Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě počkej na šaty! Přesně jak říkáš, aby se k nim hodila... Budeš shánět po salonech nebo si je necháš ušít přes ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sorbonku:-)určitě bych počkala až na šatičky já jsem si koupila bižu dřív a je dlouhé k těm šatům:-(tak at nedopadneš jako já:-) Holky mám hotové vývazky mrkněte do albíka:-))))sice každý jiný ale jsou moje:-)))) V londýně dudunko jsou výprodeje úplně všude ikdyž ty největší tam jsou v listopadu.Jinak svatební salony tam jsou v každé ulici a nepřehlédneš je:-) Holky já už si to taky sepisuju dostala jsem od svědkyně krásnej diař se slonem pro štěstí napsala mi tam krásnej text:-)až sem byla na měkko:-(i slzička padla:-(řekla mi abych to měla prý s těmi přípravami jednoduší a měla si kam psát poznámky:-)Dneska u mě byl fotograf+kameraman a mám je zaplacené ufff další věc z krku jupííííí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu běhat po salonech :-D ale vůbec ještě nemám představu,jak by měly vypadat :-( Jo jo,to bude pro mě tvrdý oříšek :-| x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to pro mě taky... A Sadulko, opravdu už do žádných salonu radši nechoď, jen by tě to zviklalo a mohla bys být pak nespokojená s původním výběrem. Aspoň já mám takovou zkušenost - šla jsem jen tak kolem, viděla krásné šaty ve výloze, vešla dovnitř, zkusila a odešla s nimi... Jsou sice krásné, ale jsou tisíce jiných a možná ještě hezčích! Achjo! Věčně nespokojené ženy:)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon za překlep sandulko...Jinak jsem vám oběma chtěla moc pochválit vývazky a mám současně dotaz: zatím řeším dilema, jestli mám udělat vývazky mašličkové, jako vy, nebo zkusit použít myrtu v kombinaci s malou papírovou růžičkou na drátku, viz moje albumko...Co myslíte? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandulko x-) veliká pochvala za vývazky,náhodou se ti povedly ;-) Já také nemám všechny stejné,ale myslim si,že to až tak do podrobna nikdo zkoumat nebude =-) Dudunka:Děkuji za pochvalu vývazků,pro mě to teda byla makačka 8-( páč jsem měla prvně udělané gelové nehty a šít s nima,to byla libůstka :-| :-D Koukla jsem ti do albíka a myslim že ty růžičky by jsi klidně mohla použít,nebo zkus udělat jeden s růžičkou a jeden mašličkový a který se ti bude líbit víc,tak použij :-) A nezapomen je hodit do albíka,pak by jsme ti třeba poradily víc ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
juju máš pravdu, ale musím první sehnat myrtu! Nevímn, jestli teď v zimě roste a kde, haha, ale nějak to pořeším s pomocí maminky, ta prý ví, kde roste, ale ve Zlíně a já su v Praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
furt si říkám, co mi ještě chybí - asi by nebylo špatné si pořídit slunešník, takový ten krajkový, na focení?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha myrtu,na tu jsem nějak pozapoměla :-D :-D :-D tu mají v květinářství,ale nevim jestli ted v lednu 8-( :-D A hodně roste v zahradách,tak pak asi vyrazim na lup :-D No vidíš,slunečník je dobrý nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm a co balónky, bublifuky, mám pocit, že nemám šanci to všechno ošéfovat, uf uf... Co máš teď v plánu ty?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ted v plánu 100 věcí najednou :-D Dodělat svatební noviny,dodělat pár jmenovek,nechat udělat rytinu na prstýnky,vybrat oznámka+pozvánky ke stolu,vybrat s přítelem oblek,sobě šaty,dokoupit věcičky na výzdobu stolů,sestavit svatební menu.......................................................................................... 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( je toho hodněěěěěěě :-( :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky teda s váma je sranda :-)děkuju za pochvalu ted jsem je dodělala:-)vložim nový foto:-)holky já myrtu mám pěstuju jí doma:-))))))))v květináči a už je asi půl metru široká a metr vysoká:-)))))myslím na vše Teda sorbonku na lup jo? :-D :-D promin musím se smát si umím úplně představit jak lezeš přes plot k někomu na zahradu a někdo tě načape...a ty řekneš já jsem sorbonek a budu se vdávat ...mám velkou krizi potřebuju hrstičku myrtičky :-D :-D :-D :-D dudunko do salonu určo už nepůjdu protože vím že stejně krásnější bych nesehnala ;-) ;-) :-D Holky zítra jdu jako schánět drahýmu oblek sem