Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
TY VADO , Kauculko, tobě to v těch šatkách tak slušíííííí. Vybíráš si samé nádherné a stylové střihy. No mít já jinou postavu, tak si je taky dopřeju:) No a nemyslíš vážně, že by ses nám jako nehodlala ukázat v těch svých favoritkách, cooo????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, tak nic, vidím, že tu teď žádná nejste, já se musím s váma na celý týden rozloučit, jedeme do toho Londýna, aice až v pondělí odpoledne, ale na net mám přístup už jen dneska... Tak papa a mějte se kráááásně a ať vám jdou přípravy od ruky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dudu no taky doufám,že nám je kauculacek ukáže :-( :-N :-N určo nás chce napínat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny x-) Kauculacku:Tak jsem zkoukla tvé šaty a moooc ti slušely ;-) ale ještě bych chtěla vidět ty favoritky :-D Dudunka:Tak si to v tom Londýně pěkně užij a sežen tam něco pěkného na tu svatbičku ;-) Sandu:Abych na tebe nezapoměla,ahojky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :) Favoritky - jasně že vám je ukážu, ale musely byste si tam odmyslet to zdobení u prsou. Asi ho tam mít nebudu - pojedu ještě jednou do toho salonu zkoušet stejné bez zdobení, tak se na ně nehorázně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D jasně že odmyslíme :-)šup sem s nimi:-)všechny jsou krásné ale ty pátý a šestý jsou nejhezčí ;-) Sorbíčku můj ahoj :-) :-) dudu štastnej let a pořid hezký věcičky těšíme se na tebe papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, ale ten volán na prsou tam nebude, bo bude mainkej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou tam ;-) Holky, teda jenom kvůli vám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
týýýýýýýýýý joooooooooooo!!!!!!!!!!§hustýýýýýýýýýýýý teda to jsou bomby klído bych je kauculko nechala tak jak jsou jsou úžasný máš stejný vkus ;-) ;-) fakt naprostá špička!!!!asi musej být ale pěkně drahé ne?klído ten volánek tam nech dělá ti to hezký dekolt :-D :-D fakt super!!!!!!!!!!!!!!!!!ta vlečka je naprosto úžasná kde se na tebe hrabu!!!wou wou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu děkuji :) Jsem z nich nadšená. Jsou nepatrně extravagantní, ale co :-D Volánek - mno ještě uvídim - jak to bude vypadat bez něj. Jinak stojí 16 500,- :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pane bože to je cena ]-( ]-( ]-( ale stojí za to jsou fakt perfektní a prý mírně extravagantní???? :-D :-D :-D Nemaj chybu fakt super a ta cena určo za to stojí týýý jo ty budeš hezkááá ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) No já si myslím že ti ten volánek na prsou dělá větší prsa a je to fakt sexy já nevím jak je to pak ve zkutečnosti to si musíš rozhodnout ale na fotkách fakt nemají chybu super a originální...100%schvaluju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, sandu já si je budu nechávat šít přes Asapa - vyjdou mě na 7 000,- ;-) Když tam volánek bude, tak bude trošku menší :-) Hodím tam ještě jednu fotku detailu toho volánku..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem to tak taky udělala vybrala jsem si ty šampan nafotila si je a pak přišli v bílé a pak jsem se rozhodla.uvidíš na těch fotkách pak porovnáš ale myslím si že tak i tak budou obojí perfektní ty jo:-)nojo s takovou figurou ...co dodat ten tvuj miláček s tebe nespustí oči :-)a co závojík..bude?
