Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim mame domluveny kostel sv. Jilji http://www.kostel-praha.cz/fotografie... ... nevim, jestli neni takovy moc preplacany. No a vchod ma takovy nijaky, asi nic moc na fotky. Ted se mi libi kostel sv. Prokopa bud na Praze 3 http://www.farnost-zizkov.cz/?akce=ko... (jestli mas Quicktime prehravac, tak si tam muzes i virtualne podivat :-) Ma krasny vchod http://www.obrazky.cz/detail?id=eJyVT... nebo pak kostel sv. Prokopa na Praze 4 (ten jsem objevila ted a byl by kousek od restaurace, kterou mame domluvenou http://expedice.rps.cz/lokalita_foto.... , ale zatim nemuzu najit fotky vnitrku No a nebo Emauzy: http://www.google.com/imgres?imgurl=h... http://www.google.com/imgres?imgurl=h... Uff, ale jsem to tu zahltila odkazama. :-D Jaky se vam holky libi nejvic?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: Se mi skoro ty Tvoje odkazy nevešli na obrazovku :-) Jinak mě se nejvíc líbí kostelík, kterej je kousek od restaurace, kterou máte domluvenou, ale zase nevím jak vypadá ve vnitř... Tenhle se mi líbí z venku a ze vnitř se mi nejvíc líbí poslední:-) Asi jsem Ti moc nepomohla, viď:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, mne se to tady taky nejak roztahlo do stran kvuli tem odkazum :-D 8-) musime si to osobne obejit, no... akorat, ze na pozvankach uz mame napsany ten kostel sv. Jilji, ale co, proste kdyztak ohlasime zmenu a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viď já to mam taky njaký široký:-) Jé to já bych šla taky kouknout se na kostely :-) No jasanka, všem napíšeš sms-ku, místo tady to bude tady a je to :-) Tak co chlapi už jsou vzhůru?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: já jsem určitě pro Jiljí, ty ostatní mi přijdou strašně obyčejný, takové nijaké, obyč kostely. Jinak se nám to to pěkně roztáhlo, tak honem pište, ať jsme na další stránce :-) :-) Jinak jsem teď žehlila, snad po třetí v životě, dostala jsem od přítele žehličku, do teď u nás žehlila gravitace, ale na košile už je hold krátká :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: jj tužka nebyla skladem, ale už došla a včera byl balík odeslaný, tak ti ho stihnu dát při vaší návštěvě :-) Jinak se mi líbí kostel sv. Prokopa, vchod je opravdu moc hezký, bohužel mi nejde ta vir. prohlídka, tak nevím jak pořádně vypadá uvnitř. Krásný kostel na je náměstí Míru, kostel s. Ludmily http://www.ludmilavinohrady.cz/pages/... Takže bych za sebe hlasovala pro ten můj odkaz :-) a taky ty Emauzy a ten Prokop. Jiljí se mi taky líbí, ale je tam na mě moc zlata a ten vchod taky nic moc v porovnání s těmi dalšími odkazy se mi už tak moc nelíbí :-(
Odpovědět
bibi: jeste je hezky kostel sv. Ludmily na Miraku (jestli to neni moc z ruky) a nebo kostel sv. Mikulase na Staromaku - je vice zdobeny, ale kraaasny (ten lustr je tam nadherny) na tyhle strance http://www.bohemiaweddings.com/ je video uplne dole - tam je kostel sv. Mikulase, mrkni na to
Odpovědět
jo ale ted koukam, ze to je husitske cirkve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: mne se prave ta jednoduchost libi mnohem vic nez to bohate zdobeni. Puvodne jsem se koncentrovala na kostely v uplnem stredu mesta, takze tam se ani jine nez zdobene najit nedaji. Ale ted jsem to nejak prehodnotila a je mi celkem jedno, jestli bude kostel na Starem meste nebo nekde dal. Takze asi zacinam nanovo. :-D Ale obvolam, projdeme vse osobne a rozhodneme se. Treba nakonec zustaneme u toho Jilji a nebudeme muset nic resit. Ted se mnou bude i Matt, tak to bude jednodussi rozhodovani. Kostely vypadaji jinak nazivo nez na obrazku. sarpie: na namesti Miru mi vadi ten obrovskej kriz s Jezisem, jinak je to kostel nadhernej a ma spoustu mista pred kostelem samotnym, krasny vchod, schodiste... jako delany na fotky. :-) Ale ten kriz mi vlastne vadi i v Emauzech. Tak nejak mi to prijde na svatbu morbidni. Ten Prokop vevnitr vypada moc hezky, je takovej prostornej a Jilji ma naopak sloupy uprosted, coz mi asi taky trochu vadi, ze se tim ten prostor tak jako hodne zmensuje. No a hodne zlata, to s tebou souhlasim. Chjoooo, ale komplikace. 8-) Ohledne navstevy ti napisu do IP ;-) makinka: jo? tak prijed na vylet do Prahy a muzes jit na obchuzku kostelu s nami ..... nebo prijedte holky vsechny a udelame tour de church ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: diky moc ... kostel je kraaaaaasnej, skoda ze je husitsky, mne osobne by to bylo fuk, ale u Matta by to neproslo a hlavne jsme oba krteny u rimskokatolicke cirkve. A jak miminko? :-)
Odpovědět
jojo, je to tezky :-) - tak hlavne at dobre vyberes miminko bude holcicka a momentalne mame dilema ohledne jmena :-D; ale jinak ok, uz jsem za pulkou, to to leti tak se mej hezky a at jdou pripravy jak po dratkach ...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: a kdy že přijedete???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my se jdeme zítra podívat na prstýnky,tak snad něco vybereme :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - tak i mě se líbí ten, který máte kousek od vaší restaurace.. ikdyž je tedy jen z venku, ale příjde mi takový milý :) jinak, co se týče botiček, tak jsem si myslela, že se ti budou líbit :-) fotky jsem stahovala z ebaye.. ale spíš pro inspiraci, nechtějí se mi kupovat botky, které si nemůžu vyzkoušet..
