Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
 bibi: bižu nebo spíš ty drahokamy hezký, na mě tedy moc kamínků, ale tobě to bude slušet moc emoticon
já bych ráda nějakou vintage bižu, ale vůbec netuším jakou a kde hledat, tak doufám, že by pak poradíte až budu mít šatky emoticon
6. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 613 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Přeštice, Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 613 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Přeštice, Region Plzeň.
    Přeštice, Region Plzeň
 bibi: no to jsem si mohla mysle emoticon no měli jsme si to líp naplánovat, máš pravdu emoticon
Hky, budete mít některá příčesek?
6. pro 2010 ve 21:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 sarpie: No jo to ale asi bohužel neklapne...škoda no emoticon
6. pro 2010 ve 21:06  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 makinka: já ne, nechávám si právě narůst vlásky. Už jsem se domlouvala s kamarádkou o představě, asi to natočíme na velké vlny, uděláme nějaký cop do strany a kytku do vlasů, tak jsem zvědavá, až budeme zkoušet účesy dám sem fotky abyste mi mohly poradit co bude nejlepší
6. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 sarpie: Já taky půjdu po novým roce na zkoušku, tak jsem zvědavá, ale vlasy mi rostou pomalu, tak právě nevím emoticon htěla bych taky něco takového jako pšeš Ty, ale budu tam mít malý ktičky ze stejných látek jako šaty a čelenku...Jsem na to zvědavá emoticon
6. pro 2010 ve 21:09  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 tak to mě rostou právě docela rychle. Taky jsem zvědavá na celkový výsledek, my se budeme fotit ještě před obřadem tak už vidím jak si ten účes zmastím ještě než se vdám, takže asi s sebou budu muset mít na focení i kadeřnici emoticon
6. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 no tak to já určitě kadeřnici s sebou mít nebudu... Svědk dostane do kapsy lak na vlasy a bude to emoticon Tý jo já už se tak těšimemoticon
6. pro 2010 ve 21:14  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 sarpie: ty jo, normalne jsem ty songy uz zapomnela, podivam se do emailu ...... tak to mame tu All you need is love a pak instrumentalni Hallelujah emoticon No a kaminku je hodne, ale mne se v tehle kombinaci taaaak libi. emoticon Ale jak se znam, tak stejne jeste budu koukat a najdu neco jineho, co se mi bude libit.... spoleham na to, ze nekdy na zacatku roku poletim na sluzebku, tak se kouknu v Duty Free shopech a mozna neco hezkyho najdu.
makinka: pricesek zatim nevim, necham si poradit od kadernice. Vlasy nechavam dorust, ale mam jich malo a jemne, tak to mozna bude chtit nejaky pridavek. emoticon

Tak ja pro dnesek koncim. Rekli jsme si s Mattem, ze dneska budeme na PC do deviti a zbytek vecera budeme travit spolu. Takze uz jsem pretahla 10 minut!! emoticon Tak ja letim. Mejte se krasne a v patek se "uvidime"!! emoticon
6. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 Holky já musím jít uklidit sníh a pro maminu,aby dneska trefila domů emoticon jak tady chueí emoticon Tak se zatím mějte krásně a v pátek ahooooooooooj :-*
6. pro 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 tak já se s Vám taky loučím, sice mám muže na odpolední, ale jdu juknat na filmek, v pátek ahoj emoticon
6. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
    Holešov, Region Kroměříž
 makinka: mam huste vlasy a mam je dlouho tak nejak se se svatbou pocitalo tak jsem si je nechavala rust emoticon
6. pro 2010 ve 21:35  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 oky sníh uklizenej, jsem zmrzlá jako něco,maminka v pořádu doma dovezená, ale už to pěkně klouže emoticon

picasso_123: Já už si je nechávám narůst cca 6 let, ale mám je kudrnaté takže s točí a točí, když je vyžehlim mam je na ramena, takže taky žádná sláva emoticon

Tak a teď opravdu ahojky až v pátek emoticon
6. pro 2010 ve 22:18  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 ještě to funguje emoticon tak to jsem ráda, že na tom s těmi prtýnky jsme stejně emoticon taky se chystáme až po novém roce.. jinak, co se týče hudby - tak my jsme dostali seznam, ať si vybereme, ale říkal nám náš DJ, že už v té naší obřadní síni pouštěl snoubencům i reprodukovanou hudbu z CD, tak uvidíme, co je v tom seznamu z matriky a pak se rozhodneme.. a samozřejmě doufám, že nám příjdou zazpívat moje kolegyně ze sboru emoticon je to už taková tradice.. ceny botek, které jsem vybírala se pohybovaly od 700 - 1200 Kč..