Odpovědět
Profilova fotka
aha ty si je necháš šít tak to jsem nevěděla...no jestli od Asapa je to jen za 7.000,-tak to bych neváhala a budeš je mít doma a jsou tvoje :-) :-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Závojík asi ne, jelikož jsou dost zdobený a volánkový, tak bych byla lehce přeplácaná :-D Takže jen maximálně čelenka bo nějaký ozdůbky do vlasů.. Uvidíme, pojedu tam ve středu, takže do týdne bych mohla objednávat a snad tak duben/květen je mít doma. Já bílou barvu mít nemůžu, vypadám v ní jak smrtka a naopak v šampaň zas tak bledě nevypadám, takže bude šampáňo :)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem o proti tobě v těch šatičkách jak břídil :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co to povídáš sandu? :-( :-( ]-( Nekecej tady takovýhle nesmysly. KAŽDÁ nevěsta je krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je přesně ono já zas v šampan byla vyblitá a bílá mě rozzářila to chce prostě vyzkoušet.Ptala jsem se na ten závojík proto protože si myslím že ho už vůbec mít nemusíš bez něj ty šatičky vyniknou a nebo leda nějaký kratounky ale to zas když už závoj tak pořádný:-)taky nebudu mít závojík jen bud kytku do vlasů jako to mám v albíku a nebo čelenku ještě uvidím:-)ale fakt ti moc sluší:-)je fajn že jsi si vybrala:-)a jak jsi si to zkoušení užívala?:-)je to hezký vid?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si dělám srandu:-)to víš že budem všechny krásné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnes je to 160 dní do svatbičky:-)))))utíká to utíká:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ještě zajdu zkoušet, ať si to užiju do sytosti :-D Teda, 160dní? Ej, to uteče jak voda :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to je šílený jak to letí:-)ach joale moc se těším musíme stihnout taky ten srazík:-)já mám dilema ..neporadila by jsi mi?mám si vybrat hudbu na obřad a oni mají bohužel k vuli varhanum stanovený seznam skladeb na gratulaci a obřad jsme už vybrali ale vůbec nemám tucha co vybrat až půjdu uličkou:-(ty už máš představu?líbí se m čajkovskej b-moll a nebo klasika a nebo nevím:-(ono se z toho seznamu nedá moc vybírat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady je seznam poradit prosím :-( :-( :-( HUDBA PŘI VSTUPU P.I.Čajkovskij: Klavírní koncert b-moll F.Mendelssohn-Bartholdy: Svatební pochod W.A.Mozart: Pochod z Kouzelné flétny W.A.Mozart: Menuet z opery Don Juan R.Wagner: Svatební pochod /Lohengrin/ R.Wagner: Vstup hostí H.Purcell: Intrády J.I.Linek: Fanfáry A.Dvořák: Květiny bílé po cestě A.Dvořák: Slavnostní polonéza G.Verdi: Triumfální pochod /Aida/ G.F.Händel: Pochod /Scipio/ B.Smetana: Proč bychom se netěšili B.Smetana: Fanfáry z opery Libuše A.V.Michna z Otradovic: Nebeští kavalérové B.A.Wiedermann: Svatební pochod L.van Beethoven: Óda na radost E.Grieg: Svatební den na Troldhaugenu J.S.Bach: Toccata d-moll Lidová: Už mou milou
Odpovědět
Profilova fotka
Holka, tak s tímhle za mnou nechoď ... to budu taky časem řešit a absolutně se mi do toho NECHCE!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo to se z toho opupínkujem:-(ono se říká že je to prý stejně jedno jakou hudbu vybereš,protože jí prý celej obřad vůbec nevnímáš :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :) Mě se líbí yesterday jen zahrané na housle atd.. lehoučký :)
Odpovědět
Profilova fotka
Baf-jsem zas tu :-D Kauculacku,tak tyhle šaty jsou bomba ;-) vybrala jsi si moooc dobře.A ta vlečka je parádní x-) Sandu:Tak já podle názvu těch skladeb,ani nevim co to je :-D :-D :-D Budu si taky muset vybrat,ale taky se mi do toho vůůůbec nechce :-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sorbi - jééé, tak fajn. Holky děkuji za pochvaly, doufám, že se takhle budu líbit i Jirkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj myslím si že se budou líbit 100% protože můj miláček na tebe mrknul a říkál že jsou fakt hezký ....tak ted zas nevím jestli se mu budu líbit já :-D :-D :-D :-D když ty moje šatičky jsou zas z trochu jiného soudku :-D :-D :-D :-D :-D :-D Sorboníčku:ak já to nechám až to budete všechny tady řešit a pak se potrápíme na vzájem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) tak fajn - a navíc, sstejně si myslím, že jim bude jedno v ten den, do čeho sme "navlíklé" :-D A taky navíc - snad se Asapovi povedou ;-) Pytel to jistí 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?