Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: nad tim jsem jeste nepremyslela
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky bibi: mě se nejvíce líbí právě ten na Míráku, ale hned jsem si všimla toho kříže :-( ale třeba to ve skutečnosti nebude tak hrozné ;-) jinak šatky jsou už na cestě :-) mrazulka: teda nějaké botičky jsou vážně moc hezké, mě se tedy moc nelíbí ty co mají vysoký i ten předek, nebo jak bych to nazvala, nejvíce se mi líbí ty předposlední. Já budu muset mít nějaké nízké :-( no i když bych se stejnak ve vysokých cestou k oltáři určitě rozmázla :-N makinka: já budu mít Somewhere over the Rainbow - Israel Kamakawiwo 'ole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Je hezká.... Já mám dilema a nějak né a né ho vyřešit:-(
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, pro mě jak dělaná :-) a mezi čím se rozhoduješ?
Odpovědět
Profilova fotka
holky cetly jste to taky, ze nas odpoji az do patku?? pry budou delat nove stranky.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123: nééé to jsem nečetla, kde to píšou? sarpie: mezi těmito: Fontána lásky- Barbara Haščáková Where is the love- Celine Dione Hallelujah- nazpívaná od Lisa Winter no a mam dilema :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo už jsem to četla :(
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem to zrovna cetla, ze nas do patku odpoji :( to jsem teda smutna.. Ach jo.. jinak me vysoky podpatek nevadi, pak se prezuju :) ale je to jen inspirace, koupim si nekde tady, abych si je mohla vyzkouset.. Ale striktne vysoky byt nemusi, tyhle botky me zaujaly a uvidime jake nakonec budou.. Uz mate vsichni prstynky nebo jeste ne? Vim, ze par vas ma, jak jste na tom ostatni?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: Já tady teď chodila v botkach, moc velkej potpatek nemájí... Já bych vekej nesnesla :-) Jinak mi prstýnky ještě nemáme, až po novým roce.... Holky já jsem toho taky smutná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: my jeste prstynky taky nemame
Odpovědět
Profilova fotka
teda a co budu dělat když budou stránky nefunkční? :-( ;-) my taky prstýnky ještě nemáme, chystáme se na ně po novém roce..plánujete některá z oceli nebo titanu? makinka: tu druhou od Celine nemůžu nikde najít =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: no nic si z toho nedělej, já jí taky nemůžu najt za nic na světě :-( nevím kam se mi poděla :-( ta ještě tahle- http://www.youtube.com/watch?v=naPgrh... a nebo http://www.youtube.com/watch?v=-wqK_d... - písničku z tohoto klipu, myslím, že jí zpívá taky celine, ale nejsem si jistá :D a co budu dělat já až do pátku, nemocná a bez Vás :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja budu prichazet na Forest Gump Suite od Alana Silvestriho (prvni dve minuty nebo tak nejak), Matt bude prichazet na instrumentalni verzi I can't help falling in love with you od Elvise Presleyho sarpie: ten na Miraku je krasnej, to jooo, uvidime, az si je projdeme osobne. A na saticky se moooc tesim. Napisu ti email, abychom se domluvily na schuzce, ju? ;-) mrazulka: prstynky jeste nemame, asi je taky budeme resit az po Novem roce ... a z botek se mi libi i ty c. 46, jsou hodne zajimavy. Na kolik tak tyhle vychazi z ebay? Teda, to jsem na ty "nove" stranky zvedava, snad to bude zmena k lepsimu. :-) Budeme se vic venovat praci a svym milym. ;-) A pak v patek bude spoustu novinek, tak budeme mit o cem psat. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: Tak Ty jsou taky krásný :-) Jenom, aby se nám pak v pátek nezasekali počítače, těma novinkama :D Holky, nevím, jestli už jsem Vám to psala, ale už mám svědka... Budu mít nakonec policajta :D A ptala jsem se ho, kdy půjdeme vybírat šaty a on m povídá, klidně hned :D No jsem zvědavá jak mi do nich bude oblíkat, přeci s obkáním nevěsty pomáhá svědek, né :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky omlouvám se za chyby, hlavně vynechávání písmenek, nechala jsem si udělat nehtíky a mamině ještě nějak blbne klávesnice, tak se omlouvám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: ja jsem si zadnych chyb ani nevsimla ;-) mrazulka, sarpie: jeste ohledne botek - zkuste kouknout na zuzanashop.cz