makinko - a žehlíš vlasy často? na fotkách máš vždy rovné.. já jsem žehlila ještě před než se narodil honzík, ale teď už jen hodně málokdy emoticon mám vlnité.. svatební účes chci s rovných.. cítím se v nich lépe..
7. pro 2010 v 06:27  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 bibi - bižu krásná.. hlavně se mi líbí ten prstýnek.. budeš ho mít na sobě nebo si necháš obě ručky bez prstýnků, aby vynikl snubní?
7. pro 2010 v 06:28  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 mrazulka: mne to taky jeste funguje emoticon ... jsem sem koukla ze zvedavosti, co se mi zobrazi emoticon S tou bizu jeste nevim, jestli ji koupim, je to Swarowski, takze dost drahy. Jeste nevim, jak bizu vypada ve skutecnosti, jak je prstynek velkej a tak ... jinak bych asi ostatni prstynky neostranovala, mam ted jenom dva a ten fialovej bych mela na prave ruce a snubni bude na leve, takze by si to asi nijak neprekazelo. Uvidime. emoticon
A ja si vlasy taky zehlim, ani ne proto, ze je mam nejak hodne vlnity, ale protoze pak maji takovy hezci, upravenejsi vzhled. Ale mam dobrou zehlicku s kvalitnim povrchem, takze by tim vlasy nemely nijak moc trpet.
7. pro 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 bibi - u nás teď v shopping parku otevřeli nového swarowski.. jestli budu mít prostor, tak tam sjedu a mrknu se, jestli tam ten tvůj set nemají.. jak vypadá ve skutečnosti.. já budu mít na pravé zásnubák, nemám ráda víc prstýnků na jedné ruce.. mám poměrně krátké prsty, tak to pak vypadá tak přeplácaně emoticon jo, tomu rozumím, také si právě v rovných příjdu více upravená, proto, když si vlasy nežehlím, tak je nosím spís v culíku, protože ty svoje vlasy ala víla amálka fakt nemusím emoticon ale co, takové jsem zdědila, co nadělám emoticon a okolí říká, jééé, ty máš tak pěkné vlasy emoticon kéž bych to taky ocenila emoticon mirek mi teď koupil novou žehličku, tu rowentu, která se přizpůsobí kvalitě vlasů, zatím jsem si s ní žehlila 2x a fakt dobrá.. lepší jsem neměla a to jsem předtím měla remigtona, což je kadeřnická značka..
7. pro 2010 v 06:38  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 jinak má vlasy asi do půlky zad.. jen zastříhávám konečky..
7. pro 2010 v 06:38  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 Dobré ráno holkyemoticon teda vy jste asi včera doháněli už ty dny co to tady bude kaput emoticon
bibi: ta bižu je úúžasnáemoticon mám ráda podobný stylemoticonjinak já budu mít šperky taky od swarowski ale bez barviček..
makinka: tak to je fajn,že už máš svědka,to já ještě čekám na vhodnou příležitost emoticon
Jinak má kamarádka je kadeřnice tak ji budu mít celý den po ruce,tak jsem docela ráda..po novym roce začneme zkoušet účesy,tak se na to taky těším..celá léta jsem nosila mikáda a poslední tři roky je jen zastřihávám ale stejně ta moje hustota je nic moc..musim už juknout na ty příčesyemoticonaspon na svatbě hci být hustovlasemoticon
mrazulka:taky uvažuju o nové žehličce,tak jsi mi dala super tipemoticon
Já si vlasy buď žehlím nebo mačkám abych je měla vlnité ikdyž oni jsou tak vycvičené,že se vlní už samiemoticon
7. pro 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 janullii - já taky nemám hodně vlasů, když jsou vlnité, jak vypadají že jich mám na 3 hlavy, ale když je vyžehlím, tak už to taková hitparáda není emoticon ale můj kadeřník říkal, že nemám málo vlasů, jen je mám světlé a ty jsou tenčí.. no, to mě uklidnil emoticon jo, kde tam v těhotenství, když jsem měla hřívu!! škoda, že to nezůstalo :(

jo, jo, vyžehlené jsou pěkné, ale v tomhle počasí je to na prd.. byli jsme na konci léta na shakespearovských slavnostech.. vyfoukala jsem si vlasy do rovna, než skončilo představení, vlasy byly do ruliček emoticon mirkova kolegyně se na mě vždycky podívala a začala se smát, když byla přestávka, tak se smála, že co se na mě podívá, tak mám vlasy vlnitější a vlnitější emoticon holt začala padat rosa.. takže jsem přijela na představení s krásně upravenými rovnými vlasy a domů přijela jako beránek emoticon
7. pro 2010 v 07:09  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 mrazulka: no ja se taky budu muset do toho Swarowskiho zajet podivat a omrknout, co tu u nas na obchode opravdu maji. Mi pak napis, jak se ti bizu libila ve skutecnosti, ju? emoticon Ja jsem nedavno videla na ulici takovou mladsi pani, ktera mela snad jeste min vlasu nez ja a mela je az po pas. To byla teprve Amalka. emoticon Ja se stresuju, ze uz v ty moji delce to vypada blbe a pani vlasy az po pas ... divna byla. emoticon emoticon Tu reklamu na Rowentu jsem videla a rikala jsem si, ze je to urco zase nejaky lakadlo na lidi. Tak super, ze to fakt funguje. Ja mam ted zehlicku z obchodu s kadernickymi potrebami, nacinim atd., takze je opravdu super. Na vsech ostatnich se mi vzdycky tvorila takova vrstva neceho, asi z tuzidla ci co a musela jsem to vzdycky jednou za cas cistit. A tady na te nemam uz nekolikaty mesic nic. Je cistounka, nic se na ni nepripaluje, nelepi. A to jsem predtim taky mela Remington. Ale nepamatuju si znacku te moji, musim kouknout doma. emoticon
janulli: jee, mam radost, ze se vam holky ta bizu libi... a co ty mas za Swarowskiho?
7. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 janullii: uz jsem koukla do tvojeho alba, takze uz vim emoticon emoticon
7. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 Jéééé ono to funguje :D Jem se šla podívat a jde to :D

