Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
->smahulkaa: Ahojda, vítáme Tě mezi nás :) Teda, ty už máš šatky, jo? ;-) a máš albíčko??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x-) Vítám nově příchozí nevěstu,ahojky smahulkaa ;-) x-) Kauculacek:Já budu taky dávat 1 noviny do páru :-) Sandu:Já jsem si myslela,jak jsem ve všem dopředu (hotové,vyrobené,zamluvené,koupené,rezervované) ale na tebe nemám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj sorboníčku:-) Vítám nové:-))))ahojjj sorbonku nech toho:-)n tebe nemám:-)ty se můžeš s fleku vdávat mě chyběj ještě boty :-)))) ne pár věcí ještě musím doladit:-) ale to nejhorší a finančně náročný mám za sebou ted už budu dokupovat jen drobnosti a tak:-) Kauculacku ty na mě kašleš:-(co je u tebe novýho?kdy jdeš do salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja :) ->Sandu: Jáááák kašlu? :) Nového víceméně nic, zítra snad zarezervujeme chatu na hostinu a do salonu jdu v sobotu - nehorázně se těším!!!

sorbon: holky vy 2 si nemáte vůůbec co "vyčítat", obě byste se mohly z fleku vdávat :-D


Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:Já mám sice boty,ale chybí mi to podstatné-šaty :-D Ještě musíme nechat na prstýnky udělat rytinu,pak musim ještě dodělat asi 10 jmenovek,svatební noviny,přítel si chce půjčit oblek (sice má svůj,ale moc se v něm necítí) no a ještě se musim porozhlédnout po nějakém svatebním oznámení. Jinak brácha má kamarádku,která má květinářství,takže kytky mi dohodí on :-N A pak se musíme rozhodnout,od koho objednáme svatební koláčky.A ještě si musíme vše domluvit s DJ (náš kamarád Románek) A ještě se musim domluvit s mojí kadeřnicí na zkoušce svatebního účesu 8-( x-) Tak vidíš,mám toho na zařizování ještě hoooooodně 8-( 8-( :-D :-D Jo a ještě si vybrat nějaké ty šaty :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sorbíku, pořád toho máš o pořádnej kus více, než já :-D ale snad to sobotním zkoušením opravdu začne - taková ta "horečka" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku:Ještě že máme nějaký ten čas ;-) Ale ono to táááááááák letíííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, opravdu to nějako rychle utíká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda.-) Kauculko:závidím ta zkouška šatů je podle mého to nejkrásnější na přípravach:-) Holky mě toho taky ještě spousta chybí!!! Sorboníčku:ty nemáš šaty????ty ostudo :-D :-D :-D :-D :-D :-D Holky to je jasný sorbonek si to nechává na konec ....drží se příslovím to nejlepší na konec bude určo znás nejkrásnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
->sandu, helej, vždyť ot nevadí, že už šaty máš - si jdi zkusit ještě nějaký a pořádně si to užít :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:Jéé,tak to nehrozí,že z vás budu nejkrásnější :-D :-D :-D po tom,co jsem viděla tebe ve svatebních šatech,tak to určo nee :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, myslím, že ve svatebních šatech vypadá každá jako princezna - ta nejkrásnější x-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kočky, zdravím Vás všecky a nevykašlala jsem se na Vás, akorát teď nemůžu z domu moc psát, mám něco s ramenem... Doma mám myš od PC děsně vysoko a pravačku skoro nezvednu, tak Vám napíšu jen trošku z práce, z tama zas nemůžu ale moc abych neměla průser :) Tak si říkám, jak taková blbost může znepříjemnit život - přítel mi teď pomáhá pblíkat i mýt vlasy - no hlavně aby podobná libůstka nenastala žádné z nás v den D:)
Odpovědět
Profilova fotka
jo pblikat= oblíkat:) pardon... Jinak já se chystám příští týden do Londýna, chtěla bych se tam mrknout na nějaké svatební blbinky, ale vůbec nevím na jaké... Hm... Měla bych trošku projet e-bay, ale moc si nezaklikám, to je opruz:)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda kauculacku to je výbornej nápad:-))))půjdu si zkoušet další:-))))ne to ne ještě bych narazila na nějaké krásnější a byla bych smutná ]-( Sorbíku Kauculacek má pravdu každá znás je ve svatebních šatech jako princezna :-) ;-) Dudunko to mě mrzí:-(já zas chytla nehoráznej momomoribundus :-D :-D chřipka či co ale je to hnus:-(Jinak holky chcete říct hrozný zjištění???na to jsem dneska přišla!!!!! ]-( ]-(my máme vlastně na přípravy jen leden, unor, březen ,duben, květen, to je 5měsíců protože v červnu toho moc už zařizovat nebudem jelikož budem s nervama v pr.... :-D :-D takže 5 měsíců a to je teď POZOR!!!!!!!!!!20 týdnůůůůůů to je hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza já to nezvládnu:-) jen 