Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: bižu nebo spíš ty drahokamy hezký, na mě tedy moc kamínků, ale tobě to bude slušet moc :-) já bych ráda nějakou vintage bižu, ale vůbec netuším jakou a kde hledat, tak doufám, že by pak poradíte až budu mít šatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no to jsem si mohla mysle :-D no měli jsme si to líp naplánovat, máš pravdu :-) Hky, budete mít některá příčesek?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: No jo to ale asi bohužel neklapne...škoda no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: já ne, nechávám si právě narůst vlásky. Už jsem se domlouvala s kamarádkou o představě, asi to natočíme na velké vlny, uděláme nějaký cop do strany a kytku do vlasů, tak jsem zvědavá, až budeme zkoušet účesy dám sem fotky abyste mi mohly poradit co bude nejlepší
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Já taky půjdu po novým roce na zkoušku, tak jsem zvědavá, ale vlasy mi rostou pomalu, tak právě nevím :-( htěla bych taky něco takového jako pšeš Ty, ale budu tam mít malý ktičky ze stejných látek jako šaty a čelenku...Jsem na to zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě rostou právě docela rychle. Taky jsem zvědavá na celkový výsledek, my se budeme fotit ještě před obřadem tak už vidím jak si ten účes zmastím ještě než se vdám, takže asi s sebou budu muset mít na focení i kadeřnici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já určitě kadeřnici s sebou mít nebudu... Svědk dostane do kapsy lak na vlasy a bude to :-) Tý jo já už se tak těšim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: ty jo, normalne jsem ty songy uz zapomnela, podivam se do emailu ...... tak to mame tu All you need is love a pak instrumentalni Hallelujah ;-) No a kaminku je hodne, ale mne se v tehle kombinaci taaaak libi. :-D Ale jak se znam, tak stejne jeste budu koukat a najdu neco jineho, co se mi bude libit.... spoleham na to, ze nekdy na zacatku roku poletim na sluzebku, tak se kouknu v Duty Free shopech a mozna neco hezkyho najdu. makinka: pricesek zatim nevim, necham si poradit od kadernice. Vlasy nechavam dorust, ale mam jich malo a jemne, tak to mozna bude chtit nejaky pridavek. 8-) Tak ja pro dnesek koncim. Rekli jsme si s Mattem, ze dneska budeme na PC do deviti a zbytek vecera budeme travit spolu. Takze uz jsem pretahla 10 minut!! :-N Tak ja letim. Mejte se krasne a v patek se "uvidime"!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já musím jít uklidit sníh a pro maminu,aby dneska trefila domů :-) jak tady chueí :-) Tak se zatím mějte krásně a v pátek ahooooooooooj :-*
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se s Vám taky loučím, sice mám muže na odpolední, ale jdu juknat na filmek, v pátek ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: mam huste vlasy a mam je dlouho tak nejak se se svatbou pocitalo tak jsem si je nechavala rust :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oky sníh uklizenej, jsem zmrzlá jako něco,maminka v pořádu doma dovezená, ale už to pěkně klouže :-( picasso_123: Já už si je nechávám narůst cca 6 let, ale mám je kudrnaté takže s točí a točí, když je vyžehlim mam je na ramena, takže taky žádná sláva :-( Tak a teď opravdu ahojky až v pátek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě to funguje :) tak to jsem ráda, že na tom s těmi prtýnky jsme stejně :) taky se chystáme až po novém roce.. jinak, co se týče hudby - tak my jsme dostali seznam, ať si vybereme, ale říkal nám náš DJ, že už v té naší obřadní síni pouštěl snoubencům i reprodukovanou hudbu z CD, tak uvidíme, co je v tom seznamu z matriky a pak se rozhodneme.. a samozřejmě doufám, že nám příjdou zazpívat moje kolegyně ze sboru :) je to už taková tradice.. ceny botek, které jsem vybírala se pohybovaly od 700 - 1200 Kč.. makinko - a žehlíš vlasy často? na fotkách máš vždy rovné.. já jsem žehlila ještě před než se narodil honzík, ale teď už jen hodně málokdy :) mám vlnité.. svatební účes chci s rovných.. cítím se v nich lépe..