mrazulka: Dřív jsem je žehlila opravdu čsto, ale teď nějak vůbec ne.... Závidim vlasy mé ségře, má je dlouhý a rovný...no, ale nmůžu chtít všechno emoticon
bibi: "drahá bižu" je nádhernáááá, slintám emoticon a kolik stojí jestli to neni tajný?
janullii: řekla, jsem mu že s ním potřebuju probrat něco důležitýho, tak okamžitě přijel na kafíčko a hned vyzvídal, ale řekla jsem mu to, protože včera odjížděl na týden na školení tak aby nebyl napnutej emoticon
7. pro 2010 v 09:10  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 je holky taky koukam jak hezky jeste fungujeme

chtela jsem se zeptat kdo mate v planu kupovat bublifuk na svatbu jak to kupujete do rodiny jeden nebo jak se to bere na kazdou osobu?? nebo pro deti? vubec nemam predstavu

bibi: bizu je moc hezka, ale muj styl to neni tobe to bude sluset mas jednoduche saty, ja si to vzit k mojim satum tak to moc bije do oci.
7. pro 2010 v 09:18  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 picasso_123: Já bublifuky zatím neplánuju, chtěla bych spíše rejži, tak uvidíme emoticon

Holky včera jsem pro mojí maminku objednala dárek, pro miláčka tři vypadá to, že se blížím ke zárnému konci emoticon
7. pro 2010 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 ahoj holky, to je super, že to ještě běží..
pisaco: no my ho měli původně v plánu, ale neměli ho na skladu, takže není a nakonec jsem zjistila, že se to příteli ani nelíbí..nevíte o nějaké jiné variantě než bublifuk nebo rýže?
7. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 sarpie: Okvětní lístky, jinak nevím o ničem emoticon
7. pro 2010 v 09:41  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 makinka: nevim, jak v CR, ale tady v PL stoji jeden kousek, tj. bud privesek, nausnice nebo prstynek 2-2.5 tis. po prepoctu na kacky, zalezi na tom co ... myslim, ze nausnice jsou "nejlevnejsi". emoticon Myslim, ze k 30tinam to bude hezky darek. emoticon Nez aby mi kazdej kupoval neco, tak je poprosim, jestli by se neslozili a ja budu mit tuhle nadheru. Jeeee, ja se tak tesim. emoticon emoticon
picasso: ohledne bublifuku, ryze apod. jeste vubec nevim ... si pamatuju ze svatby brachy, ze vsichni foukali jak divi a stejne zadne poradne bubliny z toho nebyli. Kdyz clovek nejvic chce, tak to nefunguje. emoticon Moje nevlastni sestra mela ryzi a na fotkach to vypada moc hezky: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=693999&vReferer=%2Fphotos%2Fpavly
7. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 bibi: Tak tomu se opravdu nedá říkat bižu emoticon Ale zase, když se Ti na to složí celá rodina, tak to bude opravdu krásný dáreček emoticon Já musím sehnat nějakou jemnou štrasovou soupravu, protože budu mít štrasovou čeeku ve vlasech, tak abch nebyla jako od kolotočů :D Ta rýže na fotkác vypadá vážně skvěle, ale pak jí budeme mít až v kalhotkach :D
7. pro 2010 v 10:08  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 bibi: mě se právě ty kuličky hrozně líbí,idyž už jsou možná okoukanýemoticon
maki: tak to jsi ho požádala hezky,já chci svojí hodně dobrou kamarádu,která mě i s p0ťou seznámila..ale nechám to až po novém roce..koupim kyti a bude emoticon
Jinak já jsem dnes taky objednávala už nejaké dárečky..ještě že ten internet je,nějak letos nestíhám chodit po obchodech..

Holky,odkud si objednáváte botky z netu?Sháním kozačky od S.Oliveremoticon
7. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
    Přeštice, Region Plzeň
 janullii: Teď má jenom dilema jestli má jít v normálním obleku a nebo jesi má jít v policajtským, co myslíš? Je to takový hovádko, když tu byl, tak naší maminu viděl po 2 v životě a povídá jí: Paní ne, že tě až se napíješ budu muset jako svědek vyvádět :D No prostě zlato moje, máma se smála jako lázínekemoticon Ale byl to mooocpěknej večeremoticon
S botama přes net ám dámy neporadim, protože já si je neobjednávám takže nic nevím emoticon
7. pro 2010 v 10:31  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš