Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak než půjde na kamion tak mi pak napiš o jaké firmě uvažuje,docela máme zmapované firmy na návěsy v ČR,to jsou ty co vozí auta,jako můj Péťa..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: prave ze uz mel moznost jit na kamion, ale nejsrive jsme se na firmu poptali a plati kdy se ji zachce, tak bychom chteli aby se dostal do firmy, ktera ma slusne jednani, a tatulda v jedne takove dela a mozna na jare se uvolni misto. musime cekat. nevozil by auta, tatka a vicemene cela firma jezdi do Spanelska, vozi tam nahradni dily na automobily Opel, nebo Ford?? netusim
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: právě,najít seriozni firmu která platí a má i fér jednání není jednoduché..no každopádně atnajdete tu pravou!držim palečky at to vyjde:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, právě jsem dorazila od doktorky, v ponělí jdu zase na kontrolu ta uvidíme co mi řekne :-) Janullii: Střechu z bebe sušenek určo zvládneš, ta je mooooc jednoduchý :-) Drží pěstičky, ať se povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: díky:) jsemna to zvědavá,každý to chválí a já to ještě ani nejedla ani nedělala:) jinak ať ti to dobře dopadne a jsi zdravá!
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme dneska dopoledne jeli s honzíkem do tesca na nákup.. ta tak si tak jedeme po té jen uježděné cesta, cca 30 km/h na dvojku :) a já říkám - honzíku, řekni mi, kde jsou cestáři?? a honzík mi na to odpověděl - papa.. :) takže tak nějak to vypadá v ostravě :-D jinak děkuji za dodatečné pochválení bižu :) náušnice jsou pěkné, ale ten náramek je fakt krásný!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - je to moooc dobré! taky jsem tu stříšku ještě nedělala, ale recept tady mám :) ale vždy mi to moc chutnalo, když jsem to někde jedla.. tak hodně štěstí, určitě se to povede! makinko - co jste to tam doma včera prováděly? :-D co příspěvěk, to jste větrání :-D taky přeji brzké uzdravení!
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja pred chvili dosila teda s maminou pomoci oblek pro certa a andela, v nedelu nas to ceka :D jsem zvedava jak se to povede,
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: děuji moc mrazulka: Ale naše malá chtěla dělat bramborový placky, co dělali na táboře a čeče to bylo kouře, že byl zakouřenej celej byt :-) Jo a pak ještě totálně spálila hranolky v troubě takže fakt super den :D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, v Ikee mají akci na lucerničky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky musim se s vama podelit o super zpravu, i kdyz se netyka svatby, snad vas potesi, jsem stastna 1.1. nastupuju do prace, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojka ... a jake lucernicky presne? A na kolik ted vyjdou? At me to kdyztak tady v PL mrzi. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
picasso: gratulaceeeeeeeeeeeeeee!!!! A je to nejaka prace podle tvych predstav?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: momentalne je pro me kazda prace podle mych predstav, uz jen kvuli penizkum na svatbu. :-D vypada ta prace zajimave, sice to neni v prace v oboru jaky jsem vystudovala, ale nebude to denni ritual, bude to porad neco noveho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tyto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... a jsou teďka v akci za 29 Kč, platí to do 6.12. tak když je ještě budou mít, tak ti je můžu koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: cena je teda uzasna, ale ty lucernicky mi prijdou takovy hodne masivni ... na nasi svatbu by se asi tak uplne nehodili. Jeste to proberu s Mattem a dam kdyztak vedet. Dekuju za nabidku. picasso: tak to je super ... no a kdyby jsi zjistila, ze to neni uplne to pravy, tak vzdycky uz muzes v prubehu hledat dal. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: presne jak rikas, ale snad to nebude potreba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) picasso: pamatuješ co jsem ti říkala ;-) Moc gatuluju,je to super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: pamatuju si to moc dobre, neboj :-D :-D :-D je mi ted strasne dobre, jsem asi vnejake euforii ci co :D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to je dobře:)jsem moc ráda za tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, no když to tady čtu jak všechny pečete tak jdu do sebe a taky něco upeču. jinak u nás napadlo z dnešek tak 20 cm sněhu, no hrůza:-) jinak jak píšete můj jezdí se záchrankou tak mám pokaždé když je v práci a ještě v tomto počasí strach :-) picasso_123: gratulace k prácičce:-) jinak včera jsem se dozvěděla že z plánované svatby pro 20 lidí je už asi pro 40 :-) tak jsem zvědavá kam se nám to rozroste....
Odpovědět
Profilova fotka
holky pokud ještě nějaké nemáte sv. šaty, tak mají akci na primasleva tecka cz na šaty ze salonu Top Bride za 4990 Kč místo 14990 Kč :-) jinak jsem se dneska domluvila s kamarádkou co mě stříhá, že mě učeše na svatbu, tak prý na jaře začneme zkoušet účesy, tak se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nefunguje mi komp, proto píšu až teď od maminy.... Picasso: gratuluji k prácičce:-) Janullii: Jak se povedla střecha z Bebe? Tak dneska jsem se tak nudila, že jsem zabalila všechny dárky, co mám už nakoupené a zjistia jsem, že mi jich chybí už jen pár :)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso - obrovská gratulace!!!!!!!!!!!! ať se ti v práci moc líbí a ať se ti daří!!!!! to je krásná zpráva! sarpie - a co tvoje šatičky? už dorazily?
Odpovědět
Profilova fotka
pisaco: taky moc gratuluji k práci a ať tam jsi hlavně spokojená mrazulka: ješte ne, čekalo se ještě na jednu věc co nebyla skladem, ale ta už je na cestě, tak by mohly být příští týden na cestě ke mě..no už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: smarja... snad to neni ta moje tuzka, na kterou se ceka!!! :-N
Odpovědět
Dobré ráno holky:) Picasso: velikááááááááááá gratulaaaaaaaaaaaaaaccccceeeeeeeeeeeeeeeeee k práci :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy:-) Tak jakej máte víkend? Asi svělej, když tady nikdo nepíše :D My jsme měli včera derniéru Vesnické pohádky, ale já bohužel nebyla, protože pořád polehávám a je mi nějak hůř a hůř :-( Tak jsem zvědavá co mi zejtra doktorka řekne.... Jak se jinak máte holky?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, mam se dobre, zrovna tu sedim na gauci prikryta dekou s laptopem na kline a s Twixuskem vedle sebe. Chrupka tu a mileho slysim chrupkat z loznice. :-D Takze nedelni pohoda. :-) No a premyslim o zmene kostela... :-N Nejsem si jista, jestli se nam ten nas opravdu libi. Nasla jsem jeste jine dva, moc pekny, tak to zitra zkusim obvolat a domluvit si s schuzku s farari. Za 14 dni jedeme do CR, tak pujdeme na kukandu. Jeeee, se tesim do rodne zeme!!!! :-) :-) mrazulka: koukala jsem, ze se divas po botkach ... ty posledni (foto c.45) jsou krasny!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: No tak to je káásná nedělní pohoda... Já jsem sama doma, miláček a ségra šli uklízet kulisy po včerejšku, mamina šla vyprovodit přítele, uvařila a mě tu nechala kupu nádobí.... |Ach jo :-( Věřím, že se těšíš do rodné země:-) A v jakém kostele jste to měli mít???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?