Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já uklízím uklízím a vařím - odpoledne má přijít asi 8 lidí - kvůli těm Jirkovým narozkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) My jsme tu ted měli kamarádku s manželem,je v 7 měsíci těhotenství a ukazovala nám 4D snímky z ultrazvuku a na 100%jí potvrdily že to bude holčička :-N :-N :-N tak mám radost :-D A už mi zase začali tikat biologické hodiny,jak jsem jí viděla :-( :-D :-D :-D Jinak pořád se "přemlouvám"že konečně dodělám svatební noviny ]-( :-D ale mě se táááák nechce nic dělat,mám pocit že to do té svatby ani nestihnu :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky, my jsme byli v Ikea a dali jsme si tam i oběd - ty jo, mají tam teď masové kuličky i spřílohou za 10 Kč!!!! Ale jen do konce března... Jinak souhlasím, Sorbonko a Sandu, že je lepší toho cukroví nakoupit víc než míň, mnamka vždycky svatební koláčky dává do mražáku a po rozmrazení (v troubě nebo mikrošce) jsou excelentní, jako čerstvě upečené, takže fakt raději ať zbydou než chybí :-) No já říkám, že těch 10 tisíc za koláčky a cukroví je vražedná částka, ale mamka počítá s cukrovím i do práce, sousedům a tak... A hlavně rodině se toho bude dávat fakt hodně... Kuřátko, no to jo, tchyně ti dá asi ještě zabrat, bude mít problém se s tím srovnat. Každá tchyně má nějakou představu o svatbě a když jí to snacha začně "kazit", tak je oheň na střeše... Vím o čem mluvím ;-) U nás se to zklidinilo až teď, 2 měsíce před svatbou, po čtvrt roce, kdy už se to nějak asi všem uleželo v hlavách a přestali to tolik řešit...
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi držím palce ať tu bandu úsoěšně zvládneš a taky stav bytu po jejich odchodu! :) A copak jsi jim připravila dobrého? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Mě říkala dnes kamarádka,že za cukroví na svatbu dávali 20.000,-to je pálka 8-( =-) :-( Jinak jsem dnes vymyslela jak pojedem na obřad :-D kamarádka řídí autobus,páč její rodiče mají cestovku,takže jsme se rozhodli ža na obřad pojedeme s přítelem v jednom autě jako první a autobus se svatebčany za náma,dobrý ne??? :-D :-D :-D Alespon se nemusíme bát,že by jsme někoho ztratily ;-) jo a hlavně jim nesmíme do autobusu zapomenout dát nějakou lahvinku :-D :-D :-D to bude veselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííí autobus??? No to je absolutní bomba!!!!! Fakt originální a taky budou moct všichni pít a nikdo na takovou svatební jízdu nezapomene! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já su holky šikula ... Právě jsem zalívala kytky a místo toho jsem zalila televizi :-| Máme totiž telku v takové skříni, na kteréjsou postavené kytky a jak jsem malá a nevidím nahoru do květináče, tak to zalívám poslepu... a dnes to šlo jaksi mimo květináč... tak jsem zvědavá, jestli ta 1. pomoc, co miláček televizi okamžitě poskytnul (rozšrouboval a vysušil ji) vůbec pomůže nebo se s ní budeme muset rozloučit... hmmm =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,jen doufám že nebudou hosté namol,než dojedem na obřad =-) :-D :-D Jééé,ty jsi šikula :-D sis myslela,že ti ta televize vyroste,vid??? :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapoměla napsat,že dnes jsem rozdala dalších 5 oznámení+pozvánek :-p :-Duž se mi ten štos ztenčuje 8-( :-N
Odpovědět
Já konečně sehnala růžové obálky na oznamka, tak jsem to nachystala a popsala a budeme rozdávat příští víkend asi i se stuhama na auto.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol ahojky ;-) Jsem zvědavá,kolik budu potřebovat stuhy na autobus :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbonku: Nedávej stuhy, nech si ho nastříkat vašimi fotkami a svatebními motivy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuratkol a to jde? =-) Já to nechci nějak komplikovat,asi dáme jen nějaké mašle na zrcátka a je to ;-) x-) ale ona si s tim kamarádka poradí,je dost "prdlá"na to aby nám připravila nějaké překvápko :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbon: No jasně že jde, jako když se dávají reklamy na tramvaje, ale stálo by to asi balík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahááá,tak že bych se na to nevyprdla :-p :-D :-D :-D Kuratkol:Tak jak pokračujete ve snažení??? =-) ;-) včera jsem koukala na modrého koníka,jsou tam docela dobré diskuze,chodíš tam? x-)
Odpovědět
sorbonku: Ano, jsem tam pečená vařená..... Už máme po snažení a čekáme na testování - nejpozději 5.4., ale to asi nevydržím.... Každopádně žádné příznaky necítím, tak asi nic.... Ale je to jen 6 dní po případném otěhotnění, takže by asi ještě nemělo být nic poznat....
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky když měla vždycky nějaké "podezření "tak jsem to nevydržela a ten testík si koupila :-D Tak držim palečky,aby to vyšlo ;-)
Odpovědět
Spíš nevýjde.... a to bude zklamání... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj,když to nevyjde ted,tak to vyjde příště ;-) uvidíš :-N Já si musim dát dohromady věci na výzdobu svatebních stolů a aut a všeho,mám to všechno narvané ve skříni a ani pořádně nevim,co všechno mám 8-( :-D :-D jdu na to :-p zatim pááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-) sorbonko to je superrr autobus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sakra to bude jízda jako:-))))))))
Odpovědět
sandu: Ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé,ahojky Sandulko ;-) To teda bude jízda s lahvinkama :-D škoda že v tom autobusu nebudem :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbonku:. Aby pak nebyla ostuda při obřadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Na obřad to od nás trvá cca 15min.záleží na hustotě provozu,tak doufám že za 15 min.se nezlískají :-D :-D :-D a když budou malinko v náladě,tak to je v poho ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :-) Ahoj holkýý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přišla sem Vás jenom pozdravit a hnedka zasejc mažu.. nějaký náročný víkend :-D
Odpovědět
kaucul: Jak to ? Kampak?
Odpovědět
Profilova fotka
Už konečně odpočívat, ale bez PC :-D
Odpovědět
kaucul: A co jsi dělala dnes?
Odpovědět
Profilova fotka
Dopoledne spala a celé odpoledne uklízela papíry - dávala dokupy, co k sobě patří a tak. Teď tu stahuju fotky ze včerejší oslavy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?