Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mischel: ja bych sla pres hory, doly, kdyby se mi nejake saty libily a nebylo by to zase az tak strasne narocny se k nim dostat :-D ... Brno neni tak daleko a kdyz je to salon zname, tak by se s ni dalo asi i nejak domluvit na pujceni na trochu delsi dobu, abys jejich dovoz a odvoz nemusela zarizovat uplne ve spechu, ne? C.6 mne osobne taky prijde takovy nijaky, a to mam jednoduche saty v oblibe. Cislo 7 by mohly v bile vypadat docela dobre, vypadaji, ze maji hezky vrsek.. mne se ty rovne vystrihy moc libi. No a c.16 ne-e :-p :-D janullii: ja jsem pro jednu stranu mych rodicu (tatka s manzelkou) delala kazdy rok kalendar vsech jejich deti a vnoucat... ale na to bohuzel potrebuju, aby spolupracovali i ti ostatni a oni se k tomu moc nemaji anebo opravdu nemaji nejake kloudne fotky, ktere by se daly do velkoformatoveho kalendare pouzit. A jinak jim byt zaplnovat fotkama ani moc nechci. Ale mozna necham vyvolat nasi nejnovejsi fotku i s Twixem a vymenim za tu starou, co maji vystavenou. Ale to uplne mimo Vanoce a Vanocni darky. No, a to tatka s manzelkou maji jeste tedko narozky! Ale k tem uz vymysleno mam, jenom potrebuju, aby spolupracovali. Chci je vzit do Prahy, tete tam zajistit nejakou 90min. masaz a tatku v mezicase vzit na nakupy a poridit mu nejakou peknou kosili a kravatu na nasi svatbu. Ted je jenom premluvit na vylet. 8-) A preju vsem krasne zmrzle rano. My tu dneska mame -12C!!! Twixikovi vcera zamrzali tlapky na prochazce. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ta i už máme pečené všechno cukrový.... Dárky už pomalu bud mít koupné.. Miláčkovo rodičům jsme koupili Dolce gusto, ta jsem zvědavá jak se jim bude líbit... ae mojí mamině neám ani páru co koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsem nejak unavena, vzdycky si vas prectu, ze napisu vecer a pak umru :) ja mam darecky pro honzika, ten uz ma hotovo :) mam vyresenou tchyni i tchana, svagra a meho brachu a ted jeste svagrove a mala neter, ale s tou nebude tolik prace :) pro mamku a strejdu budou jen malickosti, domluvili jsme se tak.. Oni uz toho na nakupovani maji hodne, takze darecky dostanou jen deti.. a my si s mireckem nadelime nove hrnce.. a mirecek ma jeste 22.narozeniny, takze dostane novou dymku :) cukrovi teprve pect budeme, ale jen rohlicky, linecke a kulicky.. Jinak mi prisla prvni cast svatebni bizu, nafotila jsem ji, ale nefinguje net, pisu z mobilu, tak ji pak vlozim.
Odpovědět
Profilova fotka
teda markét,ty jsi ale rychlík:) já dnes koukala na nějaké nepečené tak ho týden před vánoci zkusím,to Péťa rád:) Jéé dolce gusto si přeju i já ale to si nechám nadělit až jako svatební dar:)určo budou mít radost!a co třeba mamině koupit nějaký poukaz na masáž lávovými kameny nebo nějské welnes? mrazulka: my jsme si taky říkali že si budeme dávat jen maličkosti,dětí je kolem nás hrozně moc tak se budeme soustředit spíš na ně:) a to je tvému Mírovi tak málo?nebo to byl překlep? jsem zvědavá na bižu ;-) Bibi:to já jsem přímo uchylná na foto dárky ale většinou je dávám každý rok někomu jinému..ale jsem vždy originální.. nejvíce mě vysiluje něco vymýšlet taťkovi,tomu nikdy nevím:(
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - samozrejme preklep :) chtela jsem napsat, ze je mam dvacatehodruheho :) bude mu 35.. Bizu je moc hezka, jemna.. Zatim prisly nausnice a naramek.. Na tu dalsi sadu jeste cekam, ma jim teprve prijit zbozi. Bibi - uz vim, co je v Honzikove podani Bibi - je to mimi :) zjistila jsem, ze neumi "M". Vcera jsme byli v herne, donesl mi miminko panenku a rika mi - bibi :) takze me rika babi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to ja rikam nasim taky, at kupujou darky jenom tem malym detem, tj. jejich vnukum a vnuckam... ale to oni, ze by to nebylo spravedlivy, ze ja a Matt jeste deti nemame... no tak jim rikam ok, at daji detem a nam teda at neco maleho koupi, kdyz jim to jinak neda. Ale znate rodice - jeste pry letos daji vsem, nedali si rict a pristi rok uz snad zacnou praktikovat jenom ty vnoucky a vnucky. Je nas kupa, jak jsou nasi rozvedeny a jejich partneri maji taky deti a ti maji taky deti... :-D ... ja s Mattem jsem posledni z rodiny, co zatim jeste nema potomka. Ale to snad brzo napravime. :-D:-D mrazulka: hmm, to jsi to vzala hopem ... rovnou babickou! :-D Nooo, skoda, ja myslela, ze Honzikovi o me vypravis a on me ma na dalku rad. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: bizu vypada zatim moc pekne, je takova jemnucka, moc se mi libi
Odpovědět
Profilova fotka
