvědavá na zítřek, jak mě vizážistka "vyšperkuje" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?