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: tak jsme to zrovna domluvili .... do CR pojedeme 18.12. a rovnou do Prahy, v nedeli pak dopoledne objedeme kostely a snad se rozhodneme :-) mrazulka: jj, mne se ten venek kostela taky libi, jak je takovej jemnej, jsem zvedava, jak bude vypadat zevnitr. Urco pak pridam fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak a je zase po víkendu..za tři týdny Vánoce a dárečků zatím po skromnu.. Jinak Markét,střech se povedla a sklidila velký úspěch:)takže ji budu muset dělat častěji :-D bibi: líbí se i ten poslední kostel a ten co dávala do odkazu sarpie:)jsem zvědavá co si nakonec vybereš:)
Odpovědět
Dobré ráno holky, tak co neodnesli vás čerti??? Mě chybělo málo, ale slitovali se, že by mi svatební šaty v pekle neslušely:) :) Jinak za 5 měsíců budu mít den před svatbou :) už se to nějak rychle blíží :)
Odpovědět
Profilova fotka
fuj holky, tak tenhle vikend byl opravdu narocny. nezastavila jsem se skoro vubec, krom par hodin spanku a ze jich teda moc nebylo ;-( ;-( ;-( vis, ze bych nemela, delat reklamu, ale mrknete jaky jsme meli kouzelne certy. Ja jsem byla andel, kdyby jste me hledali :-D a v jednom z tech certu se schovava muj budouci manzel :-D :-D bibi: z venku se mi moc nelibi, ale vevnitr je strasne pekny ten kostel Emauzy nebo jak se jmenuje. jinak dekuji vsem, kteri mi poprali k nove pracicce
Odpovědět
Profilova fotka
je ja zapomela vlozit odkaz :-D http://hasicichvalcov.rajce.idnes.cz/...
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: no paráda,bylo vás hodně:)a slušelo vám to!
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: taky kolem toho byla hruza prace dekujem
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak pokukuji po těch svatebních botičkách, přidala jsem do albíčka další, ale bojím se, že bych netrefila velkost :( někdy mám 36, někdy 37 :( to je pech.. a že bych si vybrala.. jaké máte zkušenosti s objedváváním bot? sedí vám?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: moc hezke boticky, ale ja mam taky hruzu z toho objednavani botu na internetu, musim si vsechny boty zkouset, maloco mi sedi. vypadaji na fotce moc hezky, ale jsou treba moc uzke apod. urcite je lepsi si boticky vyzkouset kdyz je nekdo nabizi a pak si je klidne v levnejsi verzi objednat na internetu
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka:Já objednávám boty přes net pravidelně a zatím všechny seděly. Jen záleží na každím a na tvaru nohy. Třeba ty, co máš předposlení, ten střih moc nedoporučuju, téměř všem se vyzouvá...Chce to opravdu zkusit aby pěkně seděly na noze. Jinak tam máš spoustu mých favoritek z ebay, ale já se bojím toho vysokého podpatku, mnohdy je tam až 12cm a celý den v tom opravdu nevydržím.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso - pritel mi taky rikal, at si radeji koupim boty, ktere si muzu vyzkouset.. Asi to poresim normalne v obchode, treba na nejake pekne narazim.. A co tvoje nova prace, co vlastne budes delat?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: budu delat asistentku jednomumu manazerovi firmy. neni to nic moc, ale aspon neco v densni dobe, nemuzem si vybirat
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný sněžný den z Přeštic děvčata :-) Sněží tady už od včerejška a zrovna máme službu na sníh...to je pech :D bibi: tak to asi budete muset obejít bezemě... pokud už budu zdravá, tak určitě budu v práci :-( No, ale fotky, chci vidět, jasanka? janullii: Já jsem Ti řkala, že jí zvládneš, je děsně jednoduchá a když všem chutnala, tak není co řešit :-) Máě palec nahoru :-) picasso_123: Tý jo Vás bylo, to se museli, ale děcka bát :-) Ty jsi hasička??? Jinak holky dneska jsem byla u doktorky a mám nějakej bacil v krku, takže jsem vyfasovala antibiotika a nakazila jsem i miláčka takže ten má taky antibiotika a marodíme spolu :-) A taky už má pro mě Ježíšek botičky, dneska mi je mamina byla koupit.... Hned po Štědrým dnu je sem dam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jj jsme s pritelem u SDH v nasi vesnicce. byl jeden mikulas dva andele a certu bylo asi deset. byla to fakt povedena akce
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123: Tak to věřm, já jsem u hasičů už 15 let a Ty ake jsou vždyck super, vím o čem mluvíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky na jakou písen budete přicházet k oltáři?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?