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: taky mi budou do saticek pomahat nasi svedci jeden muz a jedna zena, nevidim nic divneho na tom, ze me do toho bude oblekat kamarad
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: a já se klidně připoměla :D picasso_123: mě na tom také nepřijde nic divného, jen aby jeho přítelkyně nežárlila... Bude toho mít moc kamarád :-) Pojede se mnou po novým roce do Prahy do Ikey, v den D bude se mnou už od rána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik máte mít skladeb? já myslím, že můžeme jít dvě..na nástup a na gratulace, to musím ještě zjistit, tak nevím jakou si vybrat tu druhou..pár se mi jich líbílo od bibi když jsi sem dávala kdysi jaké možná budete mít - All you need is love a Stand By Me, tak snad ti nebude vadit, že se od tebe případně inspiruji ;-) dobrá by byla O Happy Day :-) na ten den jak dělaná :-D myslíte, že se ta naše hodí do kaple http://www.youtube.com/watch?v=7O-LDe... je spíš na tu louku, ale kaple nekaple, tu prostě musím mít..když jí slyším, tak už vidím jak tam přicházím :-D bibi: no jestli si nakonec vyberete ten na Míráku, tak ti ho budu mooc závidět ;-) jé teďka mi došlo, že když mám svatbu o týden dřív, tak bych se na tebe mohla jít juknout, když by ti to tedy nevadilo.. :-N jj a email napiš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě do šatiček asi bude oblekát budoucí manžel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: díky za odkaz, ty stránky znám a četla jsem zde, že je to snad nejdražší obchod u nás na sv. věci, čehož jsem si všimla např. v porovnání kolik stojí boty tady a od Davidsbridal
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Ale hodí se do kaple proč by ne?
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: přijde mi spíš jako plážovka, ale když už netradiční svatba tak se vším všudy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: vuuubec mi to inspirovani nevadi, vzdyt ja se od tebe inspiruju skoro nonstop ;-) S tim "Somewhere over the rainbow" to muzes vyresit treba takhle: http://www.youtube.com/watch?v=-HKh1e... ;-) ... ja bych do kaple urco volila instrumentalni verzi. Jinak vyber je to super, my jsme tenhle song taky zvazovali. No, ceny na tech strankach maji celkem "lidovy", to jo. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: no tak vidíš neřeš to... teď jsem našla pěknou písmnčku :-) ale né na svatbu... http://www.youtube.com/watch?v=ZRN835...
Odpovědět
Profilova fotka
ja miluju tuhle http://www.youtube.com/watch?v=bx4Lgn... ... kdybych si brala Slovaka, tak je to jasnej vyber, treba na gratulace nebo urco na svatebni video ;-) Uuuuuzasnej text. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a sarpie: jestli se prijdes na svatbu podivat, tak budu mit moc velkou radost!!! :-) Skoda, ze ja tu tvoji nestihnu. Matt bude mit 3.6. promoci a do CR pak pojedeme asi az v nedeli.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kdo se přijede podívat na mojí :D
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: no asi nikdo, protoze se budeme vdavat ve stejny den... mely jsme to nejak lip naplanovat, holky ;-) Pridala jsem do alba bizu, ktera u me zatim vitezi. No, ani se mi to nechce nazyvat bizuterii, protoze je to siiiiiiilene drahy, ale mozna ze si ji budu prat k 30.narozeninam. Kdyby se slozila cela rodina, tak by to mozna slo. :-D Skoda jenom, ze k tomu nedelaji i naramek, ten bych klido vymenila za ten prstynek.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: a jakou budete mít na gratulace? Jinak Miro super, taky se mi ta písnička líbí.. Jé tak to jsem ráda, že jsi ráda :-) Tak to já si přijdu poplakat, mě svatby vždycky hrozně dojmou, snad ale na té svojí nebudu brečet. Ale jak se znám, tak začne hrát ta písnička a už budu ronit slzy :-D makinka: musíš mít svatbu někde víc blíž ;-) já bych si klidně 11. udělala tour de svatby :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?