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - bižu krásná.. hlavně se mi líbí ten prstýnek.. budeš ho mít na sobě nebo si necháš obě ručky bez prstýnků, aby vynikl snubní?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: mne to taky jeste funguje :-D ... jsem sem koukla ze zvedavosti, co se mi zobrazi 8-) S tou bizu jeste nevim, jestli ji koupim, je to Swarowski, takze dost drahy. Jeste nevim, jak bizu vypada ve skutecnosti, jak je prstynek velkej a tak ... jinak bych asi ostatni prstynky neostranovala, mam ted jenom dva a ten fialovej bych mela na prave ruce a snubni bude na leve, takze by si to asi nijak neprekazelo. Uvidime. :-) A ja si vlasy taky zehlim, ani ne proto, ze je mam nejak hodne vlnity, ale protoze pak maji takovy hezci, upravenejsi vzhled. Ale mam dobrou zehlicku s kvalitnim povrchem, takze by tim vlasy nemely nijak moc trpet.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - u nás teď v shopping parku otevřeli nového swarowski.. jestli budu mít prostor, tak tam sjedu a mrknu se, jestli tam ten tvůj set nemají.. jak vypadá ve skutečnosti.. já budu mít na pravé zásnubák, nemám ráda víc prstýnků na jedné ruce.. mám poměrně krátké prsty, tak to pak vypadá tak přeplácaně :) jo, tomu rozumím, také si právě v rovných příjdu více upravená, proto, když si vlasy nežehlím, tak je nosím spís v culíku, protože ty svoje vlasy ala víla amálka fakt nemusím :-D ale co, takové jsem zdědila, co nadělám :) a okolí říká, jééé, ty máš tak pěkné vlasy :) kéž bych to taky ocenila :) mirek mi teď koupil novou žehličku, tu rowentu, která se přizpůsobí kvalitě vlasů, zatím jsem si s ní žehlila 2x a fakt dobrá.. lepší jsem neměla a to jsem předtím měla remigtona, což je kadeřnická značka..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak má vlasy asi do půlky zad.. jen zastříhávám konečky..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) teda vy jste asi včera doháněli už ty dny co to tady bude kaput :-D bibi: ta bižu je úúžasná:) mám ráda podobný styl:)jinak já budu mít šperky taky od swarowski ale bez barviček.. makinka: tak to je fajn,že už máš svědka,to já ještě čekám na vhodnou příležitost ;-) Jinak má kamarádka je kadeřnice tak ji budu mít celý den po ruce,tak jsem docela ráda..po novym roce začneme zkoušet účesy,tak se na to taky těším..celá léta jsem nosila mikáda a poslední tři roky je jen zastřihávám ale stejně ta moje hustota je nic moc..musim už juknout na ty příčesy:)aspon na svatbě hci být hustovlas:) mrazulka:taky uvažuju o nové žehličce,tak jsi mi dala super tip:) Já si vlasy buď žehlím nebo mačkám abych je měla vlnité ikdyž oni jsou tak vycvičené,že se vlní už sami:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - já taky nemám hodně vlasů, když jsou vlnité, jak vypadají že jich mám na 3 hlavy, ale když je vyžehlím, tak už to taková hitparáda není :-D ale můj kadeřník říkal, že nemám málo vlasů, jen je mám světlé a ty jsou tenčí.. no, to mě uklidnil :) jo, kde tam v těhotenství, když jsem měla hřívu!! škoda, že to nezůstalo :( jo, jo, vyžehlené jsou pěkné, ale v tomhle počasí je to na prd.. byli jsme na konci léta na shakespearovských slavnostech.. vyfoukala jsem si vlasy do rovna, než skončilo představení, vlasy byly do ruliček :-D mirkova kolegyně se na mě vždycky podívala a začala se smát, když byla přestávka, tak se smála, že co se na mě podívá, tak mám vlasy vlnitější a vlnitější :) holt začala padat rosa.. takže jsem přijela na představení s krásně upravenými rovnými vlasy a domů přijela jako beránek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: no ja se taky budu muset do toho Swarowskiho zajet podivat a omrknout, co tu u nas na obchode opravdu maji. Mi pak napis, jak se ti bizu libila ve skutecnosti, ju? ;-) Ja jsem nedavno videla na ulici takovou mladsi pani, ktera mela snad jeste min vlasu nez ja a mela je az po pas. To byla teprve Amalka. :-D Ja se stresuju, ze uz v ty moji delce to vypada blbe a pani vlasy az po pas ... divna byla. 8-) :-D Tu reklamu na Rowentu jsem videla a rikala jsem si, ze je to urco zase nejaky lakadlo na lidi. Tak super, ze to fakt funguje. Ja mam ted zehlicku z obchodu s kadernickymi potrebami, nacinim atd., takze je opravdu super. Na vsech ostatnich se mi vzdycky tvorila takova vrstva neceho, asi z tuzidla ci co a musela jsem to vzdycky jednou za cas cistit. A tady na te nemam uz nekolikaty mesic nic. Je cistounka, nic se na ni nepripaluje, nelepi. A to jsem predtim taky mela Remington. Ale nepamatuju si znacku te moji, musim kouknout doma. ;-) janulli: jee, mam radost, ze se vam holky ta bizu libi... a co ty mas za Swarowskiho?