si myslela že alespon toto si zařídí sám...holky asi začnu vážně uvažovat že začnu podnikat jako svatební koordinátor :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no jo no chlapy...ale je to moje zlatíčko ...není na světě nic co bych pro něj neudělala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ono se to sorbonku nezdá ale ono je toho ještě spousta ]-( naštěstí výzdobu stolů a jmenovky mi udělají v restauraci,takže o starost mín.svatební menu už mám:-)))dokonce přeložené do angličtiny... :-D :-D můj nevlastní tatínek je angličan tak aby něčemu alespon rozuměl....jsem mu to říkala a měl radost...pak říkal ale stejně zbytku neporozumím a já na to dáš si pár panáků a bude s tebe čech jak vyšitej a pak už ti to bude jedno :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak se smál :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angličan? ty jo....tak to bude multijazyčná svatba:) s tebou je taky teda sranda - už vidím Sorbonku, jak jde loupit ty myrty! No a boj s přítelem na téma obleky to zažíváme asi všechny, já teda určitě - doufám, že ho dotáhnu do nějakého shopu v tom Londýně! :) jéžiš to už je pozdě, už pujdu chrnět... dobrou!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je dobrýýýý...já dala tu fotku do albíčka a podívejte se co je na obrazovce počítače :-D :-D :-D :-D :-D no jo no závisllačka na BRMS :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tedááá, vy ste ste holky rozpovídaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyyy :-N Sandulko:To já bych se taky chtěla vidět lézt přes ten plot,při mém štěstí bych si natrhla pr....... :-D :-D :-D Teda ty by jsi se mohla vdávat hned z fleku :-D už i myrtu pěstuješ :-D Mě dneska slíbila kolegyně z práce,že my myrtu natrhá,roste jí na zahradě x-) Počkej až tvůj nevlastní tatka pozná pravou českou svatbu,se bude divit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja, tak mám zarezervovanou hudbu, chatu, dnes se dozvím jestli cukrářku.. Konečně něco malinko "postoupeno" :-D A co vy holčiny, jak se máte? Dneska konečně pátek, to nám to utíká, ej :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky sorbonku ale ne nenatrhla :-D :-D :-D určitě by jsi ten plot přezkočila jako kamzík :-D :-D :-D :-D Taky jsem si říkla že alespon zažije pravou nefalšovanou českou svatbu :-D :-D :-D se bude ještě divit co mi jsme to za národ :-D :-D jak říkávala Růžičková ze slunce seno :-D :-D :-D Téééda kauculacku ty nás začínáš dohánět to jsi šikulka že už máš toho tolik:-) T :-D aky jsem v práci mám chřipku jako hrom :-| ]-( ]-( pěkně mě to už se.... :-D :-D ale konečně pátek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,ty jsi vážně číslo :-D :-D :-D jen aby ty facky tam nelítaly,jako ve Slunce,seno....... :-D Tak se pořádně přes víkend vylež ;-) jo jo chřipka to je svina :-( x-) Kauculacku:Tak ty jsi takhle popojela?já jsem si včera chtěla konečně objednat ten vlizelin a nějak jsem se k tomu nedostala ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, a včera jsem se dozvěděla, že cukrářka už je taky rezervovaná - měla mít v tom týdnu nějaké zkoušky, ale naštěstí je má o týden dřív x-) Dnes jdu na ty šaty, ej, fakt se těším :-D Jinak Sorbonku, jý bych chtěla spíš organzu, než vizelín..
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacku nezapomen si vzít foták:-)držíme palečky jůůůůůůůůůůůůů :-D se ti nedivím že se těšíš....hezky si to užij... :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taxem asi vybrala favoritky :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli dám do alba, jen trošku poupravím a zmenším atd.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jich tam pár je, ty favoritky tam zatím nedám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacku!!!!!!!!!!!!!! 5 a 6 se mi líbí sluší ti moc!!!!!!! jsou krásné!!!!!!!!!!!§ :-) :-) :-) :-) předpokládám že favoritky budou ještě krásnější:-) Holky máme na světě další princeznu :-) :-) :-) :-) jmenuje se KAUCULACEK :-D :-D :-D :-D Těším se na favoritky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak jsem sotva dosedla k PC, přidala do albíčka pár fotek a zavítala do našeho babince:) a už mě můj milovaný žene od komplu, že chce na něj sám.... Chvíli ho ale ještě pozdržím - ha, kauculi má šati? Jdu mrknout do albíčka! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?