Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky, já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem po obědě:-)ahojkyyyyyyyyy holky je ti jaro!!!!!!!!dneska je táááák krááásně :-D
Odpovědět
sandu: Jaro sice jo, ale já mám tak maximálně jarní depku... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Tak s těma kytkama to budu muset ještě vymyslet =-) asi dám i babí,aby jí to nebylo líto :-p :-D Kuratkol:Mě přijde,že jsi povahou hrozný pesimista :-( Je tu jaro,tak hlavu vzhůru ;-) :-D Jinak,čim víc se ta svatba blíží,tak tim mín se mi chce něco zařizovat :-| =-) :-(
Odpovědět
sorbon: Jsem, nevidím důvod být optimista :-( Taky se mi už nechce nic zařizovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Já se z tebe zbláznim :-D :-D :-D No nic,jdu do hajan |-| tak pááááááá ;-) P.S.Zítra zase k zubaři,bojim,bojim :-( :-( :-(
Odpovědět
sorbon: Co máš s těmi zuby, že tam tak často chodíš?
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku ty můj marůdku...držím palečky at tě to moc nebolí:-( kuratkol:hlavu vzhůru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíku, když sem byla na svatbě sestřence - dávala kytí i babičkám a ty se dost divili. A pak nevěděli, co s ní mají dělat a překážela jim.. Takže já jim určitě dávat nebudu!! Kuratkol: souhlasím, jsi hrozný pesimista ]-( Jinak dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a včera skoro tchýně kupovala košíčky na metáčky. Jsou miniaturní, maximálně jednoduchý, dokonce zevnitř není bílý - ale tam budou ubrousky.. a za celých 2,-/ks :-D
Odpovědět
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ÁÁÁÁ, konečně smajlajz usměvavej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kaucul: To nic nevypovídá o náladě :-) Zase v práci....už ať je pátek ...
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, když to tak čtu :-D Já jdu teď k séfovi, to zasejc bude :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočenky, promiňte, dlouho jsem tu nebyla.... :-N Jak se vám vede? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko, co zubař? Kauculko, co šéf? Ono je to jedno jako druhé, že :-D :-D :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdár Dudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko, neboj, víkend už se blíží a příští týden bude k němu navíc ještě velikonoční pondělí! :))
Odpovědět
Profilova fotka
No, šmarjá, zasejc velikonoce :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko, ahojkyyyyyyy!! Já to mám teď v práci jako Kauculik, nemůžu sem moc chodit a doma se zas jako správná ženuška musím věnovat své drahé polovičce, docela si stěžoval, když jsem bývala celé večery a noci u komplu, říkala jsem mu, že je to kvůli zařizování svatby, ale teď už je většina jaksi - taksi zorganizovaná, tak už se musím krotit ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak s tím placením během obřadu jak se ptala Sorbonka, tak zatím moc nevím, měla bych to promyslet... Ti lidi, co mají ten penzion, to je naše vzdálená rodina, takže jim v klidu zaplatíme i pozpátku, ale veškeré jídlo bude kupovat a vařit paní kuchařka, takže se s ní musíme sejít... No a taky nevím, co kytky, ty se budou asi platit taky až ráno přo převzetí... Holky, na kolik myslíte, že vyjdou květiny? Maminkám, svědkyni, nevěstě, družičkám, korzáž ženicha... Mám si připravit 2 tisíce nebo víc?? Poslala jsem dotaz do 1 květinářství, ať mi udělají kalkulaci. Moje květinářka mi o víkendu odřekla!!!!!!!!! Prý se bojí, že by mi nevyhověla (je to paní před důchodem, z 1 dědiny, moc zkušeností se svatebníma věcma asi nemá, nebo spíš není zvyklá, aby jí nevěsta předala přesný popis včetně fotek...) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi, cože to objednávala skoro-tchýně?? Košíčky na co??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko a Kuřátko, moc držím palečky při testování, kdyby byla nějaká novinka, sem s ní!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dudunko sluníčko:-)tak to chápu:-)ten můj taky už bručel že jsem tu pořád:-)))Jasně že až budu testovat hned vám písnu ale myslím si že snad už....no uvidíme:-) A jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
košíčky na metáčky
Odpovědět
sandu: Co snad už ???? Už jsi v tom :-) kaucul: A co to je ty metáčky :-) sorbonku, dudunko: ahojky...
Odpovědět
Profilova fotka
no vypadá to trochu nadějně kuratkol:-)ale pssst at to nezakřiknem:-)jinak jsme dnes objednali prstýnky jsou v albíku:-)
Odpovědět
sandu: Jojo, hezký. Budu držet pěstičky... Kdy budeš testovat ? Nějaké příznaky ?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo bolí mě v podbříšku a prsa a dneska se mi začala i motat hlava :-( ;-) ani nevíš jak bych si to přála :-D po roce snažení bych si to už zasloužila:-)
Odpovědět
Rok? To u bych byla v Bohnicích....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?