tak bižu vloženo!! musím ale říct, že náušnice nejsou úplně čistě bílé, ikdyž bylo uvedeno - bílá.. ale je to jen o fousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: To ení špatný nápad...děkuji :-) No byl v akci jen za 1500, tak jsme ji h koupili :-) Jina séru u mám vyřešenou druhou vastně taky, abičky a dědu taky, jen ještě něco miláčkovi, mamině a jjímu přítelovi a budu to mít komplet hotový :-) Jo a bratranci a sestřenice taky hotovka... Zejtra jdu k paní doktorce tak jsem zvědavá co mi poví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: no už jsem se lekla :-D jinak ta bižu vypadá luxusně:) moc hezká! makinka: není zač:)tak to byla super cena,stojí tak kolem 3tisíc,takže super úlovek!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Jojo v Bille s billa kartičkou za 1500 a ještě je k tomu 8 kapslí :-) tak se to hned na štědrej den vyzkouší:-) mrazulka: bižu krásná, jemná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, po dlouhé době jsem se zase přihlísila :-) tak nakonec jsme změnili místo svatby kvůli přístupu :-) a o barvě máme taky jasno, protože v neděli po svatbě je nějaký svátek tak barva bude červeno-bílá:-) jinak dárečky už máme celkem nakoupené, jenom nevím co dostanu já:-) Dolce gusto jsem vyhrála loni na plese a jsem s ním maximálně spokojená. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vlasicka: No to je dobře,že nevíš co dostaneš Ty, protože jinak by jsi přece vůůůec nebyla překvapená :D
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: tak to je super,myslím,že určo potěšíte:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii:snad jo, v nejhorším si v něm budeme dělat kafčo my :-) A co taky u Vás tak příšern sněží?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny tak mi letos dávání dárku vynecháváme..máme hrozně velkou rodinu a snažíme se ušetřit každou korunku na svatbu, dáme si dárky jen mezi sebou a já bych ráda nějaký parfém na svatbu. Jaký budete mít vy? mrazulka: bižu je moc hezká, líbí se mi :-) teda to počásko je hnus co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: ja jsem ted objevila Euphoria Blossom od Calvina Kleina :-) .... kraaaasne mi voni. Ale ze bych kupovala nejaky parfem jenom kvuli svatbe, to neee. :-D
Odpovědět
ahojky:) já už několik let se voním dolce gabana light blue a asi i na svatbě:)
Odpovědět
jinak červené dolce gusto mám taky na seznamu svatebních dárečků, kdyby se někdo zeptal co nám má koupit :) ale líbí se mi ten starý ve tvaru ptáka :) ne nový kulatý .)
Odpovědět
Profilova fotka
Euphoria od calvina kleina je fakt nádherná :-) a teď jsem objevila ještě jednu voňavku, ale fakt nevím jak se jmenovala, budu muset do obchodu na ní juknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za pochvalu bižu!! tak a já si napíšu všechny vaše parfémy a půjdu čuchat do sephory :) mám taky svůj, který teď používám, ale není to nic známého.. a nechce se mi jít do koupelny :-D ale na svatbu bych si něco koupila..
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Musím stebou souhlasit,pamatuju si že má kamarádka ze střední se s dolce gabana vonila.Asi do ní taky půjdu na svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak jsem teprve dorazila do práce..vlak měl 50monut zpoždění..vymrzlá jsem neskutečně.Nevim že když začne sněžit že jsou dráhy ztoho vždycky paf. Jinak já mám doma taky calvina klaina a taky je má oblbená Hugo Boss XY:)ježíšovi jsem řekla,že by mi parfém udělal véélkou radost..už dodělávám a na vánoe to bude jentak tak..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) až budu vědět ten červený parfém jak se jemnoval, tak to sem taky dopíšu :-))) . mrazulka: ta bižu je fakt moc pěkná!! :-) . holky, já mám blbej dotaz :-) jak uděláte ve svém profilu jak máte ten text, aby ty věty začínaly na novém řádku??? abych některé věci mohla mít pod sebou a nedávalo se mi to do souběžného textu?? díky :-) fakt jsem na to nepřišla :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky :) včera jsem prožila strašnou hrůzu! Přítel v tom nejhorším byl na D1:( pořád jsem jen poslouchala, jak se to tam bouchá mezi sebou:( Ještěže mě hysterce vždycky zvedl telefon :) Napadne trochu sněhu a jsou všichni vykolejení :( Já včera šla přes celé Brno taky pěšky :( nic nejelo :( Omlouvám se mrazulce :) zapoměla jsem ti pochválit bižu. Ten náramek je mooooc krásnej :) umím si to k těm tvým šatičkům představit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já tyhle hrůzy zažívám denně..přítel jezdí kamionem a bojim se o něj každou minutu!když mi nezavolá v naší hodinu tak už jsem na prášky..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli a lenkakvapilova: taky mam pritele denne na cestach a nesnasim, kdyz se mu vybije mobil nebo neco a ja nevim, ze je v poradku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak já vyrazila do práce v 6:20 a dorazila jsem v 11 h. a to jsem musela jít ještě pěšky, protože autobus stál a vůbec to nejelo.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak to jsme na tom stejně,jsem hrozně úzkostlivá a když mi jednou nevezme telefon hned plašim.. koukám,že dnes jsme měli všechny problémys cestou.. Jinak jak tady píšete o tom pečení tak dnes budu zkoušet střechu z bebe sušenek,tak jsem na to zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: pritel zatim jezdi jen 12tunovym autem, ale mozna na jare se dostane na kamion, uvidime.snad to vyjde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?