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: uz jsem koukla do tvojeho alba, takze uz vim ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé ono to funguje :D Jem se šla podívat a jde to :D mrazulka: Dřív jsem je žehlila opravdu čsto, ale teď nějak vůbec ne.... Závidim vlasy mé ségře, má je dlouhý a rovný...no, ale nmůžu chtít všechno :-) bibi: "drahá bižu" je nádhernáááá, slintám :-) a kolik stojí jestli to neni tajný? janullii: řekla, jsem mu že s ním potřebuju probrat něco důležitýho, tak okamžitě přijel na kafíčko a hned vyzvídal, ale řekla jsem mu to, protože včera odjížděl na týden na školení tak aby nebyl napnutej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je holky taky koukam jak hezky jeste fungujeme chtela jsem se zeptat kdo mate v planu kupovat bublifuk na svatbu jak to kupujete do rodiny jeden nebo jak se to bere na kazdou osobu?? nebo pro deti? vubec nemam predstavu bibi: bizu je moc hezka, ale muj styl to neni tobe to bude sluset mas jednoduche saty, ja si to vzit k mojim satum tak to moc bije do oci.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123: Já bublifuky zatím neplánuju, chtěla bych spíše rejži, tak uvidíme :-) Holky včera jsem pro mojí maminku objednala dárek, pro miláčka tři vypadá to, že se blížím ke zárnému konci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to je super, že to ještě běží.. pisaco: no my ho měli původně v plánu, ale neměli ho na skladu, takže není a nakonec jsem zjistila, že se to příteli ani nelíbí..nevíte o nějaké jiné variantě než bublifuk nebo rýže?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Okvětní lístky, jinak nevím o ničem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: nevim, jak v CR, ale tady v PL stoji jeden kousek, tj. bud privesek, nausnice nebo prstynek 2-2.5 tis. po prepoctu na kacky, zalezi na tom co ... myslim, ze nausnice jsou "nejlevnejsi". :-) Myslim, ze k 30tinam to bude hezky darek. :-D Nez aby mi kazdej kupoval neco, tak je poprosim, jestli by se neslozili a ja budu mit tuhle nadheru. Jeeee, ja se tak tesim. :-D :-D picasso: ohledne bublifuku, ryze apod. jeste vubec nevim ... si pamatuju ze svatby brachy, ze vsichni foukali jak divi a stejne zadne poradne bubliny z toho nebyli. Kdyz clovek nejvic chce, tak to nefunguje. :-D Moje nevlastni sestra mela ryzi a na fotkach to vypada moc hezky: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: Tak tomu se opravdu nedá říkat bižu :-) Ale zase, když se Ti na to složí celá rodina, tak to bude opravdu krásný dáreček :-) Já musím sehnat nějakou jemnou štrasovou soupravu, protože budu mít štrasovou čeeku ve vlasech, tak abch nebyla jako od kolotočů :D Ta rýže na fotkác vypadá vážně skvěle, ale pak jí budeme mít až v kalhotkach :D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: mě se právě ty kuličky hrozně líbí,idyž už jsou možná okoukaný:) maki: tak to jsi ho požádala hezky,já chci svojí hodně dobrou kamarádu,která mě i s p0ťou seznámila..ale nechám to až po novém roce..koupim kyti a bude ;-) Jinak já jsem dnes taky objednávala už nejaké dárečky..ještě že ten internet je,nějak letos nestíhám chodit po obchodech.. Holky,odkud si objednáváte botky z netu?Sháním kozačky od S.Oliver:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Teď má jenom dilema jestli má jít v normálním obleku a nebo jesi má jít v policajtským, co myslíš? Je to takový hovádko, když tu byl, tak naší maminu viděl po 2 v životě a povídá jí: Paní ne, že tě až se napíješ budu muset jako svědek vyvádět :D No prostě zlato moje, máma se smála jako lázínek:-) Ale byl to mooocpěknej večer:-) S botama přes net ám dámy neporadim, protože já si je neobjednávám takže nic nevím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?