Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Oslava se povedla ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko a jak dopadla oslava? kuratkol ahojky:-)
Odpovědět
Ahojkýýýýýýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, já dneska nějak vůbec nestíhám - už od rána.. Oslava dopadla super, dárek se moc líbil x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kauculko..tak to je dobře že se dárek líbil:-)Holky mám novinku!!!!!!! Zítra jedem s přítelem vybrat snubáky!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
sandu: Já myslela, že už je máte..
Odpovědět
Profilova fotka
nene právě že ne:-(jsem tu jediná která je právě ještě nemá:-((((ale moooc se těším ;-)
Odpovědět
sandu: Já už ho mám ošoupaný, jak ho pořád zkouším. Ve čtvrtek jsem si nechala udělat nehty gelový na zkoušku a s těma nehtama to vypadá ještě líp. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: tak to si pořádně užij ;-) Já si ho taky skoro každý den zkouším :-D
Odpovědět
Bych ho už i normálně nosila, kdby si "můj" neklepal na čelo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste čísla:-)to ten můj prstýnek bude lesklej a čistounkej :-D :-D :-D :-D :-D ne kecám určitě ho taky stačím ošoupat :-D :-D :-D :-D :-D :-D kuratkol já byla taky na nehtíkách na zkoušce a vidím jen jak zásnubáček krásně vynikne jééé:-) Jinak Dudu kde jsi:nakonec si ty vlásky nechám prodloužit:-)už je mám objednaný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:kdy budeš testovat? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
sandu: Už jsem testovala, ale nic. Jsem teprve 7.DPO tzn. že ve většině případu ještě není na testu stejně nic vidět tak brzo.... Ale necítím žádný příznaky...
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky ;-) Dnes je tu nějak pusto a prázdno =-) 8-( :-D Holky,byli jste na gelovkách???tak vyfotit a hodit do albíka,šup,šup :-p :-D :-D já už na ně chodim cca půl roku a nějak mi dochází inspirace ;-) Holčiny jak je to s kytkama =-) Dávají se maminkám,babičkám,ženich korsáž-to je jasný a dávají se i svědkyni???jsem z toho nějaká zmatená :-( :-N Ještě jsem tak přemýšlele,jak to uděláme z penězma na svatební hostinu+ubytování,v penzionu se nedá platit kartou a tak nějak si neumim představit,že jen tak v kapse budu mít (nebo někdo bude mít) x tisíc =-) :-. Jak to uděláte vy??????????????????????? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbonko
Odpovědět
sorbonku: Gelovky radši neukážu neb se mi moc nelíbí jejich kvalitka, na focení to není... Kytky se dávají maminkám, svědkyni... o babičkách nevím..... a taky jsem někde četla, že oběma svědkům se dává výraznější vývazek, aby byli identifikovatelní mezi všemi lidmi.... U nás se to dá platit kartou. Ale na jednom místě, kde jsme to plánovali původně, tam to měli tak, že se často paří až do rána a servírky toho mají dost i tak, ne tak ještě aby počítali účet. U nich se to dělá až ráno. Třeba by to šlo tak domluvit.
Odpovědět
sandu: ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kuratkol:-) sorbí u nás se dá taky platit kartou:-(tak to ti moc neporadím:-(jinak nehtíky se povedli jsou krásné ale nejde mi to vyfotit jinak s těma kytkama souhlasím s kuratkol o babičkách taky nic nevím ale svědkyni se dává:-) kuratkol:to je ještě moc brzy na testování..jestli se zadařilo tak jsme zrovna ve fázy zahnízdování:-)))jinak já už nevím co jsou příznaky a co ne:-))))bolí mě prsa a v podbříšku ale neřeším to určo to zas dostanu ale nevím kdy to mám dostat:-(kdy to máš dostat ty? ;-)
Odpovědět
sandu: 5.4., cítím jen občas levý podbřišek a levá ledvina....jinak nic...bohužel...nevidím to na těhotenství...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj kuratkol:-)to je vždycky tak..když nic necítíš tak to bývá těhu:-))))a naopak když máš všemožné příznaky tak to zrovna nevýjde jo takže já to mám teda asi taky dostat 5.4.nebo tak nějak:-)já abych věděla kdy mám testnout:-)
Odpovědět
Já zkusím testovat asi v pátek, ale vím, že to nevydržím a budu testovat každý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)))to je jasný já to taky nikdy nevidržela:-)ale ono pak když každej měsíc testuješ a počůráš asi 10 testů tak za rok se mi to pěkně prodražilo:-))))))))a vzdala to:-)já testnu asi no taky to zkusím v pátek:-)at v tom nejsi sama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ale držím ti mooooc palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýý ránko :) Tady se testují mimísci, jééé.. Já zrovna včera u jednoho byla a za 5 dní už mu bude měsíc x-) Jinak Sorbí: kytičky maminkám, korsáž manřelovi. Svědkům se kytka nemusí dávat (přeci jenom bude nosit tvojí :-D) - spíš ten výraznější vývazek bych jim dala a nebo nic :-) a babičkám se nedává, pokud já vím.. Ale stejně, jaký si to uděláš, takový to budeš mít ;-) Sandu: fakt si ty vlásky necháš prodloužit? A není to škoda? Svoje máš dost dlouhé na to, aby Ti s tím kadeřnice něco vymysella, ne? =-) Kuratko: budem na tebe myslet, určo se to brzy vydaří, uvidíš ;-) S tou hostinou - mno, my to budeme platit až budeme předávat chatu zpět, takže penízky u sebe mít nebudeme. Jenom na ty "provozní věci" jako zátah, dražení atd :-D Nehtíky si na svatbu jenom nechám upravit, gelový se mi moc nelíbí a abych si kvůli jednomu dni nechala zničit svoje, tak to ne.e. Dneska si jdu koupit permici do solárka, ještě tam mají dneska poslení den 50% slevu, tak toho musím využít a pak už se budu jenom a jenom smažit :-D Poslední dobou se tu moc neobjevuju, v práci je inspekce a už mě docela hlídají a když přijedu domů, je tam moc práce. Navíc sem poslední dobou nějaká utahaná, tak ani na ten PC náladu nemám, taxe nezlobte holky moje :-)
Odpovědět
sandu: Už jsem to v mysli vzdala, protože nemám příznaky žádný ani dnes... tak snad příští měsíc. kaucul: Ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: já vím, že se mi to jednoduše říká, ale třeba se na to moc upínáš, moc se snažít e a proto to třeba nejde =-)
Odpovědět
Zatím jsme se snažili jen jednou, jsou na tom holky hůř ;-) Jenže já už chi vypadnout z práce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
NEboj, dočkáš se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, kde ste kdo? :-(
Odpovědět
kaučul: divila by ses, ale makám :-) Teď jdu na obídek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?