20 týdnů na přípravy holky jak Vám je??? :-D :-D :-D :-D to je hukot ale moc se těším :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu ty si prdlouš :-D Jj, nějako to utíká, dyť už je polovina ledna.. Dudu do londýna? Teda, jako jen tak na nákupy, jo? Se máš :-D Já jdu neska rezervovat chatu - snad. Včera jsem byla u kadeřnice - teda, jen v salonu, ona tam nebyla - smolík. Tak snad dnes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jo tak prdlouš jo?? :-D :-D :-D Tak držím palečky at dnes vše zařídíš a domluvíš:-) Dudu mi s Kauculkou pojedem s tebou :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, to bych ráda věděla, kde bych na to vzala love :-D Sandu objednávala si někde organzu/vizelín??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, u té kadeřnice sem nikdy nebyla, ale jsem objednaná AŽ na 7.2. :( Každopádně na svatbu už sem si jí zarezervovala. Má plno, totální, tak snad bude fajne.. Zrušit se to dá vždycky !!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky no taky bych na to ted neměla :-D :-D prosím tě ten vizelín taky scháním :-| ale koukala jsem že ho maj na svatební dekorace nebo studio kvetuse ale radeji bych ho sehnala někde v obchodě ,nechce se mi platit poštovné:-(No jestli má plno tak bude určo dobrá,já jsem taky zvědavá na tu mou:-)uvidíme já mám termín zkoušky líčení a účesu 6.3. tak jsem zvědavá co vykouzlý a když to bude blbý tak to taky zruším!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky x-) Teda Sandu,ty to máš spočítané do puntíku :-D :-D :-D Ty bláho,20 týdnů už zní hrozně :-) ani se nenadějem a je to tu :-N Dudunka:Tak at pořídíš v Londýně něco moooc pěkného na svatbičku x-) Kauculacek:Já chci také objednávat vlizelin a koukala jsem,že nejlevnější je na www.svatební-ráj ;-) já se jen bojim toho,abych chytila ten správný odstín :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kde zas lítáte :-S :-D Ted tak přemýšlím,že si sepíšu nějaký seznam,co ještě všechno nakoupit a zařídit a zamluvit =-) páč bych pak mohla na něco zapomenout 8-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak jsem na chvíli tady, mám prášky na rameno, takže tolik nebolí a můžu chvíli s váma písat:) No ten Londýn mě dovede do ještě hlubšího kontokorentu, než ve kterém jsem dneska, haha. Ale nebude to tak hrozný- zpáteční letenka za 718, noclehujeme u kámoše.. Takže jen ty nákupy se prodraží, podle toho co nakoupíme... ani nevím, kam se tam mám jít mrknout. Chtěla jsem si tam zkusit nějaké svatební šaty, kdyby teda byly ve výprodeji... asi nemáte nějaký tip, že? Blbá otázka, já vím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus sorbonko, tak teď jsem atdy asi jen já... No, seznam to bude chtít určitě... Teď by se mi nějaký hodil do toho Londýna... Mně chybí šaty, boty, komplet oblečení pro ženicha, závoj (ale ten asi nebudu mít, co já vím...), kabelka, punčochy, spodní prádlo... A SAKRA, JE TOHO NĚJAK MOC!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dudunka ;-) Tak hlavně že už rameno přestalo bolet x-) Tak to já ti moc s Londýnem neporadim,kde a co nakoupit :-( :-D ale ten tvůj kamarád,by třeba mohl vědět kde co je =-) i když chlapi se orientují podle hospod a ne podle výprodejů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No můžu Vás uklidnit, že máte ale na vše pořád o měsíc víc, než já!!! Ty jo a ještě nemám stuhy a dekorace na auta, vývazky, možná ani šperky (pokud si nevezmu ty, co mám koupené), pak ještě nějaký polštářek na prstýnky nebo nějakou originální mističku, a hlavně ještě prstýnky úúúúúúúúúúúúúfffffffffffff začíná se mi to nějak hromadit........ a ještě cukroví, dort, kadeřnice, vizážistka, prodloužení vlasů, manikúra POMOOOOOOOOOOCCCCCCC :-D TaK vidíte-můžete být zcela v klidu a vysmáté! :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sorbon to je pravda, haha, ten mi doporučí možná nějaký obchod s PC nebo ještě tak nějakou putyku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ten vizelín objednáváš přes net? A na co konkrétně ho budeš používat, doprostřed stolu? A jaký odstín sis vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé dudunka,ještě že jsi mi připoměla stuhy na auta,hned si to píšu ;-) To je pravda,ty už to máš za pár x-) ono se to nezdá,ale až to budu mít sepsané,tak nebudu vědět s čím dřív začít :-( x-) Já nevim jak to mám udělat s tou bižu,jestli si jí mám koupit ted,nebo počkat až budu mít šaty a koupit jí podle nich (aby se k šatům hodila) =-) :-( :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?