Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mizím do hajan, tohle je fakt závisláctví, už sem jak Tom a Jerry, jak měli ty zápalky v očích aby se jim nezavíraly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale kauculko nestraš určo budou od Asapa ještě hezčí....no já doufám že jim to jedno nebude v čem budem ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( když nám to dalo takovou práci:-)) :-D :-D :-D :-D Sorboníku kde jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty jsi číslo kauculko :-D :-D :-D :-D náhodou jsem ráda že vás tu mám je to super :-D :-D :-D dobrou noc jdu taky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu a vy zas mizíte :-( Tak papa a dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pa pá, zase zítra :-D :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem tu stále :-D :-D :-D hledala jsem inspiraci a doplnila si albíčko :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kočenky já jse, taky závisláček, achjo, ráno už odjíždíme do brna, z kama nám to pask poletí do Londýna, a já ještě lezu v půl jedné v noci juknout, co jste tu hezkého napsaly - KAUCULI, to je odvaz!!! Nádhera, bomba, eňo-ňuňo, přítel a všichni svatebčané si z tebe sednou na zadek!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Moc dobře sis vybrala!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko, tvoje šatičky jsou sice úplně jiné, ale taky úžasné, žádnej břídil nejsi!! Každé nám sluší jiný styl a střih, myslím, že ti taky krásně tvarují postavu, jsi v nich jako princezna! :-D Kauculík zas jak modelka rovnou z mola ;-) No já mám nejproblematičtější partii břicho, takže musím něco se šněrovacím korzetem, aby se špíčky pořádně stáhly, jen abych mohla dýchat!!! :)) Jo a Kauculi, dotaz - kdo že ti to ušije??? Ta tvoje strategie - zkusit šaty a nechat si je ušít levněji - vůbec není špatná! Mně se přes ebay líbí kdeco, ale risknout objednávku, když na modelce vypadají vždycky skvěle a reallita může být jiná, že, se mi moc neche... Tak papa babulky, já už fakt musím, jak já to bez Vás ten týden překlepu? Sorbonko měj se taky kráááásně!!!! Dobrou noc a dobré ráno, já ráno snad nevstanu, hihi.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu drž se a děkujem však mi na tebe budem myslet hlavně se nám ve zdraví vrať:-)a udělej pár foteček at se taky pokocháme...ale vstaneš uvidíš nařid si budík:-)papapapa ale jinak kdyby jsi nemohla usnout chvilku tu ještě budu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu chrnět páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dudu, no, nechám si je ušít od Asapa - přes Arti (diskuse Asapbay a jiní čínští prodejci), cca za poloviční cenu. Bude to ušitý přesně na mě a podle mých představ - pošlu tam míry a detaily, co a jak, takže to snad vyjde x-) Teda sandu, pěkně si ponocovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculko ty jsi ranní ptáče :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahój sandu, njn.. Jirka přijel z noční, tak mě vzbudil.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha to já včera flámovala a vstávala jsem až v jedenáct :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Vím, já pak nemohla usnout, taxem zaplat brms ještě na internetu v mobilu :-D Ale je tam složitý přihlašování, taxu jen přečetla a šla spát..
Odpovědět
Profilova fotka
aha to je dobrý :-)tak koukám že nejsem závyslá jen já :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ne, už mě z toho poslední dobou šibe. A přichází fáze, kdy už mě to ani svým způsobem "nebaví" sem chodit, ale MUSIM.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky holkyyyy x-) Já jsem na tom Kauculacku úplně stejně,ale nikdy mi to nedá =-) Řikám si,co kdy by mi mohlo něco uniknout :-D :-D :-D No jo,"baby"zvědavý :-D Sandu:Tady jsme závislé všechny,ne jen ty :-D Takže můžeš bít úúúúúplně v klidu ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tjn, kdykoliv a kdekoliv, děs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sobíčku ahoj tak to jsi mě uklidnila:-)mě jen děsí taky to ,že by mi mohlo něco uniknout:-) :-D :-D :-D :-D kauculko:to je dobře že musíš bylo by nám smutno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
už smutním:-(nikdo tu není:-(
Odpovědět
Profilova fotka
njn co nadělám:-(žádná nevěsta:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja, my byly na noční lyžovačce včera - naprostá bomba, ale spala jsem jen 3 hodiny, taxu mírně dneska "přejetá" :-N , to bude den..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky...jéé to muselo být hezký já se letos na hory ani nedostala jelikož mám problém se zádama:-(3 hodky?ty jo:-)já 5 hodin a jsem tedy pěkně přejetá :-D :-D tak to tě obdivuju
Odpovědět
Profilova fotka
no, vypadám jak přejetá a chodím jak namrdanej kačer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaucu: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty jsi číslo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) My se ted budeme stěhovat do toho většího bytečku,takže ted chodíme jen z práce do práce :-| Naštěstí to máme ve stejném domě,jen o 2 patra víš :-N Takže hodíme domu tašky a jdeme nahoru malovat ]-( Ani nemám čas tu vysedávat,ale počkejte až to bude hotové =-) se mě nezbavíte :-D :-D :-D Sandu:Ty se před náma maskuješ?že tam nemáš fotečku? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene nemaskuju :-)chci dát nějakou lepší ale ty co mám tak jsou veliké a nejdou mi uložit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jo,už jsem se lekla,co to tu provádíš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D chci být inkognito:-)a jak jde stěhování?holka vůbec ti to nezávidím malování a tak to musí být děs ale až to bude to bude paráda vid?Těšíš se co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?